Я шукаю...

Важливі уроки від компанії Apple, які варто взяти на озброєння

Уроки від Apple

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Важливі уроки від компанії Apple, які варто взяти на озброєння

Політика компанії Apple заснована не тільки на законах ринку, але і на так званій філософській психології. Доказ цьому - вже більше 10 років процвітання і рекордні цифри з продажу нових гаджетів.

Не кожен виробник техніки може похвалитися такими успіхами. Сьогодні можна назвати, цілий ряд брендів, які тільки пробували впроваджуватися в даний ринок, але з тріском провалили це на відміну від Apple. Тому можна виділити відразу кілька важливих уроків, які змогла дати компанія всьому світу. Дізнавайтесь також чому не працює фейсбук на деяких моделях смартфонів.

Компанія Apple

Натхненником компанії був відомий в бізнес світі і не тільки Стів Джобс. Його ідеї досить часто лякали звичайних людей, але він не дотримувався існуючих рамок і зміг створити унікальну продукцію, яка зуміла знайти успіх і продовжує користуватися популярністю в світі сьогодні .

Необхідно жити просто, але осмислено

Новий гаджет від компанії можна впізнати не тільки по логотипу. Крім цього в ряд важливих відмінних моментів входить НЕ число мегапікселів, обсяг оперативної пам'яті і навіть не дюйми дисплея. Вся справа в тому, що розробники створюють гаджет, який буде зручний в користуванні. І даний момент завжди залишався і буде на першому місці. Також, особливе місце займає і дизайн смартфона. Стів Джобс завжди звертав увагу своєї команди на такий момент як краса гаджета . Він мріяв, щоб користувач міг пишатися набутим пристроєм.

Лого компанії Apple

В даних смартфонах корисна кожна функція і створена для зручності користувача. Навіть не дивлячись на те, що багато компаній прагнуть обладнати свої гаджети максимальною кількістю функцій. Але, далеко не завжди вони корисні й зручні для звичайного користувача. Apple не женеться за сучасними тенденціями, вона їх створює.

Тому можна стверджувати, що необхідно викидати з життя всі неважливі функції і займатися тільки тим, що виходить найкраще. Непотрібні речі і заняття вносять тільки розлад в думки і почуття. Наприклад, навіщо купувати спортивний дорогий автомобіль, якщо необхідно щодня в ньому їздити на роботу і стояти годинами в пробках.

Тільки яскраві емоції в пріоритеті

Якщо ви коли-небудь дивилися презентації нових iPhone , практично завжди вони містять елементи шоу. Всі прем'єри гаджетів викликають бурхливі емоції і призводять до того, що ще за довго до виходу нового смартфона, користувачі і фанати бренду починають рахувати дні до початку продажів нового айфона .

Презентація Apple

Крім цього, чимало важливий момент - інтрига. Компанія до останнього не повідомляє всіх подробиць новинки саме, тому користувачі не просто з нетерпінням чекають виходу нового смартфона. Вони стежать за діяльністю компанії і всіма новинами. А коли пристрій стає доступний публіці, то ця подія справді перетворюється у важливий день планетарного масштабу.

Тому необхідно радіти кожному новому дню, так як і шанувальники «яблучної» продукції радіють появі в продажу нових пристроїв. Потрібно прагнути відвідати нові місця, пробувати себе в незвичних видах діяльності. А також, наповнити життя інтригою.

Випуск продукції щорічно практично в один період - це також не просто так. Наприклад, якби компанія щотижня презентувала смартфони, то на даний захід ніхто б уже не звертав увагу. Тому, не потрібно перестаратися в гонитві за новими враженнями. Важливо щоб вони були незабутніми.

«Синхронізація» життя

Популярність смартфонів від даної компанії пов'язана не тільки через якість продукції. Важливий момент пов'язаний з тим, що за допомогою iTunes і iCloud є можливість перемістити в новий пристрій всі дані зі старого. І це функція дуже важлива для багатьох звичайних користувачів.

iTunes and iCloud

У житті все між собою взаємопов'язане, тому розділити все по окремих поличках практично неможливо. Так, наприклад, не приділяючи значної уваги своєму здоров'ю неможливо досягти успіху в професійному плані. Коли в одній стороні виникають неприємності, то це обов'язково вплине і на іншу частину. Читайте також чи можна поміняти екран на телефоні, та скільки це коштує.

Необхідно «синхронізувати» всі частини життя і створити так званий баланс всього, саме цього і можна навчитися у «яблучної» компанії. А також важливо дотримуватися у всьому принципу простоти і наявності сенсу.

Не варто зупинятися на досягнутому

В першу чергу багатьом користувачам компанія відома своїми інноваціями на ринку. Але, навіть через 10 років все ж Apple прагнуть задавати тон і впроваджувати в Айфони функції, яких раніше не було в інших смартфонах.

iPhone 8

З усього цього досить простий і зрозумілий висновок - не варто зупинятися на досягнутому. Коли людина перестає йти вперед, то починає відставати від інших. Тому важливо щодня працювати над удосконаленням своїх професійних якостей, стежити за останніми новинами і читати якомога більше книг.

Головне «Не почити на лаврах», тому що досить швидко можна впасти з них. Якщо ще не знайдена справа, якою ви плануєте займатися, продовжуйте свої пошуки.

Apple з цього приводу стверджують, що необхідно знайти те що ви по-справжньому любите. Робота одного разу може заповнити повністю життя, тому щоб вона приносила задоволення, потрібно займатися улюбленою справою. Тому що єдиний спосіб робити великі справи - любити те, що ви робите.

Не поспішайте, всьому є свій час

Під час виходу смартфона iPhone 6 і 6 Plus на ринку був випущений смартфон з подібними характеристиками. Все це перетворилося в бурю глузувань в сторону компанії. Але, при всьому цьому в Apple зберігали спокій, і неспроста.

Розробники розуміють набагато краще і знають, яка саме начинка перебуває в гаджетах всіх їх конкурентів. І, безумовно, рівень всіх технічних моментів знаходиться на значно вищому рівні ніж у тих хто заявляв про плагіат і таке інше.

iPhone 6s

Apple ніколи не ганялася за тенденціями. Розробники розуміють наскільки важливі ті чи інші функції в нових гаджетах, але вважають, що краще удосконалити все це ніж пропонувати покупцеві недопрацьований продукт. Тому всі смартфони відрізняються якістю і бездоганною роботою на відміну від інших подібних.

В Apple ніколи не поспішають з випуском продукції, вони працюють в першу чергу над удосконаленням всього цього, в тому числі і інформаційною безпекою. А також доводячи до досконалості таку важливу функцію, як Touch ID .

Тому, все це говорить про те, що не потрібно гнатися за якимись тенденціями, в першу чергу важлива якість. Крім цього, жодна людина НЕ може передбачити все на світі, по крайній міри цього ще нікому не вдавалося.

Один із співробітників відомого порталу помітив, те, що компанія не прагне бути першою, так як має можливість бути кращою на ринку .

Критики неможливо уникнути, але не варто через це опускати руки

Навіть з огляду на всі переваги компанії Apple і її продукції, складно стверджувати, що вся презентована техніка завжди ідеальна. Неодноразово «яблучні» гаджети були схильні до критики і неспроста.

Так, наприклад, після появи у продажу смартфона четвертого покоління, користувачі помітили, що телефон втрачає мережу, якщо його тримати під певним кутом. Все це обурило покупців. Але, незважаючи на це купувати новий пристрій не перестали. А розробники врахували всі проблемні моменти , і вже в наступному році все було усунуто і вдосконалено.

Старі iPhone

Крім цього, чого варто перша презентація смартфона. Є інформація про те, що телефон був не в найкращому стані. Більш того, деякі функції практично не працювали. Але, Стіву Джобсу вдалося врятувати ситуацію і провести хорошу презентацію, яка і стала початком успіху даної компанії. Звичайно, в наступні місяці після презентації, розробникам довелося потрудитись, щоб всі функції ідеально працювали і щоб представити покупцям смартфон в робочому стані.

Також багато критики говорили про провал презентації iPhone 6 Plus. Але, все сталося з точністю до навпаки. Продажі даного гаджета побили всі існуючі рекорди, і тривалий час навіть вважалося, що Айфон 6 - це найкращий пристрій від компанії.

Все це свідчить про те, що незважаючи на те що ви робите практично завжди знайдеться людина, яка обов'язково висловить свою негативну думку. Але, до критики необхідно відноситись адекватно. В увагу варто приймати, тільки конструктивну критику, а також важливо не зациклюватися на ній.

Зосередьтеся на своїх власних бажаннях, і прислухайтеся тільки до себе.

Потрібно думати тільки своєю головою і бути конформістом

Всі розуміють, що Apple ніколи не грає за чужими правилами. Так в 70-і роки минулого століття, комп'ютери використовувалися тільки на великих підприємствах, в винахідницьких центрах. Але, компанія вирішується на випуск свого першого Macintosh з гаслом «комп'ютери для всіх».

А коли в світі був тренд на CD-плеєри - портативний аудіопристрій, Apple представляють iPod з можливістю зберігання відразу тисяча пісень. І це ще не все. В епоху популярності операційної системи Windows , компанія створює свою унікальну OS X, яка перетворилася на другу за популярністю.

ноутбук Apple

Все це може послужити хорошим прикладом, того що немає певних рамок, все можна створити самостійно. І навіть якщо все виглядає нереальним, необхідно втілити це в життя і довести корисність свого винаходу.

Життя - це різноманітність і індивідуальність і якщо постійно намагатися вписуватися в визначені рамки можна витратити багато дорогоцінного часу даремно. Перегляньте також экран амолед що це, та для чого воно потрібно.

Ваша оцінка: