icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
Магазин Apple / новини Apple / Топ-10 павербанків на початок 2021 року
04 Травень 2021

Топ-10 павербанків на початок 2021 року

Ця стаття допоможе Вам правильно обрати power bank. Також дізнайтесь про топ-10 кращих power banks 2021 року.

Діана Дубинська

Power Bank – це масив акумулятора, зібраний в одному корпусі. Його ще називають «розетка в кишені». Переносні зарядки нам допомагають в різних ситуаціях: під час подорожей, коли поруч не буде змоги зарядити пристрій або весь день в дорозі на машині. Power bank заряджає будь-який пристрій: смартфон, плеєр, планшет, приставка й рація.

Зараз існує величезний вибір павербанків, але як правильно обрати той самий?

 1. Об’єм акумулятора. Якщо Ви будете подорожувати на машині декілька днів, де не буде змоги зарядити смартфон, то об’єм акумулятора повинен бути щонайменше 15000 mAh. В іншому випадку, коли пристрій постійно в роботі, а Ви знаходитесь не дома й не можете його зарядити, то вистачить power bank з 5000 mAh.
 2. Кількість USB-виходів. Може комусь знадобиться лише один вихід для смартфона, але є випадки, коли потрібно зарядити декілька пристроїв одночасно.
 3. Наявність led-ліхтарика. Для когось такий ліхтарик може бути приємним бонусом.
 4. Оригінальність. Бажано купувати оригінальний power bank, а не підробку, тому що працювати буде довше і якісніше.

Павербанки працюють на основі передачі електроенергії. В їхній конструкції встановлений захисний модуль, який спрацьовує при короткочасному замиканні чи перезавантаженні. Також використовується захисний датчик під час перегрівання. Коли температура вища за норму, то павербанк  автоматично припиняє свою роботу.

Дізнайтеся, як очистити порт зарядки на iPhone тут.

Як правильно користуватися power bank?

 1. Якщо переносна зарядка перебувала певний час у холодній температурі, то перед з’єднанням до пристрою, його потрібно «зігріти» до кімнатної температури.
 2. Після першого заряду потрібно повністю розрядити акумулятор. Це потрібно зробити 2-3 рази для майбутньої нормальної робити power bank.
 3. Коли заряджаєте павербанк, то рівень його батареї повинен бути 100%. Тому що, якщо постійно його лише підзаряджати, то робота power bank буде погіршена.
 4. Якщо Ви не плануєте користуватись павербанком декілька місяців, то зберігати його повністю розрядженим не можна. Його заряд повинен бути приблизно 50%. В іншому випадку відбудеться погіршення матеріалів цього пристрою.
 5. Необхідно уникати прямих джерел тепла, щоб не було перегріву павербанку.
 6. Якщо Вам необхідно часто заряджати ноутбук завдяки power bank, то краще використовувати об’єм акумулятора 20000-25000 mAh.  

На які параметри треба звертати увагу під час вибору переносного акумулятора?

 • об’єм акумулятора (кожен обирає свій оптимальний варіант);
 • тип джерела заряду, адже від нього залежить час автономної роботи;
 • якість і розмір корпусу;
 • кількість портів для заряду (комусь і вистачає одного виходу);
 • швидкість заряду.

Чому не заряджається iPhone? Прочитайте наш матеріал.

Топ-10 павербанків на початок 2021 року:

 1. Xiaomi Mi 3 Pro 10000 mAh. Має підтримку швидкого заряду. Для заряду цієї моделі необхідно 3,5 години. Дуже привабливий дизайн павербанку. Акумулятора вистачить, якщо павербанк потрібен для заряду телефону протягом дня, с також і для довготривалих поїздок. Ще чудовим бонусом цього павербанку є те, що він займає мало місця. Також цілком доступна ціна. Недоліком може бути те, що наявність лише одного виходу USB-кабелю.
 2. HIPER MPX10000. Ця переносна зарядка є популярною серед користувачів, і не просто так. Акумулятор на високому рівні. Power bank має чудовий захист від падіння завдяки алюмінієвому корпусу. Чудовою перевагою є те, що є 6 перехідників. Також присутній ліхтарик. Чудовий варіант для використовування.
 3. HIPER SX10000. Цей варіант павербанку підтримує швидкий заряд. Має невеликий розмір і чудовий дизайн. Доступ до трьох виходів для USB-кабелів. Але не всім може сподобатися якість покриття, але ціна доступна.
 4. Xiaomi MI 5000. Дуже компактний розмір і простий дизайн, але привабливий. Недорого коштує. Корпус виготовлений з алюмінію, що забезпечує павербанк від пошкодження після падіння. Але рекомендується придбати чохол для такої моделі, тому що корпус легко піддається подряпинам і бруду. Об’єм акумулятора вистачить для заряду смартфона, якщо весь день знаходитесь на вулиці або в дорозі. Недолік – це не підтримується режим швидкого заряду.
 5. INTERSTEP PB10DQi PRO. Доступний швидкий заряд. Відрізняється ця модель павербанку тим, що він має магнітний конектор для заряду, що входить в комплектацію. Має стильний дизайн, компактний розмір і невелику вагу. Ціна висока.
 6. Xiaomi Mi 2 10000. Він вважається ідеальним power bank для смартфонів. Доступний швидкий заряд. Комусь може бути не подобатися матеріал корпусу, але дизайн має привабливий вигляд.
 7. Xiaomi Mi 2S 10000. Ця модель є дуже популярною, яка навіть не потребує демонстрації. Він має алюмінієвий корпус і стильний дизайн. Об’єм акумулятора достатній для заряду не лише смартфонів, а й інших пристроїв. Значних недоліків цього варіанту павербанку немає.
 8. Xiaomi Redmi Fast Charge 20000. Ідеальний павербанк для користування. Ціна приємна. Компактний розмір і сучасний дизайн. Також доступний швидкий заряд. Вихід для двох USB-портів. Якість корпусу на високому рівні. Об’єм акумулятора вистачить для будь-яких пристроїв. Взагалі недоліків немає.
 9. Baseus Mini JA 30000. Чудовий павербанк для заряду ноутбука. Не дивлячись на великий об’єм акумулятора, розмір Power Bank компактний. Корпус стильний і якісний. Достатня кількість портів.
 10. TopON TOP-T72 18000. Популярний павербанк серед інших моделей для заряду ноутбуків. Можна навіть зарядити автомобільний акумулятор. В комплекті доступні 8 конекторів. Заряд займає лише 35 хвилин. Є можливість придбати більший об’єм акумулятора.

Важливим критерієм оцінювання павербанку перед купівлею є його виробник. Адже відомі й величезні компанії по виробництву технології викликають більшу довіру покупців. Вони використовують якісні обладнання і матеріали. А виробники невідомих компаній користуються простішими способами. Тому, краще купити якісніший і дорожчий павербанк, ніж дешевий, який принесе проблем.

Отже, тепер Ви знаєте на що потрібно звертати увагу, коли купуєте Power Bank. Також дізнались про топ-10 кращих павербанків цього року.

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Компанія Apple вирішила видалити з MacBook функцію Touch Bar, але перенести її в iPhone
14 Червень 2021

Компанія Apple вирішила прибрати Touch Bar та перенести панель на айфон. Дана опція є сенсорною, завдяки чого випадковий дотик може відправити недописаний лист або повідомлення. Причина видалення полягає в тому, що більша частина людей просто не хоче нею користуватися.

Головні новинки від Apple з презентації WWDC 2021
14 Червень 2021

У статті повідомляється інформація про те, що нового анонсувала компанія Apple в презентації, яка відбувалася в рамках WWDC 2021

Використання цифрового ключа CarKey від компанії Apple
14 Червень 2021

У статті повідомляється інформація про те, як почати користуватися «CarKey» у своєму iPhone, що для цього необхідно мати та які дії потрібно зробити.