Як приховати фотографії на андроїд?

Як приховати фотографії на телефоні? - iсoola.ua - фото

Зміст

Зазвичай, на телефонах є багато відео і фото, які ви справедливо вважаєте особистими і не хочете ділитися ними з іншими. Насамперед, звичайно, це стосується випадку, коли ваш смартфон потрапляє не в ті руки. На щастя, є способи запобігти появі фотографій із тегами навіть після розблокування смартфона. То як же приховати фотографії на телефоні?

Як приховати фотографії на Android?

Не всі смартфони, які працюють з операційною системою Android, мають фотозахист у стандартній комплектації. Однак, якщо у вас є доступ до магазину Google Play, ви можете завантажити одну з безлічі безкоштовних програм, розроблених для цієї мети.

Як приховати фотографії на телефоні? - iсoola.ua - фото1

  1. Якщо ви використовуєте програму Google Фото для перегляду фотографій на своєму смартфоні, ви можете використовувати його функцію архівування. Це дозволяє легко приховати всі фотографії, які ви хочете зберегти в секреті. Завдяки цій функції жодна стороння людина не знайде жодної фотографії, яку ви вибрали на своєму телефоні навіть при перегляді вашої галереї. Однак фотографії все одно будуть вам доступні – ви знайдете їх у окремому архіві. Щоб заархівувати певні зображення за допомогою програми Google Фотографії, утримуйте палець на кожній фотографії, яку хочете приховати. Потім натисніть три вертикальні точки в правому верхньому кутку екрана і виберіть «Перемістити до архіву».
  2. Ще один спосіб приховати фотографії на телефоні Android – для власників смартфона Samsung Galaxy S10. Цей телефон має спеціальне особисте сховище для фотографій та відео в основному меню. Ви можете активувати його, зайшовши в загальні налаштування та вибравши категорію «Біометрія та безпека». У ній має бути прихована вкладка «Захищена папка». Якщо ви хочете використовувати це, вам спочатку потрібно увійти до свого облікового запису та прийняти умови використання. Тільки після цього можна переходити до більш просунутого налаштування цієї «Захищеної папки». Серед іншого ви можете вибрати автоматичне блокування при кожному вимкненні екрана. Для відкриття захищеної папки знадобиться пароль або відбиток пальця. У цю папку можна помістити всі свої особисті фотографії та інші конфіденційні файли.
  3. Універсальний метод приховування фотографій на телефоні Android, який працює незалежно від моделі вашого смартфона, полягає в простому використанні одного з ряду програм для забезпечення конфіденційності. У магазині Google Play є програми, спеціально призначені для приховування фотографій. Як і у випадку з "Безпечною папкою" Samsung, ви поміщаєте вибрані зображення, відео або інші файли у захищений паролем віртуальний простір. Багато цих програм також мають інші функції, такі як фотографування будь-кого, хто намагається відкрити папку, не знаючи пароля. Прикладами таких програм є Photo Lock, LockMyPix або Photo Lock App.

Як приховати фотографії на iPhone?

Способи приховування фотографій на iPhone дуже схожі на ті, що використовуються для Android-смартфонів. Деякі надаються безпосередньо виробником, інші ґрунтуються на використанні програм, які зазвичай доступні в App Store.

Як приховати фотографії на телефоні? - iсoola.ua - фото1

  1. Перший і найпростіший спосіб приховати фотографії на iPhone - використовувати функцію «Приховати» у додатку «Фотографії». За допомогою цієї функції ви можете перемістити вибрані фотографії з основної галереї до окремого альбому під назвою «Приховані». На жаль, цей спосіб має один істотний недолік — папка не захищена паролем. Якщо хтось випадково чи навмисно натрапить на цю папку, весь її вміст буде дуже легко переглянути.
  2. Другий спосіб приховати фото на айфоні - використовувати програму «Нотатки», в яку також можна додавати мультимедіа. Позначте особисті фотографії у фотогалереї, а потім скористайтеся опцією «Додати до нотаток». Перемістивши фотографії, ви можете видалити їх з основної галереї iPhone і, нарешті, не забудьте очистити кошик. Потім просто відкрийте програму «Нотатки» та встановіть замок на замітку, в якій знаходяться ваші особисті фотографії. Просто проведіть пальцем по нотатці, і ви побачите можливість самостійно додати замок. Якщо ви використовуєте цю функцію вперше, необхідно спочатку встановити пароль. Це може бути ваша форма, відбиток пальця або ідентифікатор особи.
  3. Останній спосіб приховати фото на айфоні так само, як і у випадку з андроїдом - це використання програми, яка використовується для шифрування вмісту пристрою. В App Store є низка безкоштовних програм для забезпечення конфіденційності, таких як "TouchyNotes", "Lock Folder" та "Keeply". Ці програми можуть створювати папки, які можна використовувати лише за допомогою пароля, відбитка пальця або ідентифікатора обличчя. Крім того, деякі з цих додатків пропонують додатковий захист файлів, тому ваш iPhone може набагато надійніше протистояти атакам хакерів.

Сподіваємося, один із цих методів допоможе вам надійно захистити особисті фотографії від небажаних переглядів.

Можливо вас також зацікавить, якщо видалити фото з icloud чи залишаться вони на iphone...