Як перевірити заряд AirPods?

Як перевірити заряд AirPods?

AirPods від Apple залишаються одними з найкращих бездротових навушників завдяки своїй зручності, компактності та відмінній якості. AirPods пропонують користувачам зручний спосіб слухати свою музику в дорозі. Ви можете безперешкодно слухати музику без незручних проводів, перемикатися між різними пристроями Apple і розмовляти з Siri за допомогою голосових команд.

Усі навушники AirPods мають зарядний чохол, у якому можна одночасно зберігати обидві навушники. Цей футляр одночасно є зарядною станцією для AirPods і може заряджати їх кілька разів підряд, тому ви зможете зарядити навушники, перебуваючи далеко від електричної розетки. Для цього просто зберігайте їх у футлярі, коли вони не використовуються. Заряджати сам кейс також легко. Усі моделі AirPods підтримують дротову зарядку Lightning, а новіші моделі підтримують бездротову зарядку Qi та MagSafe. Починаючи з повної зарядки, Apple AirPods зазвичай працюють близько шести годин при використанні на повній гучності. При половинному обсязі вони повинні тривати до 12 годин.

Партнерська програма від ICOOLA

Отримай до 50 000 грн пасивного доходу разом з нами!

Дізнатись більше

Як зрозуміти, що AirPods заряджається?

Apple дозволяє легко зрозуміти, що AirPods зарядилися. Усі чохли для AirPods оснащені вбудованим індикатором стану (що знаходиться на передній або внутрішній стороні футляра, залежно від моделі у вас). Якщо індикатор стану світиться жовтим, коли AirPods знаходяться в футлярі, це означає, що футляр заряджає обидва навушники без проводів. Аналогічно, жовтий індикатор, коли чохол AirPods підключений або на бездротовому зарядному пристрої, означає, що і футляр, і навушники заряджаються. Зелений індикатор стану вказує на повну батарею і відображається кількома різними способами. Зелене світло, коли AirPods знаходяться в футлярі, означає, що навушники і футляр повністю заряджені. Зелений індикатор на чохлі без AirPods всередині означає, що чохол повністю заряджений. Нарешті, якщо чохол AirPods підключено до джерела живлення, зелене світло показує, що він повністю заряджений і його можна від’єднати.

Важливо відзначити, що самі AirPods не показують час автономної роботи, оскільки вони просто не мають вбудованого індикатора заряду. Щоб дізнатися, скільки залишилося батареї, потрібно підключити їх до зарядного пристрою.

Як перевірити заряд на iPhone

Щоб перевірити перевірити заряд Airpods на iPhone, розташуйте AirPods всередині футляра, відкрийте кришку і тримайте його біля iPhone або iPad. Протягом кількох секунд на вашому iPhone має з’явитися вікно, яке дасть вам точний відсоток роботи акумулятора як на AirPods, так і на зарядному футлярі. Якщо ви не бачите спливаючого вікна, переконайтеся, що на вашому телефоні ввімкнено Bluetooth. Крім того, коли батарея на ваших AirPods розряджається — на 20%, 10% і 5% заряду батареї, ви повинні отримати спливаюче сповіщення на вашому iPhone з попередженням про стан акумулятора. Так само можна перевірити заряд Airpods на Айпад.

Як перевірити заряд AirPods - icoola.ua - фото1

Ви також можете перевірити час роботи акумулятора AirPods на своєму iPhone або iPad за допомогою віджета акумулятора. Ось як встановити віджет акумулятора на свій пристрій. По-перше, ваш пристрій має працювати на iOS 7.0 або новішій. Якщо це не так, ви не матимете доступу до цього віджета. Щоб додати віджет:

  1. Перейдіть до програми «Налаштування».
  2. Натисніть «Загальні»
  3. Натисніть «Віджет»
  4. Виберіть «Акумулятор»

Додавання цього віджета на головний екран дозволить вам перевірити час роботи акумулятора пристрою, який ви використовуєте, і футляра для зарядки, якщо в футлярі є принаймні один навушник. Ви також можете побачити час роботи батареї кожного навушника за допомогою віджета, навіть якщо ви їх носите. 

Як переглянути заряд AirPods на Mac

Перевіряючи час роботи акумулятора AirPod на Mac, ви можете відкрити кришку зарядного футляра або вийняти AirPods з футляра. Далі натисніть значок Bluetooth у верхньому правому куті екрана — розташованому на панелі меню. Наведіть курсор миші на свої AirPods або клацніть, щоб переглянути час автономної роботи правого та лівого навушників.

Як перевірити заряд AirPods - icoola.ua - фото2

Інші способи перевірки заряду навушників Apple AirPods

Перевірити заряд навушників Apple і їх точний час автономної роботи ваших AirPods без підключеного пристрою неможливо. Однак кожен навушник подає звуковий сигнал один раз, коли заряд акумулятора розряджений на 10 відсотків, і другий раз, перш ніж він повністю вимкнеться.

Ви також можете використовувати Siri, щоб перевірити стан заряджання AirPods та футляра. Іноді можливо, що Siri може неправильно зрозуміти і натомість сказати вам, який заряд акумулятора у вашого телефону, тому не забудьте звернути увагу та запитати Siri знову, якщо відповідь здається дивною.

Якщо ви носите AirPods у цей момент, вам потрібно буде конкретно запитати про рівень заряду акумулятора AirPods або зарядного футляра.

Як зберегти акумулятор AirPods?

Є кілька речей, які ви можете робити, щоб не зменшувати час роботи батареї вашого AirPod:

  • Відразу після використання поверніть їх у зарядний футляр. Коли ви підключаєте свій AirPod у розетку, ви заряджаєте футляр, який, у свою чергу, заряджає AirPods, розміщені всередині. Кожного разу, коли ви повертаєте AirPods назад у футляр, ви заряджаєте їх, використовуючи час автономної роботи футляра.
  • Оберігайте навушники від екстремальних температур. Якщо піддавати ваші AirPods і футляр впливу екстремально високих або низьких температур, термін служби батареї стане набагато коротшим. Не залишайте їх під сонцем і зберігайте в місці з помірною температурою.
  • Вимкніть Siri. Хоча Siri може бути корисним компаньйоном, постійне прослуховування інструкцій можуть трохи розряджати акумулятор. Вимкніть Siri, перейшовши в «Налаштування» > «Сірі та пошук» > «Вимкнути прослуховування «Hey Siri».
  • Не відкривайте футляр без потреби. Кожен раз, коли ви відкриваєте футляр, ваші AirPods використовують заряд батареї для виявлення пристроїв. Постійне відкриття та закриття футляра, коли вам це не потрібно, може витрачати час роботи акумулятора.
  • Використовуйте по одному AirPod за раз. Хоча спочатку це може здатися дивним, ви можете продовжити використання своїх AirPods, використовуючи лише один навушник за раз, залишаючи інший у футлярі. Це може стати в нагоді, якщо вам потрібно, щоб навушники працювали якомога довше.
  • Від’єднуйтеся від телефону, коли він не використовується. Якщо ваш телефон все ще підключено до AirPods через Bluetooth, навіть якщо вони знаходяться у футлярі, це все одно може розрядити акумулятор.

Знання різних способів перевірити час роботи акумулятора AirPods може допомогти вам уникнути неприємних ситуацій, як-от розряджені навушники під час тривалої подорожі.