Я шукаю...

Windows 11 отримає підтримку додатків Android

Windows 11

Незабаром хлопці з компанії Microsoft мають презентувати наступну версію популярної операційної системи Windows, яка отримає індекс 11. Тобто, на зміну Windows 10 прийде Windows 11. Також ця система буде підтримувати застосунки, які створені для операційної системи Android, про що сповістив один відомий інсайдер.

До речі, якщо ваш iPhone погано працює, радимо зв’язатися з нами та скористатися вигідним ремонтом айфона за доступну ціну.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Декілька подробиць про Віндовс 11

Згідно з інформацією від інсайдерів, про появу емулятора Android натякнули в самій компанії Microsoft. Також дані про нову опцію були опубліковані у списку модифікацій останньої версії підсистеми для запуску застосунків під Linux.

Після того, як спеціалісти проаналізували програмний код, були виявлені згадки про Android. Це наявність дії, яка не дає вікну переміщуватись під час згортання або вильоту. Друга дія свідчить, що в емулятора відсутній рух при відсутності фрейму.

Цікаво, що підсистема Linux створена для програмістів, які випускають програмне забезпечення, хоча в мережі пишуть, що Microsoft може випустити емулятор Android, який допоможе інтегрувати стаціонарну та мобільну версію системи, а також завантажувати додатки Android зі спеціалізованого магазину Microsoft Store.

Сама Windows 11 повинна бути випущена 24 червня цього року. За словами керівника корпорації-виробника, система переживе найбільше оновлення, яке було за останні 10 років.

Бажаєте придбати стильний смартфон преміум-класу? Радимо звернути свою увагу на iPhone XS бу.

Windows 11 та Android

Звідки з’явилася інформація про Windows 11

Недавно в мережі опублікували незвичайний відеоролик, яким компанія Microsoft натякнула на випуск наступного покоління популярної операційної системи Windows 11.

В самому відео були представлені звуки привітань попередніх версій системи, які були сильно уповільнені. Також можна зазначити, що тривалість ролика складає 11 хвилин, що таким чином натякає на випуск одинадцятої «вінди» для стаціонарного пристрою. Презентація повинна відбутися через пару тижнів, тобто 24 червня.

Windows 11 отримала робочу назву Sun Valley та буде наділена серйозним оновленням зовнішньої оболонки. Також буде підтримка програм, створених під Android та технологій Xbox Auto HDR. Для користувачів поліпшать роботи інтерфейсу Bluetooth, а крім того вони отримають доступ до фірмового магазину застосунків.

Цікаво, що в 10-й «вінді» розробники лише активували синхронізацію з деякими додатками мобільної ОС Android. Але це працює не для усіх версій Андроїду і не для всіх гаджетів. Тому, якщо в Windows 11 нарешті буде реалізована підтримка Android-додатків, то у користувачів більше не буде проблем, і вони зможуть вільно працювати з мобільними застосунками.

Варто прочитати про WWDC 2021 року.

Windows 11 та Android

Чого очікують користувачі від Windows 11

Ніякої конкретики щодо нового покоління операційної системи від Microsoft поки немає. Але в мережевих форумах були опубліковані відгуки користувачів, згідно з якими вимальовується картина, завдяки якій ми можемо бачити очікування від Windows 11 з боку потенційних покупців.

Розглянемо очікування:

 Осучаснений дизайн провідника. Застаріле оформлення цієї програми буде змінено, і це на думку користувачів, буде краще. До речі, вірність дизайну, яку демонструвала «Майкрософт» упродовж 5 років почала бісити людей, але нове оформлення, тикери якого є всім інтернетом, може порадувати їх.

 •  Новий інтерфейс системи. У попередній версії так і не змінили зовнішню оболонку, але вже в новому поколінні такі зміни з’являться, та на користь, зазначають в мережі користувачі.
 • Справжня темна тема. Компанія-розробник ліквідує усі недоліки темного оформлення, які були у десятій версії Windows. Тому це і є справжнім оновленням ОС.
 •  «Живі плитки». Таку модернізацію впровадили ще з часів Windows 8, але її мало хто використовує. Тому таку систему перероблять та вдосконалять, щоб користувачі могли вільно використовувати ці функції та міняти зовнішній вигляд, або підключати всілякі сервіси.
 • Всі налаштування в одному місці. Багато користувачів вважають панель управління застарілим анахронізмом, тому всі інструменти звідти потрібно перенести в загальні налаштування нової «вінди». Цей процес частково був реалізований в «десятці», але ми вважаємо, що Microsoft впровадить ці зміні в новій генерації Windows.
 • Поліпшення інтеграції з програмами Microsoft. Інколи здається, що розробники системи та інших продуктів компанії з іншої планети. Тому користувачі очікують, що буде поліпшено інтеграцію між «віндою» та іншими програмами, які мають одного виробника.
 •  Покращення підтримки тачпаду. У новій системі повинні з’явитись нові жести та апаратні зміни, які допоможуть вдосконалити цей пристрій. Тобто, очікується підтримка тачпадів з гаптичними ефектами.
 • Комфортна інтеграція з Bluetooth. Процес під’єднання гаджету до комп'ютера за допомогою Bluetooth наразі є складною та некомфортною. У Windows 11 цю процедуру мають спростити та поліпшити, щоб вона не викликала незручностей. Тоді буде менше критики з боку користувачів.

Зрозуміло, що це лише очікування та мрії користувачів, але через два тижні буде презентовано нову систему, і тоді все стане ясно, які сюрпризи нам приготувала Microsoft.

Варто прочитати: Використання цифрового ключа Car Key від компанії Apple.

Windows 11 та Android

Усі переваги Windows 11

Як повідомляють в  мереж інсайдери нова ОС Windows 11 має декілька переваг перед попередньою версією. Ось вони:

 • Підвищена швидкість роботи
 • Поліпшений захист, заради чого система стала менш вразливою до усіляких троянів
 • Можливість відновлення системи з попередньо створеної резервної копії
 • Інші додатки та уніфікація дизайну
 • Різні пристрої, але один інтерфейс
 • Оновлення встановлюються без перезавантаження.

Головним плюсом Windows 11 вважають той факт, що система буде безплатною. Тобто, Microsoft буде заробляти, використовуючи додаткові сервіси, як хмарне сховище One Drive та інші. Також маємо надію, що система буде підтримувати безплатний офісний пакет OpenOffice. Також нову систему можна буде встановлювати на ноутбуки та комп’ютери організацій без контролю з боку спеціальних державних органів.

Ваша оцінка: