Я шукаю...

Як відрізнити відновлений iPhone

Ознаки відновленного айфона

Техніка Apple безумовно є унікальною, але за високу якість доводиться платити досить високу ціну. Не всім по кишені купувати новий Айфон за повну вартість, тому доводиться шукати дешеві альтернативи. Варто віддати належне компанії Apple, адже вони пропонують не тільки нові пристрої, але й відновлені iPhone, які продаються з позначкою Factory refurbishing або Seller refurbished та практично не відрізняються за якістю від нових девайсів, адже були відновлені офіційно та є повністю оригінальними.

Вартість таких пристроїв помітно нижче, але вона не може бути меншою у два рази, тому якщо вам пропонують відновлений айфон купити дешевше, ніж в офіційного продавця, швидше за все, даний апарат був відновлений в кустарних або наближених до них умов, а його якість не йде ні в яке порівняння з офіційно відновленими iPhone. У нашій статті ми розберемося, як відрізнити оригінальні пристрої від підробок, а також на які пропозиції з продажу айфонів абсолютно не варто звертати уваги.

Як відрізнити Refurbishing від оригіналу

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Різниця офіційно і неофіційно відновлених айфонів

Відновленими iPhone є смартфони, які пройшли процедуру заміни компонентів в офіційних сервіс-центрах, або ж, безпосередньо на фабриці Apple. Як правило, в таких апаратах був виявлений заводський дефект, або в процесі використання пристрій було незначно пошкоджено та замінено по гарантії. Такі смартфони проходять повну процедуру відновлення, пошкоджені компоненти замінюються, а в більшості випадків змінюють навіть корпус, після чого вони надходять у продаж в оригінальній коробці, але з відповідним позначенням про те, що даний айфон є відновленим.

Пристрої, які пройшли процедуру відновлення в офіційного представника будуть комплектуватися лише оригінальними деталями, тому здатні демонструвати ідентичну новим пристроям працездатність. Однак, на жаль подібними апаратами ринок айфонів не обмежується, адже в китайських майстернях, які до того ж є підпільними, активно ведеться діяльність по відновленню б/в айфонів з метою їх подальшого продажу під виглядом офіційно Refurbishing, а іноді, навіть нових.

Звичайно ж, відновлені кустарним способом девайси будуть мати зовсім іншу якість, більша частина компонентів будуть неоригінальними, тому з подібними пристроями виникає найбільша кількість проблем, а користувачі, які з тієї чи іншої причини їх придбали, як правило, надалі про це шкодують. Чому ж деякі все ж вирішуються на подібну покупку? Очевидно, що причиною тому є низька ціна, але в кінцевому підсумку, така економія виявляється абсолютно невиправданою.

Різниця між Factory refurbishing та Seller refurbished

Як правило, для ремонту такими майстрами купуються телефони в повністю неробочому стані, часто залиті водою, з розбитим екраном, з пошкодженими важливими модулями та інше. У процесі ремонту компоненти, що вийшли з ладу, замінюються дешевими китайськими аналогами, тому про тривалу та повноцінну функціональність не може бути й мови. Такі вироби запаковують в схожу на оригінальну коробку, навіть наклеюють відповідні стікери, а потім продають за ціною, яка нижча за ринкову, чим й привертають клієнтів. Явними недоліками таких підробок є:

  • Вкрай низька якість та надійність комплектуючих;
  • Швидкий вихід з ладу різних елементів, які надалі не підлягають ремонту;
  • Погана збірка корпусу, а іноді навіть відсутність гвинтів;
  • Початкова непрацездатність таких функцій, як NFC, Wi-Fi, Bluetooth, Touch ID або Face ID, або ж постійні збої в їхній роботі.

Як перевірити Айфон на справжність

Настала черга розповісти про головне, а саме про те, як відрізнити оригінальний айфон від підробки. Не особливо важливо, новий це iPhone, або офіційно відновлений, він все одно буде оригінальним, на відміну від уже згаданих низькоякісних пристроїв. До речі, якщо ви задумались над купівлею відновленого iPhone, радимо звернутись у наш магазин Apple.

Як перевірити Айфон на справжність

Щоб не стати жертвою шахраїв, які будуть всілякими способами намагатися продати вам підробку під виглядом оригіналу, найкраще здійснювати покупку тільки у перевірених продавців, але якщо покупка робиться через інтернет, для перевірки оригінальності айфона слід звернути увагу на наступні моменти:

  • Заздалегідь вивчити коробку, в якій компанія Apple продає нові та відновлені пристрої, а потім порівняти її з тією, яку вам пропонують. Видати підробку може якість матеріалів пакування, не чіткий друк, відсутність обов'язкових для офіційних пристроїв стікерів. Якщо є можливість розглянути вміст, відразу перевірте наявність аксесуарів, а також їх якість, адже навіть по блоку живлення, кабелю або навушникам, вже можна судити про справжність конкретного пристрою.
  • Відрізнити оригінал від копії або неякісної підробки також можна за зовнішнім виглядом корпусу, найкраще, якщо ви вже тримали в руках дану модель смартфона, тоді можна буде порівняти тактильні відчуття. Також зверніть увагу на якість збірки, щільність прилягання елементів корпусу, клацання кнопки Home, а також кнопки включення та гойдалки гучності. Перевірка айфона на оригінальність може ускладнюватися через те, що шахраї навчилися підробляти навіть серійний номер та IMEI, але якщо у вас виникають сумніви щодо якості лазерного гравіювання, це вже вагома підстава, щоб відмовитися від покупки.
  • Якщо є можливість зайти в налаштування iPhone, перейдіть в «Основні», а далі «Інформація про пристрій», щоб перевірити айфон по IMEI, адже дані на корпусі або SIM лотку повинні збігатися з інформацією в налаштуваннях. Рекомендується також перейти на офіційний сайт Apple та перевірити право на сервісне обслуговування та підтримку.
  • Буде корисно взяти в руки два пристрої, один з яких точно оригінальний, та перевірити якість зображення дисплея, адже часто в подібні підробки встановлюють екрани вкрай низької якості, які набагато тьмяніші та менш барвисті. Хрускіт або залипання кнопок, поганий відгук сенсора, все це свідчить про те, що пристрій вже був у вжитку та підлягав ремонту, або зовсім, є повністю підробленим.

Що видає підробку айфона

Насправді ніщо так не видає підробку айфона, як надмірно низька вартість, тому якщо ви звернули увагу на одну з таких пропозицій на сторонньому ресурсі, варто ще раз задуматися. Щоб захистити себе від можливих проблем з покупкою та подальшим використанням неякісного апарату, звертайтесь лише до офіцийних та перевірених часом магазинів, на яких до речі можна знайти дуже вигідні пропозиції, але в розумних межах. Саме тому ми рекомендуємо також ознайомитися з нашим асортиментом та купити айфон бу (відновлений) за дуже доступною ціною. Всі пристрої, які ми виставляємо у продаж відновлені з використанням виключно оригінальних деталей та мають офіційно підтвердженний статус.

Ваша оцінка: