Сюрпризи 51-ої виставки CES 2021

Сюрпризи 51-ої виставки CES 2021

Зміст

Не дивлячись на істотні зміни, організатори зробили свою подію насиченою і представили найбільш ходові споживчі моделі електроніки цього року. Який телефон кращий за айфон? Та чому?

Дати проведення - з 11 по 14 січня.

Передісторія

CES, що скорочено від Consumer Electronics Show почало своє існування в 1967-му. Тоді Асоціація Споживчих Технологій (CTA) вирішила організувати подію, яка представляє бачення сьогодення і визначає майбутнє, де технології зустрічаються з творчістю і бізнесом. Подія, де б проходили прем'єри новітніх технологічних досягнень, що безпосередньо впливають на світ малих і великих компаній і світ пристроїв, призначених для звичайних споживачів.

Місцем проведення вибрали Нью-Йорк. З 1978 зустрічі проводилися двічі на рік: взимку в Лас-Вегасі (Winter Consumer Electronics Show), а влітку в Чикаго (Summer Consumer Electronics Show). Після 7 років проведення, захід скоротили для більшої наповненості і зосередження в одному місті, залишивши тільки зимову версію - WCES.

Так, з 1995 і до цього дня кожен січень місто розваг Лас-Вегас міняє свій вигляд. До нього з'їжджаються новатори, винахідники, бізнесмени і представники найбільших брендів у світі. Конференц-центр Лас-Вегаса стає високотехнологічним центром, де кожен може знайти собі партнера, інвестора, або зміцнити наявні зв'язки. Стаття про те як видалити дані програми на айфоні, без додаткових програм.

Наші дні

Як і багато інших заходів, пандемія зачепила і CES 2021. Тепер, компанії презентують свої останні і кращі інновації онлайн через медіацентр організаторів, а не наживо, на фізичному заході.

Нижче представлена презентація супер технологічного робота-помічника:

Цей факт робить виставку доступною для користувачів. Тепер немає чого брати штурмом далекий Лас-Вегас, а долучитися до події можна зареєструвавшись на офіційному сайті CES. Там представлені більше 200 анонсів презентацій різних брендів і на різні теми. Розписані кожні півгодини, так що вибрати є з чого. Кожен може знайти будь-який аспект технологічного сектора, починаючи від світу аудіо і телебачення, закінчуючи автомобільними досягненнями.

Стежити за подією можна і з офіційної сторінки фейсбук CES . Свіжі новини не змусять себе чекати.

Анонси

Найважливішими гравцями у світі технологій, які представлені на виставці Consumer Electronics Show цього року, виступають: ASUS, Lenovo, LG, Samsung, AMD, Intel, NVIDIA, Amazfit і JBL, хоча це, звичайно, не повний список. Більшість більш-менш упізнаваних виробників тут також заявляють про себе.


На виставці CES 2021 компанія ASUS вже показала нам свої новинки. В цілому виробники демонструють безліч нових ігрових ноутбуків з процесорами AMD Ryzen 5000, Intel Core 11-го покоління (Tiger Lake) і картами NVIDIA GeForce RTX 3000. Компанія Lenovo не відставала і теж надала свої нові ноутбуки. Panasonic, як і було обіцяно, анонсувала нові смарт-телевизори, але і LG і Samsung також представили ряд моделей в згаданому сегменті. Перший виробник представив новий смарт-телевизор QNED Mini LED і моделі з OLED- екранами. Окрім цього, прихильникам бренду тепер доступні розумні холодильники і інша інтелектуальна побутова техніка. А ще, LG здивував своїй "Smart Mask" і телефоном,що складається. Samsung же, підготував для нас телевізори з Micro LED і QLED.

На заході користувачі встигли познайомитися з новим Chromebook, а для смартфонів з серії Samsung Galaxy S21 був виділений окремий захід. AMD представило нам мобільну графіку Ryzen і RX 6700 / 6700XT з чіпом Navi 22. NVIDIA, яка організовувала захід під назвою "GEFORCE RTX : GAME ON" займалася виробництвом карт GeForce RTX 3000 для ігрових ноутбуків і настільних систем GeForce RTX 3060. Дивіться також про корисні програми для айфона.

Схоже, початок січня продовжує бути захоплюючим. Цікаво, тоді ознайомлюйтесь з іншими цікавими новинами про електроніку на нашому сайті.