icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
Магазин Apple / новини Apple / Xiaomi презентувала свій новий смартфон - Mi 11
09 Січень 2021

Xiaomi презентувала свій новий смартфон - Mi 11

Новий смартфон від Xiaomi: що відомо про Mi 11 та за скільки його можна придбати. Все про новинку на ринку гаджетів у 2021 році!

Володимир Губчакевич

Xiaomi представила свій новий флагман за 2021 рік - Mi 11. Китайський варіант телефону оснащений модифікованим дизайном та модернізованими характеристиками, які дають хороший прогноз на те, які високоякісні функції будуть поставлятись у топ-телефонах Android у наступному році, за даними AnandTech. У європейській та глобальній версіях Mi 11, обов’язково відбудуться деякі зміни, але наразі це ранній погляд на перший, головний флагман Android 2021 року.

Зміни в конструкції Mi 11 у порівнянні з Mi 10 видаються незначними. Спереду дисплей трохи більший - 6,81 дюйма в порівнянні з 6,67-дюймовим екраном Mi 10. Цей додатковий простір, з’явився завдяки зменшенню рамки пристрою, одночасно збільшуючи висоту та підтримуючи вигнуті боки та камеру на передній панелі.

Що ще цікавіше, це роздільна здатність 3200x1440 та частота оновлення 120 Гц на новому OLED-дисплеї, дві функції, які швидко стали необхідними для сучасних флагманів, хоча, звичайно, втрачені на останніх iPhone. Ще однією помітною відмінністю, Mi 11 також матиме датчик відбитків пальців під дисплеєм.

Переходячи від акумулятора до решти внутрішніх елементів, Mi 11 працює на Snapdragon 888 і пропонує 8 ГБ або 12 ГБ оперативної пам'яті. Обсяг пам’яті починається з 128 ГБ або 256 ГБ. Як і більшість нових смартфонів, Mi 11 також має Wi-Fi 6 і підтримку 5G. Особливо бракує в Mi 11 зарядного блочка. Генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь підтвердив, що Mi 11 піде вслід за Apple і (як повідомляється) стопами Samsung, щоб забрати зарядний блок із коробки з екологічних причин.

Китайська версія Xiaomi Mi 11 доступна для попереднього замовлення вже сьогодні і почнеться з 1 січня. Ціна моделі з 8 ГБ оперативної пам'яті / 128 ГБ постійного сховища, ціна стартує з  3999,00 юаней (близько 611 доларів США). За такою ціною в ICOOLA можна купити Айфон 11 бу. Детальна інформація про ціни та особливості інших версій Mi 11 з’явиться пізніше.

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Що відомо про iPhone Fold та чи випустить компанія Apple розкладний айфон?
22 Січень 2022

Що відомо про складний iPhone та яку офіційну назву він отримає Flip чи Fold. Остання інформація про iPhone, що складається...

iPhone 14 Pro Max може отримати 48-мегапіксельну камеру і відеозйомку 8К
18 Січень 2022

Що відомо про iPhone 14 Pro/Pro Max та чи побачимо ми 48-мегапіксельну камеру?

iPhone X в 2022 році: чи не втратив смартфон актуальності?
05 Січень 2022

Поговоримо про iPhone X в 2022 році, чи не втратив смартфон своєї актуальності на ринку?