Я шукаю...

Основні можливості AirPods: як перейменувати пристрій та інші додаткові функції про які знає далеко не кожен користувач

Можливості безпровідних навушників Apple

З кожним днем все більше користувачів приймають рішення про придбання AirPods. Оскільки бездротові навушники на ринку достатньо новий продукт, то все частіше у користувачів виникає ряд додаткових запитань, щодо їх налаштувань та використання.

Даний пристрій зовсім не схожий на звичайну гарнітуру і йому під силу виконувати значно більше завдань. Однак не всі користувачі знають про всі можливості бездротових навушників.

Можливості бездротових навушників від Apple

Якщо ви вирішили придбати бездротові навушники AirPods, або вже є їх власником то повинні розуміти, як їх налаштовувати й у тому числі здійснювати їх перейменування. Сьогодні компанія Apple пропонує відразу декілька нескладних способів налаштування навушників які зможе виконати самостійно будь-який користувач.

Можна перейменувати AirPods, змінити рівень реагування на дотики зі сторони користувача. Крім цього є можливість налаштувати пристрій таким чином, що відтворення музики буде зупинятися самостійно, якщо навушник не знаходитиметься у вусі користувача.

Після придбання навушників перше що необхідно зробити – увімкнути пристрій до смартфона. Звичайно, навушники сумісні з будь-яким пристроєм, проте якщо буде прийнято рішення спочатку налаштувати AirPods для планшета, то при необхідності прослухати музику з Айфона доведеться все налаштовувати заново. До речі, якщо ви задумались над купівлею відновленого iPhone, радимо звернутись у наш магазин Apple.

Прочитайте також: Резервне копіювання iPhone та iPad. Все, що потрібно знати.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Чи можливо перейменувати AirPods?

Деякі користувачі не розуміють як зроби. Проте це цілком можливо.

Чи можливо перейменувати бездротові навушники AirPods

Знаючи як перейменувати AirPods користувач зможе не хвилюватися про їх втрату. Звичайно, при втраті вже і є ймовірність що навушники неможливо буде знайти, проте ім’я пристрою все ж збільшить шанси в ході пошуку.

Як перейменувати свої AirPods?

Бездротові навушники від Apple є досить зручними, а за допомогою наявності різноманітних опцій є можливість налаштувати пристрій під себе. Тому дана продукція користується популярністю серед користувачів.

Як перейменувати навушники AirPods

Проте користуючись пристроєм тривалий час все ж ще можна знайти користувачів які погано знають всі його функціональні можливості в тому числі й те як перейменувати навушники.

Для цього необхідно:

 1. Відкрити футляр у якому знаходяться навушники.
 2. У відкритому списку знайти розділ Bluetooth на iOS.
 3. Після цього потрібно натиснути на позначку «і» й обрати «Ім’я».
 4. В новому відкритому вікні потрібно написати необхідне найменування, а після цього не забути підтвердити виконані дії натиснувши «Готово».

Після виконання даних дій навушники отримають нове ім’я, те яке їм буде присвоєне власником.

В Купертіно стверджують, що вже зовсім скоро з’явиться додаток з допомогою якого всі дані дії буде можливо виконувати значно легше. Однак, навіть зараз враховуючи простоту всіх дій все можна виконати й без наявності спеціальної утиліти. Користувачу практично нічого складного робити не доведеться і всього лиш увімкнути фантазію за допомогою якої потрібно придумати нове ім’я для пристрою.

В першу чергу AirPods користуються популярністю завдяки тому, що можуть бути підключені до будь-якого Айфону й чудово справлятися з різноманітними завданнями. Даний пристрій повністю безпровідний й попри наявність великої кількості аналогів, все ще досить складно знайти на ринку продукт, який би зміг виконувати таку кількість функцій.

Які функції AirPods все ще не відомі великій кількості користувачів?

Сьогодні компанією Apple було презентовано два покоління AirPods, AirPods Pro, а також AirPods Max. Всі вони попри достатньо різні характеристики мають декілька спільних функцій про які знає далеко не кожен користувач.

Автоматичне перемикання між гаджетами Apple

Дана можливість характерна для всіх навушників окрім першого покоління AirPods.

Для того, щоб бездротові навушники можна було використовувати з іншими пристроями без додаткових налаштувань необхідно їх прив’язати до власного Apple ID.

З виходом 14 iOS подібну функцію було ще більше удосконалена. Наприклад, слухаючи музику на ноутбуці під час дзвінка навушники будуть самостійно перемикатися на Айфон. І це дійсно набагато зручніше, тим паче користувач не пропустить важливого дзвінка.

Однак для власників першого покоління подібна функція на жаль не доступна.

Підключення декількох безпровідних навушників до одного Айфона

Дана функція є доступною для всіх поколінь безпровідних навушників. Щоб нею скористатися необхідно:

 1. Натиснути на Айфоні «поділитися аудіо» у меню Apple Music.
 2. Обрати інші навушники які знаходяться неподалік.
 3. На прохання iOS потримати кнопку на футлярі декілька секунд.

Завдяки даній функції можна до одного пристрою під’єднати відразу дві пари навушників і насолоджуватися музикою.

Використовувати лише один навушник

Щоб скористатися даною функцією достатньо витягнути з футляра всього лиш один навушник. Особливо подібна функція є зручною для водіїв. Адже зовсім не обов’язково використовувати відразу два навушники у якості гарнітури.

Тому для того, щоб відповісти на дзвінок достатньо просто дістати навушник з футляра. Крім цього подібним методом можна також слухати музику, переглядати відеоролики тощо.

Запустити голосовий помічник за допомогою голосу

Для цього під час використання навушників достатньо промовити «Привіт, Сірі!». Подібна функція доступна для всіх бездротових навушників окрім першого покоління.

Використовуючи голосовий помічник, користувач має можливість:

 • встановити таймер;
 • збільшити гучність;
 • увімкнути іншу пісню;
 • зупинити відтворення аудіо файлу;
 • отримати дані про погоду в потрібному населеному пункті.

Й голосовий помічник негайно виконає команду.

Отримати повідомлення про низький заряд акумулятора на Айфоні

Всі безпровідні навушники Airpods здатні повідомляти власника за допомогою Айфона про низький заряд акумулятора.

Щоб побачити попереджувальне повідомлення потрібно користуватися навушниками до того моменту поки на смартфоні воно не з’явиться.

Використання навушників від Apple

Коли рівень заряду буде на рівні 10% пристрій повідомить про це. А це своєю чергою дозволить своєчасно під’єднати пристрій до електроенергії у футлярі.

Однак дана функція буде виконуватися лише якщо на смартфоні буде установлене актуальне програмне забезпечення.

Використання навушників від Apple у якості радіоняні

Для цього необхідно:

 1. Додати в розділ «Пункт управління» тумблер «Слух» через налаштування.
 2. Запустити «Live-прослуховування» і слухати всі звуки які вловлює Айфон.

Подібну функцію можна найкраще використовувати як радіоняню.

Що робити якщо самостійно не виходить виконати налаштування AirPods

Попри те, що перейменування AirPods, або ж здійснення інших налаштувань виконується достатньо легко все ж виникати труднощі можуть. У такому випадку не варто хвилюватися, адже завжди можна звернутися за допомогою до технічної підтримки від компанії Apple.

Читайте також: AirTag видаватиме звуки якщо не підключати його до смартфона понад три днів.

Ваша оцінка: