Як правильно налаштувати Bluetooth на телефоні?

Як правильно налаштувати Bluetooth на телефоні?

Bluetooth на телефоні не працює належним чином, тому ви не можете підключити свій смартфон до іншого пристрою? Якщо у вас є телефон Android, можливо, настав час скинути налаштування Bluetooth, очистивши його кеш. Але тепер лишається питання: як це зробити?

Партнерська програма від ICOOLA

Отримай до 50 000 грн пасивного доходу разом з нами!

Дізнатись більше

Чому Bluetooth зависає на моєму телефоні?

Bluetooth, як і будь-яка інша функція вашого телефону, може зависнути. Зазвичай, це відбувається зі смартфонами, для яких не було причин відновлювати заводські налаштування за весь період використання. Якщо ви хочете покращити роботу смартфона, можете скинути телефон до заводських налаштувань, зробивши резервне копіювання даних після скидання функції Bluetooth. Це найпростіше рішення, якщо в іншому телефон працює добре і проблема полягає лише у цій функції.

Як скинути налаштування Bluetooth на телефоні? - icoola.ua - фото1

Як скинути Bluetooth?

Несправність Bluetooth найчастіше визначається тим, що телефон не може бути з'єднаний з іншим пристроєм або інший пристрій не може бути розпізнаний. У такій ситуації добре виконати скидання Bluetooth. Принаймні ви можете переконатися, що стоїть за несправністю - тільки перевантажений кеш або це складніша проблема. Щоб очистити кеш Bluetooth телефону, виконайте такі дії:

  • Зайдіть в основні налаштування смартфона.
  • Натисніть Менеджер програм.
  • Відкрийте список усіх програм. Залежно від моделі телефону, окремі елементи можуть відрізнятися. Однак важливо, щоб ви бачили всі програми, встановлені в системі.
  • Знайдіть програму Bluetooth у списку. Списки зазвичай відсортовані за алфавітом, тому пошук Bluetooth не складе труднощів.
  • Зайдіть у налаштування програми та шукаємо інформацію про внутрішню пам'ять.
  • Ця інформація про внутрішню пам'ять повинна включати опції: "Очистити дані" або "Очистити кеш". Підтвердьте це.
  • Закрийте вікно налаштувань та перезавантажте смартфон.

Після перезавантаження функція Bluetooth повинна працювати як нова. Ви не зможете знайти всі раніше запам'ятані пристрої після скидання функції. Кожне сполучення потрібно буде виконувати знову. Але тепер все має пройти гладко.

Якщо для вас була цікава ця стаття, тоді вас також зацікавить як стерти всі дані з вашого айфона...