Я шукаю...

У Золочеві планується висадка 2000 дерев від ICOOLA

У Золочеві висадять дерева

Уже 17 квітня renew компанія ICOOLA.UA висадить 2000 дерев в Золочеві. Масштабна акція відбудеться в рамках кампанії: "Садимо 1 дерево за 1 відновлений смартфон". В цю суботу щонайменше 2 тис. саджанців молодої сосни буде висаджено в околицях Золочева. Компанія ICOOLA хоче подякувати наступним партнерам, що допомогли організувати цю висадку:

  • Золочівська міська рада;
  • Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації
  • ДП "Золочівське лісове господарство.

ICOOLA садить дерево за 1 відновлений iPhone

Як повідомляє головний організатор та засновник renew-компанії ICOOLA - Роман Крук:

- Ми, ICOOLA.UA, застосовуємо принципи сталого розвитку у своїй діяльності та є одними з перших в Україні, хто реально це робить. Ми хочемо донести кожному ідею про те, що світ може стати кращим, чистішим, екологічнішим, завдяки тому, що ми робимо. Сталий розвиток і поняття кругової економіки вкрай важливі в нашій сфері відновлення електроніки. Ми хочемо донести до кожного, що відновлене набагато краще ніж купівля нового.

Висадка зелених насаджень була запланована ще напочатку зими. Участь у цій події візьмуть близько 50 осіб, в більшості це працівники компанії ICOOLA та волонтери. Відзначимо, що подія відбудеться з дотриманням усіх карантинних норм. Акція створена для того, щоб покращити екологічну ситуацію у місті Золочів та в Україні.

Відзначимо, що висадка дерев відбуватиметься постійно від ICOOLA, позаяк ми, як renew компанія, що відновлює електроніку - хочемо навчити людей купувати відновлене, задля збереження ресурсів землі та кругової економіки.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Ваша оцінка: