icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
icoola.ua / новини Apple / У Золочеві планується висадка 2000 дерев від ICOOLA
15 Квітень 2021

У Золочеві планується висадка 2000 дерев від ICOOLA

У суботу 17 квітня, у м. Золочів відбудеться масштабна акція з висадки дерев. Заплановано висадити більш ніж 2000 дерев, а також декілька декоративних видів поблизу Золочівської міської ради.

ICOOLA

Уже 17 квітня renew компанія ICOOLA.UA висадить 2000 дерев в Золочеві. Масштабна акція відбудеться в рамках кампанії: "Садимо 1 дерево за 1 відновлений смартфон". В цю суботу щонайменше 2 тис. саджанців молодої сосни буде висаджено в околицях Золочева. Компанія ICOOLA хоче подякувати наступним партнерам, що допомогли організувати цю висадку:

  • Золочівська міська рада;
  • Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації
  • ДП "Золочівське лісове господарство.

ICOOLA садить дерево за 1 відновлений iPhone

Як повідомляє головний організатор та засновник renew-компанії ICOOLA - Роман Крук:

- Ми, ICOOLA.UA, застосовуємо принципи сталого розвитку у своїй діяльності та є одними з перших в Україні, хто реально це робить. Ми хочемо донести кожному ідею про те, що світ може стати кращим, чистішим, екологічнішим, завдяки тому, що ми робимо. Сталий розвиток і поняття кругової економіки вкрай важливі в нашій сфері відновлення електроніки. Ми хочемо донести до кожного, що відновлене набагато краще ніж купівля нового.

Висадка зелених насаджень була запланована ще напочатку зими. Участь у цій події візьмуть близько 50 осіб, в більшості це працівники компанії ICOOLA та волонтери. Відзначимо, що подія відбудеться з дотриманням усіх карантинних норм. Акція створена для того, щоб покращити екологічну ситуацію у місті Золочів та в Україні.

Відзначимо, що висадка дерев відбуватиметься постійно від ICOOLA, позаяк ми, як renew компанія, що відновлює електроніку - хочемо навчити людей купувати відновлене, задля збереження ресурсів землі та кругової економіки.

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Apple Watch Series 7 зможуть вимірювати рівень цукру в крові
18 Травень 2021

Скоро выйдет новая модель Apple Watch 7 Series 7, обеспечивающая постоянное отслеживание показателя сахара в крови

Як змінити музичний сервіс за замовчуванням в iOS 14.5: покроковий алгоритм дій
18 Травень 2021

Читайте, як змінити музичний сервіс за замовчуванням в iOS 14.5 і налаштовуйте айфон максимально зручно для себе

Науковці з'ясували, що нічний режим у смартфонах не допомагає швидше засинати
18 Травень 2021

Фахівці винесли вердикт: нічний режим смартфона не сприяє засинанню – навпаки, він може погіршити якість сну