Що робити, якщо телефон сам надсилає смс?

Що робити, якщо телефон сам надсилає смс?

Якщо телефон сам відправляє SMS, ви обов'язково повинні вирішити цю проблему. Цілком ймовірно, що ваш смартфон заражений вірусом або ви через незнання активували SMS-послуги Premium. В обох випадках рекомендуємо підійти до рішення якнайшвидше - щоб уникнути високих списань з рахунку або, що ще гірше, витоку конфіденційних даних з вашого телефону.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

supersale

Power Bank REMAX Chinen Series 22W Fast Charging 50000mAh White (Новий)

2 673 UAH -13%
2 349 UAH
(1)
5.0

Хакерська атака або вірус на телефоні

Якщо ви помітили, що ваш смартфон без вашого відома і волі відправляє текстові повідомлення на контакти у вашому телефоні або навіть на зовсім чужі номери, це може означати, що він заражений вірусом. У цьому випадку спочатку подумайте, чи не завантажували ви нещодавно нову програму, чи не переходили ви за підозрілим посиланням або не відкривали ненадійний веб-сайт. Якщо це так, найкраще відновити заводські налаштування якнайшвидше. Хоча це означає видалення всіх даних із пам'яті пристрою, крім тих, які вже були встановлені на заводі, з іншого боку, ви можете зробити резервну копію всіх даних, таких як фотографії або контакти, перед жорстким скиданням, не втрачаючи їх.

Після відновлення заводських налаштувань телефону будьте уважнішими при завантаженні нових програм. Ви повинні використовувати лише ті, які доступні в офіційному Google Play або App Store. Так само будьте обережніші з підозрілими посиланнями, навіть якщо вони були відправлені вам кимось із ваших знайомих. Не входьте через соціальні мережі на веб-сайти, які потребують такого входу. Також рекомендується завжди включати одну з антивірусних програм, наприклад AVG, Avast або Kaspersky.

Що робити, якщо телефон сам надсилає смс? - icoola.ua - фото1

Преміум СМС

Використання платних SMS-послуг може в деяких випадках призвести до частого отримання дорогих SMS-повідомлень, наприклад з гороскопом. В іншому випадку з вашого номера можуть надсилатися SMS на інші платні номери без вашого відома. Рекомендується якнайшвидше заборонити використання цих послуг. Плата за них буде змінюватись в залежності від розташування номера телефону, на який надсилаються повідомлення. Якщо він внутрішній, то втрати не повинні бути такими більшими. Однак, у випадку з іноземними номерами можна втратити набагато більше. Ви можете легко вимкнути будь-які платні послуги через свого оператора мобільного зв'язку. Наприклад, зателефонувавши на його службову лінію.

Коли немає причин для занепокоєння?

Якщо ви помітили у відправлених повідомленнях смс на номер 466453, не варто переживати. Вони пов'язані з перевіркою облікового запису Google. Можливо, ви наперед погодилися на цей метод. Google надсилає повідомлення безкоштовно, але повідомлення, надіслані вашим смартфоном, розраховуються за тарифом вашого оператора. Однак, оскільки ці повідомлення відправляються на домашні номери, ймовірно, що ваш оператор або стягуватиме з них мінімальну плату, або взагалі не стягуватиме плату. Так само ваш смартфон може надсилати повідомлення для виконання додаткових перевірок. Це поширене, наприклад, у банківській справі.

Не забудьте дізнатись, як зареєструвати Revolut в Україні!