Постійно зростаюча внутрішня пам'ять смартфонів дозволяє зберігати набагато більше фотографій, ніж це було можливо кілька років тому. Це також причина, чому багато людей не створюють резервні копії своїх фотографій ні в хмарі, ні на фізичному сховищі. Через деякий час вони просто виявляють, що їх галерея містить тисячі фотографій, накопичених за багато років. Але як упорядкувати багато фотографій, щоб легко знаходити потрібні?

Регулярно видаляйте та сортуйте фотографії

Хаос, який виникає через кількість повторюваних або відверто поганих фотографій, значно ускладнює перегляд їх у галереї телефону. Крім того, іноді серед них змішуються зображення чи повідомлення, надіслані вам через службу чату. Хороша новина полягає в тому, що в деяких випадках телефон може запропонувати вам упорядкувати фотографії. Вам можуть допомогти програми або функції, які відповідають за сортування фотографій. Однак більшу частину роботи вам доведеться виконати самостійно. Якщо ви хочете спростити свою роботу, звикніть щоденно впорядковувати свої фотографії. Завдяки цьому вам не доведеться знову стикатися з тією ж проблемою через кілька тижнів або навіть місяців.

Зйомка фотографій за допомогою смартфона – справа легка, тому часто доводиться робити десятки однакових знімків, щоб отримати найкращий знімок. Як тільки ви виявите, що правильна вже серед них, не забудьте видалити залишилися непотрібні фотографії. У майбутньому переглядати галерею на телефоні стане набагато легше. Те саме стосується цілого ряду інших непотрібних зображень, кумедних зображень або GIF-файлів, які непотрібно розміщені в головній галереї.

Як упорядкувати фотографії на телефоні? - icoola.ua - фото1

Почніть створювати альбоми

Незалежно від того, чи є у вас телефон Android (наприклад, Samsung, Huawei, Xiaomi чи LG ) чи iPhone, завжди варто створювати альбоми у фотогалереї. Це особливо корисно для людей, які мають багато фотографій. Таким чином ви уникнете непотрібного нишпоріння в галереї, щоб нарешті дістатися до фотографій, які ви зробили місяці чи навіть роки тому. Завдяки альбомам ви зможете легко знайти фотографії з минулорічної відпустки, давньої прогулянки в лісі чи дня народження коханої людини. Головне – ретельно називати окремі папки, щоб вони завжди повідомляли вам, що вони містять. Крім фотографій, пов'язаних з конкретними подіями, ви також можете створювати тематичні альбоми і регулярно їх оновлювати. Наприклад, вони можуть містити зображення пейзажів, конкретних людей або ваших домашніх тварин.

Робіть резервні копії

Хоча велика ємність внутрішньої пам’яті телефону не пропонує резервного копіювання, варто робити це регулярно. Зрештою, смартфон – делікатний пристрій. Коли він впаде з великої висоти або випадково зіткнеться з водою, ви можете в цей момент втратити багато незабутніх вражень свого життя.

Деякі люди використовують фізичні носії для резервного копіювання своїх фотографій, наприклад портативні диски або пам’ять настільного комп’ютера чи ноутбука. Головною їх перевагою зазвичай є велика місткість. Однак ви також можете використовувати хмарні резервні копії, наприклад Google Drive. Вони досить надійні і ви завжди матимете до них доступ. Однак у безкоштовній версії може бути обмежений простір, тому варто інвестувати в резервне копіювання.

Тримайте під рукою програму для швидкого редагування

Іноді у вас може вийти майже ідеальний знімок, але він дещо нерівний або має неправильні кольори. Не варто задовольнятися таким результатом. Просто внесіть невеликі виправлення за допомогою програми для редагування фотографій. У Google Play і App Store ви знайдете багато цікавих програм, які на 100% безкоштовні і додадуть абсолютно новий вимір вашим фотографіям. До найпопулярніших програм такого роду відносяться, наприклад, SnapSeed, VSCO, LightX або Fotor.