Я шукаю...

Топ 7 вітчизняних додатків для користувачів iPhone

Ukrainian apps for iphone

Одним з найперших етапів при купівлі нового айфону чи оптимізації вже наявного гаджета є встановлення дійсно потрібних застосунків та видалення зайвих. Кожен з нас хоче мати по справжньому корисне оточення, програмне забезпечення, для роботи з телефоном. Тому ми так детально підходимо до вибору його наповнення. Сьогоднішня наша тема розкриє, чому не завжди потрібно гнатися за закордонними застосунками, та які корисні вітчизняні аналоги іноді можна знайти на просторах AppStore.

Які кольори iPhone найкращі: прочитай і обери свій колір!

Останнім часом поняття мобільного застосунку трансформується, з'являються нові види, такі як вебзастосунок. Кожен поважний магазин має не тільки сайт, але й пропонує своїм клієнтам завантажити додаток. Щороку їх випускається велика кількість, вони носять як практичний, так й розважальний характер. Галузь стрімко розвивається набираючи все нові оберти. Зважаючи на популярність мобільних застосунків, дуже легко розгубитись та заповнити пам'ять свого смартфону непотрібним контентом. Тож в цій статті ми зібрали найбільш актуальні аплікації українських розробників софту та детально описали їхній функціонал, щоб кожен власник iPhone зміг віднайти щось своє.

appstore

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Перевірка правопису з «Grammarly»

Усім, хто має справу з  написанням англомовних текстів, листів чи просто постів точно знадобиться цей застосунок. Для ефективної письмової комунікації з рекрутером, англомовними працівниками, підписниками, для складання резюме. Для будь-якої миті, коли потрібно бути впевненим. Троє друзів українців й не уявляли який успіх чекатиме їхній сервіс. Першочергово стартап розроблявся для перевірки тексту у web версії. Встановлюючи розширення на свій комп’ютер, користувач міг легко знаходити помилки в усіх текстових полях. Проте зараз у власників смартфонів теж з’явилась така можливість. «Grammarly» працює швидко, та миттєво підтягує варіанти виправлень. Він також перевіряє пунктуацію та крилаті вирази, викидає зайві слова. Цей застосунок точно стане у пригоді сучасній людині. А тисячі позитивних відгуків лише підтвердять це.

grammarly

Заспокійливий додаток «BetterMe: Meditation»

В умовах сучасного ритму життя та підвищення інтересу до внутрішнього самопізнання люди дедалі більше цікавляться способом заспокоєння завдяки медитації. Кожен охочий може потренуватися медитувати в додатку «BetterMe: Meditation». Він навчить азам різних технік новачків, підбере оптимальну програму саме для вас, допоможе захиститись від стресів та емоційного навантаження. Медитація розслабляє, гармонізує та навіть змінює світосприйняття людини після тривалих практик. Встановивши додаток на iPhone чи  iPad ви зможете приділяти медитації будь-який зручний час у будь-якому місці.

Компанія Genesis, що працювала над розробкою застосунку розташована в Києві. Додаток, під їхнім пильним керівництвом вже встиг потрапити у топ програм для здоров’я в AppStore. «BetterMe» дослівно означає «найкраща версія себе». Навчившись концентруватись та слухати, ми дійсно можемо досягнути свого найліпшого стану. Головне бажання.

better me

 «Нова Пошта» як нове сприйняття поштових послуг

Від моменту спалаху пандемії коронавірусу в світі багато галузей відчули значний спад ефективності. Деякі з них просто зійшли нанівець. Чого не можна сказати про послуги доставки. По приблизним підрахункам кількість поштових перевезень тільки в Україні збільшилась у 6 разів. Тобто, ця галузь на кінець 2020 року отримала на 600% більше прибутку ніж у попередньому. Зі збільшенням прибутку з’явилися нові послуги, покращився сервіс. Одним з найуспішніших провайдерів таких послуг є український стартап «Нова Пошта», що нещодавно вийшов і на міжнародний ринок. Посунувши головного конкурента, майже монополіста, «Нова Пошта» здійснила переворот в сфері української логістики. Її послуги розповсюджуються на міжнародну доставку, та навіть найвіддаленіші куточки нашої країни. Головною перевагою стартапу є швидкість та індивідуальний підхід.

Управляти замовленням, відстежувати його, додавати нові послуги, оплачувати їх, безконтактно отримувати посилки в автоматизованих поштоматах, накопичувати бонуси, все це можна зробити в застосунку «Нової Пошти». Розробники постійно підтримують його, додають нові функції. Отже, якщо ви ще встановили його, не зволікайте.

nova poshta

Пошук кіно разом із «Fander»

Мабуть, в кожного час від часу виникає питання – «Що подивитись?» Коли всі сучасні фільми вже переглянуто, а в голову не лізе нічого окрім всім відомих старих фільмів на допомогу приходить «Fander». Завдяки його функціоналу, дещо схожому на додатки для пошуку нових знайомств, користувач може обрати підходящу кінострічку. Гортаючи запропоновані фільми вліво, для відмови, та вправо, для додавання у wish list, кожен хто завантажить застосунок може сформувати окремий список для майбутнього перегляду. Здається, схожим чином можна переглядати фільми і на популярних сайтах, проте ніколи це не було так просто і доступно, як з «Fander» і сформованим списком у вашому смартфоні. Більш за те, до інтерактиву застосунку додається можливість оцінювати фільми без окремої авторизації, що значно полегшує вибір майбутнім користувачам.

Заходь та обирай найкращі iPhone бу (Відновлені) з гарантією 1 рік.

Вивід коштів з «Letyshops»

Безумовно один з найпопулярніших способів заощадження – акції та вивід кешбеку. Застосунок «Letyshops» створений за схожим типом як і інші кешбек сервіси, проте має зручний функціонал й найліпші умови для клієнтів. Так само як і «Grammarly» ідея повернення коштів спочатку розповсюджувалась на звичайних користувачів вебсайтів. З появою розширення для браузерів у функціонал додалась функція підказок магазинів співпрацюючих з сервісом. Тобто користувач тепер мав можливість займатись вибором товару, і, якщо в наявному магазині не було вигідної пропозиції, сервіс повідомляв про це та запропоновував аналогічні товари в магазинах з кешбеком. Постійні партнери, щотижневі оновлення та підвищені відсотки разом із накопичувальною системою створюють ідеальну платформу для онлайн шопінгу. Враховуючи тенденцію купівлі зі смартфону, сервіс тепер наявний у вигляді додатку та зберігає усі корисні функції.

letyshops

Екологічний додаток «Сортуй»

Кожній сучасній людині потрібно дбати про навколишнє середовище. Взаємодіючи один з одним, подорожуючи, харчуючись чи споживаючи інші товари та послуги ми неодмінно стикаємось з тонами сміття щороку, залишаючи позаду велетенський екологічний слід. Цей факт вже давно вкорінився в головах європейського населення. Україна так само може наслідувати досвід західних країн-сусідів та стати на шлях екологічної свідомості. Звісно, іноді важко просто взяти й у мить перекреслити усі звички набуті за роки несвідомого користування. Або знайти усю актуальну інформацію про центри переробки та їхні можливості переробки. Але як добре коли все, що для цього потрібно зробити – завантажити «Сортуй».  Цей додаток облегшує життя як досвідченим сортувальникам, так і заохочує новеньких. Першим, він підкаже години роботи сортувальних центрів, познайомить з новими методами та матеріалами що переробляються. Тих, хто тільки планує долучитися екологічного руху чекає навчання сортування сміття, постійні підказки щодо видів перероблюваного матеріалу. Отже, користувач зможе спокійно планувати список продуктів з урахуванням можливостей переробки в його місті. Особливо корисним він буде для жителів великих населених пунктів, де відмовитись від використання пластику майже неможливо.

Додаток «Сортуй» створено українськими програмістами. Основна його перевага полягає у інтерактивній карті, на якій вказані всі актуальні пункти приймання: склотари, паперу, та його різновидів, пластику, та його різновидів.

sortui

Соціальний застосунок «Доступні ліки»

Здоров’я потребує не лише «трекінгу», але й ліків. Порівняти ціну ліків з різних аптек та обрати найкращу пропозицію можна в додатку «Доступні ліки». Додаток перевіряє наявність певного медикаменту в усіх підключених аптечних пунктах вашого міста та висвітлює найдешевші варіанти. Слугуючи своєрідним каталогом аптек, цей застосунок може допомогти обрати вам оптимальний пункт по співвідношенню ціни. Більш за те, показуючи адресу закладів, додаток допоможе віднайти найближчий пункт у якому вам буде зручно забрати замовлення.

Він буде корисним для встановлення не лише вашій бабусі, але кожному користувачеві окремо, який піклується як про зовнішній вигляд, так і внутрішній стан свого тіла. База аптек, що співпрацюють з ним постійно збільшується. Використати його можна навіть стоячи у черзі. Додаток приходить на допомогу потребуючим верствам населення. Тому є повністю безкоштовним. Приємно бачити коли щось створюється не лише заради прибутку.

Чи варто купити айфон 10? Читай огляд цього смартфону у 2021 році.

Ваша оцінка: