Як вимкнути звук камери на айфоні?

Як вимкнути звук камери на айфоні?

Зміст

Звук телефону під час зйомки може бути гучним, дратівливим або просто недоречним. Дізнайтеся, як вимкнути звуки камери на смартфонах з Android та iOS.

Як вимкнути звук камери на телефонах Samsung

Для старих телефонів Samsung звук камери можна вимкнути у налаштуваннях програми. Для цього відкрийте камеру, натисніть на іконку «Параметри» та виберіть опції: «Звук камери» >> «Вимк.».

У нових смартфонах цього виробника, таких як Galaxy S8, Galaxy S9 і Galaxy S10, доводиться робити це трохи по-іншому. Якщо ви бажаєте вимкнути звук камери, ви повинні вимкнути всі звуки телефону, активувавши беззвучний режим або режим вібрації.

Як вимкнути звук камери на телефонах Huawei

На пристроях Huawei можна знайти можливість вимкнути звук камери в налаштуваннях програми. Якщо ви бажаєте вимкнути звук під час зйомки фотографій, відкрийте програму «Камера» та перейдіть до «Налаштування» (натисніть на три точки, а потім на символ шестерні, проведіть пальцем вправо або вліво по екрану, залежно від моделі смартфона). Тільки тоді побачите опцію: «Вимкнути звук», тобто. вимкнення звуку.

Як вимкнути звук камери на телефонах LG

Вимкнення звуку під час фотозйомки можливе у телефонах LG, лише якщо всі звуки в телефоні вимкнуто . Це не означає нічого, крім того, що потрібно спочатку активувати беззвучний режим або режим вібрації.

Як вимкнути звук камери на телефонах Motorola

Єдиний спосіб вимкнути звук під час зйомки на телефоні Motorola – вимкнути всі звуки (вибрати беззвучний режим або режим вібрації).

Як вимкнути звук камери у телефонах Xiaomi

Вимкнення звуку при зйомці на смартфонах Xiaomi може відрізнятися залежно від конкретної моделі телефону або варіанта системи. На деяких пристроях можна знайти цю опцію у програмі «Налаштування» («Камера» >> «Налаштування» (значок шестерні) >> «Вимкнути звук»). На інших телефонах ця опція прихована в загальних "Налаштуваннях" ("Налаштування" >> "Параметри програми" >> "Камера" >> "Звуки камери" >> "Вимкнути").

Як вимкнути звук камери на iPhone

Щоб вимкнути звуковий ефект під час зйомки на Apple, від'єднайте звук у верхньому лівому куті телефону перед зйомкою фото. Звук камери також вимикається, коли телефон переводиться в режим вібрації.

Цікава стаття про те як налаштувати камеру на iphone...