Trade-in: чи вигідно обмінювати iPhone і як це правильно зробити?

Trade-in: чи вигідно обмінювати iPhone і як це правильно зробити?

Зміст

Trade-In – це комфортний, екологічний і розумний спосіб купівлі нових пристроїв. Ви можете вигідно, безпечно й швидко обміняти будь-який гаджет від Apple: iPhone, iPad, MacBook – на новий пристрій.

Якщо Вам вже набрид старий смартфон чи просто незадоволені ним, і мрієте про нову модель телефону, то є два варіанти рішення цієї ситуації:

Перший спосіб – це виставлення старої моделі гаджета на продажу. Але це може зайняти немало часу, щоб зустрітися з потенційними покупцями, які завжди незадоволені зовнішнім виглядом смартфону й пропонують зменшити ціну. Тому, в кращому випадку через пару тижнів Ви зможете продати старий iPhone, але, можливо, по меншій ціні. А після цього вже пішли купувати новий телефон, додаючи потрібну суму, яку не вистачає.

Другий спосіб – це програма Trade-In: приносите свій старий iPhone і забираєте новий. Тобто ви частину вартості закриєте своїм старим гаджетом.


    
Кому підходить така програма?

 1. Якщо не бажаєте втрачати багато часу. Вам більше не 
  потрібно розміщувати оголошення, зустрічатися з потенційними покупцями, які будуть просити зменшити ціну. Це забирає багато часу.
 2. Безпечність. Кожен клієнт, який скористався програмою 
  Trade-In, може бути впевненим в кінцевому результаті. Не потрібно перейматися стосовно вередливого покупця, а після процедури перегляду вашого гаджету можна обирати нову модель, доплатив потрібну суму чи оформивши розстрочку.
 3. Приємна вартість продажі старого смартфону, а також 
  вигідні ціни на нові пристрої. Також ви отримаєте офіційну гарантію від магазину, де ви придбали новий iPhone чи інший гаджет від Apple. 

Trade-in iPhone – це нова епоха в розвитку комерції, яка дозволяє власникам пристроїв від компанії Apple при виході нової моделі одразу придбати її, не чекаючи зниження вартості. Звертайтеся в наш сервісний центр.

Інструкція для початківців 

 1. Ви приносите пристрій на професійну, швидку й 
  оперативну перевірку. При Вашій присутності оцінюють його, роблячи головну увагу на такі критерії: зовнішній вигляд, роботу телефону й наявність коробки з комплектацією. Чим краще працює смартфон, чим повніша її комплектація і чим він краще його зовнішній вигляд, тим буде більша вартість, запропонувала спеціалістом. 
 2. Також на суму впливає ще вік вашого телефону. 
  Наприклад, якщо він був у використанні більше чим рік – вартість буде знижена, але все залежить від загального його стану: якщо смартфону більше ніж рік, але виглядає і працює ідеально, то ціна може буде цілком вигідна. 
 3. Ще на вартість гаджету впливають і такі фактори: його актуальність і кількість зовнішніх й внутрішніх дефектів. 

Якщо Ви вже думаєте над тим, щоб обміняти свій телефон через програму Trade-In найближчим часом, то необхідно перед цим привести його в кращий стан: охайно користуватися ним, уникати подряпин на корпусі, щоб зберегти гідний зовнішній вигляд і комплектацію. Взагалі, огляд вашого пристрою займе не більше одного часу. Після цього буде оголошена вартість. 

Обміняти можна будь-які пристрої від Apple: iPhone, iPad, MacBook, iMac, Apple Watch, Apple TV. 
Також, якщо Ви маєте телефон в не найкращому вигляді (помітні візуальні чи апаратні пошкодження), то все одно можна зробити обмін. Якщо у пристрої проблеми з екраном чи взагалі з роботою, то це просто врахується в загальну вартість. А якщо гаджет не в робочому стані, то є можливість прийняти його запчастини за певну ціну. 

Етапи оформлення Trade-In:

 1. Ви обираєте нову модель пристрою на сайті чи в магазині, де ви хочете створити обмін.
 2. Оформляєте заяву на послугу Trade-In через телефон чи за 
  допомогою консультації в магазині. Менеджер задасть пару питань про пристрій і буде його оглядати. Після цього повідомить вартість доплати, щоб придбати новий iPhone чи інший гаджет від Apple.
 3. Отримуєте бажаний новий смартфон. 

Треба знати, що вам спочатку потрібно заплатити повну вартість й отримаєте знижку лише після того, як партнерська програма Apple отримає та протестує ваш старий смартфон.

Також непоганою ідеєю вважається залишити свій старий телефон, тому що це може бути чудовим запасним варіантом чи підійде для швидкого оновлення для інших членів сім’ї.
Якщо Ви впевнено вирішили звернутися до програми Trade-In, то потрібно прийняти конкретні рішення стосовно свого старого гаджету. 

Як перенести Ваші данні зі старого iPhone на новий?

 1. Резервна копія. Для початку потрібен старий смартфон, щоб налаштувати новий. Створіть резервну копію старого iPhone («Налаштування» – «iCloud»). Потім натисніть на «Створити резервне копіювання зараз» і почекайте. Також, якщо Ви хочете перенести всі данні, то треба, щоб в меню «Додатки, які використовують iCloud» були включені все тумблери.
 2. iCloud. Потрібно обрати «Обновити з копії iCloud»замість «Налаштувати iPhone як новий». Після того, як Ви ввели данні Apple ID розпочнеться процес перенесення додатків, контактів, фотографій й іншої інформації
 3. iTunes. Цей спосіб вважається найстарішим і некомфортним, тому що під час його використання можуть відбуватися помилки. Навіть є можливість залишитися взагалі без даних. Але, цей спосіб можна використати, щоб перенести данні з одного телефона на інший, якщо об’єм резервної копії на 300 ГБ і Ви не хочете купувати додаткове сховище в iCloud.
   

Резервна копія буде створена на вашому комп’ютері, тому перевірте чи маєте достатній об’єм пам’яті. Потім під’єднайте смартфон, натиснувши «Налаштувати за допомогою iTunes». Тобто, резервна копія зі старого iPhone буде переміщена одразу на новий. 
Все-таки, рекомендується використовувати прямий переніс даних, тому ще це є безпечнішим і продуктивнішим варіантом. Річ у тому, що резервна копія, яка була створена раніше, може не враховувати останні зміни, які були зроблені на старому гаджеті. А при прямому перенесені даних вся інформація передається в незмінному вигляді. Також цей спосіб не обмежує обсяг переміщеної інформації.

Для того, щоб ваш старий iPhone був готовий до обміну чи до продажу потрібно стерти всю зайву інформацію в ньому: «Налаштування» – «Основні» – «Скидання» – «Стерти контент і налаштування».