Я шукаю...

Оновлення watchOS 8 для Apple Watch

Що нового у watchOS 8 для Apple Watch?

Apple Watch вважаються найпопулярнішими «розумними» годинниками. Вперше вони з’явилися у 2014-му році. А сама презентація цих смарт-годинників є одна з найкращих в історії компанії Apple. Також у цьому році виробники працювали над покращенням функціоналом Apple Watch, хоча зовнішній їхній вигляд був ідеальний.

Ідея щодо створення цих годинників з’явилася через декілька місяців після смерті легендарного Стіва Джобса. Адже це вплинуло на розвиток компанії, тому робітники думали над створенням нового, цікавого й корисного для суспільства пристрою.

Унікальна функція Apple – це довести до ідеалу вже наявного пристрою. Компанія реалізує свої ідеї в реальність.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

У чому популярність Apple Watch?

Apple вміє не лише радувати своїх покупців чудовими гаджетами, а й робити успішний піар щодо випуску нового продукту. Наприклад, у 2014-му році перша модель Apple Watch з’явилася на обкладинках відомого журналу Vogue. У ці часи компанія витрачала величезну суму грошей на рекламу.

Не лише імідж компанії та успішний піар вплинули на успіх смарт-годинників. Адже Apple Watch вважається унікальним пристроєм, який відрізняється від своїх попередників і конкурентів. Він має привабливий дизайн, зручне й просте управління, різноманітність вибору ремінців і високу якість.

Ці смарт-годинники не є лише красивим і модним пристроєм, а й чудовою альтернативою щодо догляду свого здоров’я. Були й такі випадки, коли у прямому сенсі Apple Watch рятували життя своїм користувачам.

Годинник тісно пов’язаний з iPhone, оскільки ви можете керувати ним на відстані.

До речі, Apple Watch Series 7 зможуть вимірювати рівень цукру в крові.

Як заряджати цей пристрій?

Цей процес відбувається завдяки безпровідній технології. А його тривалість займає приблизно 2 години.

Як налаштувати смарт-годинник від Apple?

Тут все просто. Спочатку краще перевірити чи є зв’язок між Apple Watch і вашим iPhone. Потім необхідно увімкнути Wi-Fi й Bluetooth.

Для розблокування годинника, потрібно лише натиснути бокову кнопку, а після цього ви побачите логотип компанії. При необхідності, можна зайти в «Налаштування» і здійснити пару функцій.

Apple Watch є дуже зручними й простими в користуванні, тому проблеми з роботою не повинно бути.

Щодо розблокування годинника, то є два способи: через пароль або смартфон.

До речі, в Apple Watch є функція Siri, яка допоможе зателефонувати чи відправити повідомлення певній людині, а також виконувати інші необхідні функції.

Ви ще можете створювати скріншот у своєму годиннику, а не лише на смартфоні. Для цього лише потрібно натиснути бокову кнопку і торкнутися Digital Crown. А результат ви отримаєте на свій iPhone.

Якщо вас не влаштовує розмір шрифту в Apple Watch, то це можна без проблем змінити в «Налаштуванні».

Стосовно оновленого watchOS 8, то це остання операційна система для Apple Watch, яка подарує користувачам додаткові функції щодо слідкування свого здоров’я і спілкуванню з рідними людьми. Додаткові можливості, які з’явилися з watchOS, роблять смарт-годинник унікальнішим й інноваційним.

З’явилися такі функції:

 1. Чудове оновлення зробили в «Дім», де створили зручніший доступ до будь-яких додатків й аксесуарів.
 2. «Дихання». З’явилися додаткові й покращені тренування щодо вашого дихання. Ви будете з легкістю розслаблятися.
 3. Додаткові тренування: тайцзицюань і пілатес.
 4. «Портрети». Фотографії будуть мати кращий вигляд.
 5. Оновлення «Повідомлення». Ви можете записувати повідомлення під диктування й обирати смайлики.
 6. Удосконалення «Apple Pay».
 7. «Музика». Є можливість ділитися з улюбленими композиціями через повідомлення чи електронну пошту. Також ви можете займатися спортом під музику.
 8. «Погода». У цьому додатку є попередження щодо екстремальних погодних умов.
 9. «Усвідомленість». Для практики є створенні певні курси для усвідомленості. Ви можете виділяти небагато часу (лише хвилину) для своїх думок. Займатися цим можна будь-де. Доступний режим медитації.
 10. Ви можете використовувати кілька таймерів одночасно, що є дуже зручно.
 11. У додатку «Локатор» пошуки будуть проходити легше.

Завдяки watchOS 8 ви зможете з легкістю розблокувати свою машину на великій відстані.

Компанія Apple завжди відповідальна перед своїми користувачами, тому для них конфіденційність є обов’язковою. Тому, вся інформація є зашифрована. Це означає, що ви можете не перейматися тим, чи хтось дізнається данні стану здоров`я чи будь-яку іншу особисту інформацію. Це доступно лише вам.

Також ваш смарт-годинник не буде вимикатися просто так, а лише при необхідності, коли самі захочете.

Прочитайте статтю про те, як у мережі з'явилися рендери Apple Watch Series 7 з дизайном як у iPhone 12.

Цікаві факти про Apple Watch:

 1. Купівля цих смарт-годинників, які мають червоний ремінець, є чудовою альтернативою для тих, хто бажає, щоб їхні кошти були направлені на благодійність.
 2. Apple Watch вважаються найточнішими годинниками у світі. В цьому їм немає конкуренції.
 3. Ці годинники є першими, які дають правдиву інформацію щодо стану серця свого користувача. Необхідно лише зайти в певний додаток і поставити палець на екран – результат готовий.
 4. Створення дизайну цього пристрою був одним з найважчих робіт для компанії. Для цього було витрачено 3 роки.
 5. На початку виходу смарт-годинників, тоді була продемонстрована найдорожча модель Apple Watch, вартість якої була 150 тисяч фунтів стерлінгів. Своїм функціоналом він не відрізнявся від інших годинників. Така величезна сума лише через матеріал його виготовлення, а саме: діаманти, золото, сапфіри.
 6. Apple Watch використовують не лише для того, щоб слідкувати за здоров’ям, а й через моду. Багато відомих людей користуються ними.

Отже, Apple Watch офіційно є найпопулярнішими смарт-годинниками. Вони інноваційні, мають безліч корисних функцій і чудовий вигляд.

WatchOS 8 є новою операційною системою, яка подарувала користувачам нові можливості й покращила весь функціонал.

Ваша оцінка: