Я шукаю...

Як виводити зображення з iPhone на телевізор

Виведення зображення з айфона на телевізор

Сучасний смартфон є універсальним пристроєм, який здатний виконувати вражаючу кількість функцій. iPhone вже багато років займає провідні позиції на ринку, адже відрізняється потужним залізом та якісним екраном. Однак навіть такого дисплея іноді недостатньо, наприклад, для спільного перегляду фотографій великою компанією. Але при наявності телевізора зі Smart TV, можна скористатися всіма перевагами сучасної техніки та вивести зображення з телефону на телевізор. Але як саме зробити так, щоб зображення зі смартфона транслювалося на екран телевізора, та які особливості iOS варто враховувати для коректної роботи даної функції, про це й піде мова в нашій статті. Також рекомендуємо прочитати ще більше цікавих новин Apple.

Виведення зображення з айфона на телевізор

Перед тим як вибрати найзручніший спосіб виведення зображення з айфона на телевізор необхідно заздалегідь вирішити, для яких завдань це потрібно, наприклад, щоб переглядати відео та прямі трансляції на Youtube, щоб переглянути збережені в пам'яті телефону відео та фільми, для гри, для повного дублювання екрану смартфона з усім інтерфейсом. Звичайно ж, завдань може бути й більше, але не кожен спосіб виведення зображення на великий екран може похвалитися безмежними можливостями.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Як під'єднати айфон до телевізора через повтор екрана

З 2019 року сервіс AirPlay став доступний не тільки на пристроях Apple, але й на деяких моделях інших смарттелевізорів від виробників Sony, Samsung, LG та інше. Бувши власником такого телевізора, ви легко можете дублювати зображення та звук з iPhone, або іншого гаджета Apple, що підтримує дану функцію.

При бажанні, навіть найпростіший телевізор можна під'єднати до айфона за допомогою сервісу AirPlay, для цього потрібно бути щасливим власником приставки Apple TV. Варто відзначити, що Apple TV коштує недешево, до того ж для дублювання екрану з iPhone потрібно оплачувати підписку, але ви можете бути впевнені, що такий спосіб буде надійним, швидким та дозволить насолодитися усіма можливостями обох пристроїв. Екосистема Apple дозволяє зробити підключення практично миттєво, потрібно лише натиснути на «Повтор екрану» в налаштуваннях iPhone та вибрати Apple TV або телевізор з підтримкою AirPlay 2.

Виведення зображення з iPhone через AirPlay 2

Як вивести зображення з iPhone на телевізор без Apple TV

Більшість сучасних телевізорів підтримують стандарт DLNA, який дозволяє здійснювати передачу контенту в локальній мережі. Такий спосіб підключення iPhone до великого екрана підійде для перегляду фото, прослуховування музики та перегляду відео. Для підключення потрібно завантажити та встановити один з доступних в App Store додатків, наприклад, AllCast або iMediaShare. Програми безкоштовні, а платні версії відрізняються тільки відсутністю рекламних вставок.

Завдяки таким програмам з'єднання айфона з телевізором не складе труднощів, але важливо враховувати, що обидва пристрої повинні бути підключені до однієї мережі Wi-Fi, адже в іншому випадку iPhone просто не розпізнає телевізор як прилад потокового мовлення. Далі необхідно утворити пару, просто вибравши потрібний пристрій у додатку, після чого вибрати в програмі контент, який ви хочете транслювати на екран. Це можуть бути фільми або серіали з різних потокових сервісів, або медіафайли, збережені в пам'яті айфона. До речі, а якщо ви досі не вирішили, який айфон купити, переходьте та читайте про це у нашому огляді.

Під'єднати айфон до телевізора за допомогою iMediaShare

Не всі телевізори обладнані Wi-Fi модулем, а також можуть не підтримувати вищевказані додатки, тому в такому випадку буде доречно використовувати ТВ-адаптер, який підтримує вже згаданий протокол AirPlay. Вартість такого адаптера не можна назвати високою, до того ж у продажу присутні різні моделі. Тому якщо вас цікавить, як вивести зображення з iphone на телевізор без Wi-Fi, то адаптер, що підключається до роз'єму HDMI дозволяє це робити, однак для повноцінної роботи такого з'єднання на телефон також буде потрібно встановити один зі спеціальних додатків.

Такий метод транслювання контенту зі смартфона на великий екран володіє декількома мінусами:

  • Неможливість виводити зображення напряму та переглядати онлайн-трансляції;
  • Залучення апаратних можливостей кінцевого пристрою виводу, що у випадку з деякими моделями телевізорів може серйозно уповільнити їх роботу.

З'єднання iPhone з телевізором через HDMI

Як вивести зображення з айфона на телевізор через USB, HDMI, Lightning

Дротове підключення телефону до телевізора залишається найпростішим способом виведення картинки на великий екран. Залежно від того, який формат кабелю використовується для підключення, також можуть знадобитися спеціальні адаптери.

Щоб вивести зображення на екран ТБ з айфона через USB-вхід необхідна наявність спеціального кабелю з Lightning на USB. Перевага такого способу підключення в тому, що пристрій буде паралельно заряджатися від ТБ. Однак не варто розраховувати на повне дублювання екрану, адже айфон буде виступати лише як накопичувач, з якого можна подивитися фільм, фото або відео, але не можна передати на великий екран онлайн-трансляцію або здійснити відеодзвінок.

Які кольори iPhone найкращі: прочитай і обери свій колір!

HDMI-кабель здатний забезпечити надійний зв'язок між пристроями при виведенні зображення, проте для його використання на айфоні потрібно придбати спеціальний адаптер. Процедура підключення виглядає вкрай просто, достатньо лише з'єднати телефон та ТБ за допомогою кабелю, а в деяких випадках ще зайти в налаштування телевізора та активувати HDMI як джерело сигналу. Таке дротове підключення радує швидкістю з'єднання й можливістю транслювати відео у високій роздільній здатності без затримок, додатковий софт та настройка iPhone також не буде потрібна, однак сам кабель та його невелика довжина можуть викликати певні обмеження. До того ж підключення через кабель буде актуальним тільки для власної оселі, адже в гостях, або готелі, потрібних аксесуарів може не виявитися.

Як вивести зображення з айфона на телевізор через Lightning

Передавати зображення на ТБ можна навіть при відсутності вищезазначених роз'ємів, наприклад, через вхід VGA, але знову-таки, для цього будуть потрібні відповідні адаптери.

Як ми бачимо, варіантів виведення зображення з iPhone на телевізор досить багато, який саме використовувати, залежить від моделі телевізора та його вбудованих функцій, а також наявності або відсутності додаткового обладнання, такого як Apple TV, адаптерів, кабелів та інше.

Ваша оцінка: