Я шукаю...

iPhone 14 буде обладнаний Touch ID - виріз буде на місці?

Touch ID

Моніторинг актуальних звітів показав, що нові айфони покажуть нам новий погляд на камеру, процесор і дисплей. Плановані поліпшення повинні торкнутися саме цих складових нових смартфонів.

Очевидно, що виріз залишиться, проте, компанія планує її зменшення. Без нього вже важко уявити яблучні девайси, тому, очікувати її усунення явно не варто.

Також, важливою функцією, яка буде у нових смартфонів - це Face ID і Touch ID. Цю функцію довго відкладали від нових девайсів, однак, тепер користувачі можуть радіти. Адже тепер можна забути про незручності, пов'язані з неможливістю повністю відкрити своє обличчя для камери, про ручне введення коду і про Apple Watch розблокування. Відбиток пальця поспішає на виручку.

відбиток телефон

Крім цього, на окрему увагу заслуговує дисплей пристрою. Користувачі зможуть випробувати LTPO дисплей. Залишається сподіватися, що компанія не планує подавати нам частоту оновлення в 90 герців як справжню революцію. Будемо чекати більш спритної роботи екрану.

Хочете дізнатись який iPad найкращий для малювання? Переходь за посиланням

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Чому новина про Touch ID настільки хороша?

Дизайнерські вишукування компанії, поліпшення дисплея і процесора - це, безперечно, важливо. Однак, зручність у використанні пристрою займає для користувачів куди більший пріоритет, ніж буст продуктивності і плавності. Тому новина про повернення Touch ID приймається з куди більшим ентузіазмом.

Коли на яблучних пристроях залишився лише Face ID - це було сприйнято неоднозначно. Адже всесвітня пандемія не пожаліла цю технологію, і зробила все, аби її використання було максимально незручним. А з альтернатив розпізнавання особи, у користувачів залишилося лише ручне введення коду.

Але факт залишається фактом. Кнопка «Додому», яка одночасно і зчитувала відбитки пальців - це досить громіздка частина пристрою, яка займала левову частку дисплея. Тому яблучним гігантам доведеться сильно постаратися, щоб інтегрувати її в нові пристрої і зробити це максимально елегантно. Ще до кінця невідомо, в якому форматі ми побачимо тач айді, і на яких саме девайсах цю функцію реалізують, але ми можемо бути впевнені, що незабаром ми зможемо насолоджуватися варіативністю в розблокуванні пристроїв.

сканер пальця

Найімовірніше, сканер зчитування відбитку буде розташований під самим дисплеєм, що максимально спростить роботу для користувача і дозволить уникнути додавання кнопки «Додому» знову. Але залишається лише чекати офіційних новин. Інтеграція подібної функції без втрати функціоналу пристрою - це нелегко.

Що стосується Face ID?

Функція розблокування пристрою, використовуючи своє власне обличчя нікуди не пропаде. Попри випробування пандемією, вона полюбилася багатьом користувачам і явно нікуди не збирається діватися з пристроїв.

Однак, раніше побутували чутки, що Apple планує позбутися чубчика. Тоді думки розділилися, і не було відомо, яким чином буде інтегрована Face ID, і додадуть вони її в цілому, чи ні. Розглядалися варіанти інтеграції фронтальної камери в сам дисплей.

відбиток пальця

Тепер у нас є привід задуматися про безпосередню інтеграцію даної функції, спираючись на той факт, що чубчик залишиться, хоч і буде зменшеним. Найімовірніше, камера залишиться в самому вирізі, хоча, її можуть переобладнати під інші потреби, той же самий динамік, в той час, як інтеграція розблокування по обличчю буде проходити з впровадженням її під дисплей. Знову ж таки, залишається лише чекати офіційних даних.

Що таке LTPO дисплей?

Low Temperature Polycrystal Oxide, або ж просто LTPO - це технологія, створена компанією Apple. Побачити її переваги ви могли в Apple Watch Series 5, які мали перманентно робочий дисплей.

Головною перевагою цієї технології є можливість створення екрану з різною частотою оновлення, що дозволить нам насолодитися куди більш плавною роботою екрану, і насолоджуватися тими ж відео в куди більш приємному форматі.

Але не тільки загальною плавністю ми зможемо бути задоволені. Головна перевага такого формату екрану буде те, що тривалість «життя» пристрою може підвищитися за рахунок комбінації класичних LTPS і LTPO. Тепер тривала робота пристрою буде не тільки комфортною для ока, але і не буде мати на увазі передчасного виснаження батареї.

сканування пальця

А враховуючи ще й той факт, що Apple планує використання більш потужних процесорів в своїх пристроях, ми можемо розраховувати на феноменальні показники продуктивності і роботи пристрою, адже використання LTPO не вимагає яких-небудь додаткових компонентів між безпосередньо дисплеєм і процесором. Загалом, залишається лише чекати якісного зростання.

До речі, якщо вас цікавить співпраця в напрямку iPhone оптом, компанія ICOOLA з радістю запропонує вам вигідні умови! 

Наскільки новини хороші?

Зараз важливо не радіти занадто сильно. Не варто забувати, що до дня офіційної презентації, все може змінитися кардинально, і ми отримаємо нові подробиці. Однак, факт залишається фактом: нас чекає дійсно прекрасно виконана робота від інженерів Apple.

Ми побачимо підвищену частоту оновлення зображення на дисплеї, зростання продуктивності пристрою, інтеграцію всіма улюбленого Touch ID, і, впевнена, багато іншого. Нам залишається лише сподіватися на те, що хоча б заявлені функції будуть в силі. В такому випадку, ми побачимо дійсно чудові пристрої, які зможуть надихнути всіх користувачів.

Ваша оцінка: