Виробництво iPhone у 2023 році досягне піку

Виробництво iPhone у 2023 році - icoola.ua - фото

Зміст

Компанія Apple, завдяки високій якості та відмінним технічним характеристикам своєї продукції, залишається одним із незмінних лідерів на ринку смартфонів. Цей бренд цілком заслужено користується популярністю серед мільйонів користувачів по всьому світу. Цьому з’явилось вагоме підтвердження – Apple стала єдиним брендом смартфонів, який збільшив поставки протягом першого кварталу 2023 року. Поставки всіх інших великих брендів через пандемію та накладення санкцій скоротилися – від 4% до 30%.

Проте успішне подолання труднощів компанією Apple не означає їх відсутність... Генеральний директор Apple Тім Кук виступив із заявою, що Apple, ймовірно, чекає дефіцит поставок, який коштуватиме компанії від 4 до 8 мільярдів доларів у цьому кварталі. Це сталося після звіту ринкової розвідки, який припускає майбутній тривалий  дефіцит у чотирьох категоріях компонентів.

Кук також додав, що в минулому кварталі компанія бачила рекордну кількість власників iPhone, які перейшли на нову модель, і що кількість користувачів, які перейшли на нову модель – колишні власники Android, які переходять на iPhone – також збільшилася на нерозкритий, проте двозначний відсоток.

Скільки Айфонів буде створено у 2023 році?

Попри все, компанія Apple і далі розвивається та ставить перед собою нові амбітні цілі. Вона планує виробити близько 220 мільйонів одиниць iPhone у 2023 році. І хоча цей показник не набагато вищий за рівень виробництва у попередніх роках, продукування Айфон на стабільному рівні, з урахуванням ситуації, саме по собі є хорошим показником. 

Компанія продовжує виконувати поставлені перед собою задачі і задовільняти високий попит на свою продукцію, незважаючи на всі складнощі. Apple вдало поєднала високий попит на серію iPhone 13 з активними продажами популярного iPhone SE, в результаті чого дохід компанії від продажу iPhone зріс на 5,5% у порівнянні з 2020 роком. 

Чого чекати від компанії APPLE у 2023?

Цієї осені Apple планує представити лінійку «iPhone 14» з оновленим дизайном, покращеними камерами, продуктивністю та багатьом іншим. Очікується, що у iPhone 2023 буде значно більше оновлень, ніж у серії iPhone 13, яка стала доступною для покупки минулої осені. Айфон 13, в порівнянні з попередніми моделями, має вдосконалену камеру, більший об’єм акумуляторної батареї, оновлений процесор та підтримку технології 5G. Дизайн виробу при цьому залишився близьким до класичного. Придбати Айфон 13 з річною гарантією ви можете на сайті компанії Айкула.

Стежте за новинами, щоб вчасно отримувати цікаву інформацію про продукцію компанії Apple, корисні лайфхаки, програми та аксесуари!

Ваша оцінка: