icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
Магазин Apple / новини Apple / Як Річ Посполита почала вирубувати ліси в Сколе…
26 Лютий 2021

Як Річ Посполита почала вирубувати ліси в Сколе…

На цих історичних фото можна побачити, як близько 100 років тому почалось масштабна вирубка лісів у м. Сколе, яка продовжується і донині.

Кресан Юрій

Майже 100 років тому, славнозвісне гірське містечко Сколе, що на Львівщину, зазнало своєї першої масової вирубки лісів. Рубали все, від ялинки до смереки, від дуба до граба. Цю деревину поляки масово вивозили на захід. Напевно, Річ Посполита відчувала близький крах своєї імперії і тодішні урядовці вирішили почати масове знищення лісу. Припав цей період на розквіт залізничного сполучення, початок 1930 рр.

Вирубка лісу у м. СколеНа цих фото можна побачити жахливу картину масштабного знищення українських лісів. 

вирубка лісів у м. Сколе

В 1930 рр. Сколе було не просто курортним містечком – це був один з найбільших клімато-терапевничних курортів, влітку туди приїжджало не менше 1500 туристів за сезон.

вирубка лісів у Сколе
Вивіз лісу Сколе. Україна 1930 рік. Жах

Сколе. Вирубка лісів

Знищення українського лісу у СколеПро вирубку лісу до 1900 років відомо небагато, проте, як ми знаємо з історії, залізничне сполучення Львів – Стрий з’явилось 1873 року і, скоріш за все, за декілька років колію провели до Сколе. Саме в цей час почалося лісове знищення Карпат у величезних розмірах.


У Сколе вирубують ліс та дерева

Пилорама ріжуть ліс Сколе

Вирубка лісів у Сколе

На фото знизу, ви можете побачити залишки лісу в селі Верхнячка, поблизу Сколе. Такими темпами із приказки: "Боятися вовка в ліс не ходити" зникнуть не тільки вовки, яких в Україні залишилось менше 2000, а й ліси...

Залишки лісу у селі Верхнячка
Село Верхнячка вирубка лісу

За останні 13 років людство втратило більш ніж 43 мільйони гектарів лісу, це стосується тропічної та субтропічної зони. В Україні залишилось лише 16% лісів, від усієї території, а половина з них була створена штучно людьми.

Саме тому, ми - ICOOLA, як компанія, що займається утилізацією акумуляторних батареї, електронного сміття та інших відходів, плануємо посадити 1 дерево за кожен проданий iPhone, заради майбутнього наших дітей. Купи iPhone – посади дерево!

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Як суспільство споживання створює екологічну катастрофу?
13 Вересень 2021

Як ми з вами робимо екологічну катастрофу незворотною, і що з цим можна зробити?

Розумні міста: утопічні концепції, які врятують екологію
13 Вересень 2021

Як розумні міста дозволять врятувати людство від екологічної катастрофи?

Якими будуть чохли для iPhone 13, і що ми можемо зрозуміти з їх допомогою?
13 Вересень 2021

Що нам стало відомо за інсайдерською інформацією про чохли та скла для iPhone 13?