Я шукаю...

Як завантажити Clubhouse? І чи потрібно це робити саме зараз?

КлабХаус

Сьогодні в мережі багато користувачів шукають де можна завантажити Clubhouse. Не так давно нова соціальна мереже перетворилася в найбільш обговорювану. Доступ до неї все ще залишається обмеженим, напевно саме тому у користувачів лише посилюється інтерес.

Соціальна мережа стала новим трендом в Інтернеті. Користувачі які мають доступ «залипають» цілодобово, а інші ж не можуть зрозуміти, що саме відбувається і у чому особливість новинки.

В першу чергу, Clubhouse – це американський додаток, який з’явився в 2020 році. Особливістю даної програми є те, що спілкуватися з іншими користувачами там можливо лише голосовими повідомленнями. Деякі джерела підтверджують, що новинку підтримав Ілон Маск. Наразі зайти в додаток можна лише з Айфона, до прикладу з моделі смартфону iPhone 7 Плюс.

Враховуючи те, що нова соцмережа дозволяє спілкуватися лише аудіо записами, тому не здатна нічого особливого показати. Крім цього, записувати розмову не можна, це прописано у правилах. Але все ж запис розмови Маска було викладено на каналі у YouTube. Саме тому виникає запитання наскільки Clubhouse безпечна.

Користувачі продукції від компанії Apple також зацікавилися додатком і вже чекають коли його буде можливо завантажити на Айфон.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Що таке КлабХаус і в чому полягає принцип роботи

Якщо коротко говорити про те що таке КлабХаус, то варто відразу відмітити що це нова унікальна соціальна мережа яка розпочала свою роботу у квітні 2020 року. На відміну від аналогу додатку Zoom, тут використовується не відео, а аудіо формат.

Розробники впевнені, що це зовсім новий формат, якого раніше ще не було. Користувачі можуть не просто обмінюватися звуковими повідомленнями, але й створювати кімнати у яких спілкуватися з іншими людьми, або ж просто прослуховувати розмови інших.

Дуже часто нову мережу поєднують з радіо або подкастом, який можна транслювати у прямому ефірі. Розробники стверджують, що немає необхідності друкувати текст, так як просто можна перебувати у постійному діалозі з іншими.

Користувачі можуть зібрати у окремій кімнаті своїх однодумців, провести відкриту лекцію, відкритий ефір з музикантами, або будь-ким іншим.

Мережа поки що працює лише на iPhone, а от на Андроїд пристрої вона взагалі ще недоступна. За це її називають елітарною.

Якщо почати користуватися новим додатком, то користувач не зможе спочатку зрозуміти що і до чого. Тому краще прив’язати сторінку Instagram та Twitter. Це допоможе набагато швидше знайти знайомих та друзів.

У стрічці буде відображатися інформація про кімнати та бесіди лише з тими людьми на яких підписаний користувач. Крім цього кожен має можливість відкрити власну групу, а також зайти до будь якої іншої кімнати і бути присутнім у якості слухача.

Як завантажити Clubhouse

На сьогоднішній день КлабХаус все ще працює в обмеженій бета-версії і доступний лише для власників «яблучних» гаджетів. Про те вже досить добре зрозуміло для чого потрібен Clubhouse. Головна його мета розширити можливості звичайного користувача.

Власник Айфону версії не старішої за 7 може скачати додаток в AppStore та встановити його у себе на смартфоні. А вже після цього буде можливість зареєструватися. Якщо буде отримано запрошення на реєстрацію, то є шанс відразу ж почати ним користуватися. На жаль, якщо у вас телефон Apple із серії 6s, то ви не зможете корнистуватися КлубХаусом...

Якщо друзі та знайомі не надали запрошення, то можна лише заздалегідь забронювати ім’я аканту і чекати на його підтвердження. Якщо цей процес буде пройдено, то це ще не означає що реєстрація повністю завершена. Система продовжить пошук друзів та знайомих. Кожному дано лише обмежену кількість запрошень. Спочатку взагалі це всього лиш одне запрошення, а вже пізніше за активність можна отримати додаткові інвайти.

Через те що потрапити до КлабХаус може обмежена кількість людей, то мережа все ще продовжує бути «ексклюзивною».

Для чого потрібено скачати Clubhouse на Айфон?

Останні декілька тижнів українці все ще продовжують обговорювати нову соціальну мережу, про те ще не всі про неї знають.

Головним завданням нового місця для спілкування є повне розширення можливостей з наголосом на живому спілкуванні, що особливо стало актуальним в період карантину. Не дивлячись на дещо обмежений доступ кількість користувачів все ще продовжує рости. Цифри просто вражаючі. Вкінці 2020 року КлабХаус налічував понад 600 тисяч користувачів, а в лютому 2021 року додаток завантажило 8 мільйонів користувачів.

Що стосується українців, то новинку змогло оцінити вже більше 80 тисяч. А особливо полярність зросла після інтерв’ю Ілона Маска.

Чому Clubhouse в Україні такий популярний?

В лютому був зафіксований новий рекорд завантажування додатку. В Україні КлабХаус почав набувати популярності саме в 2021 році. І вже сьогодні можна стверджувати, що додаток посів перше місце на App Store в порівнянні з іншими соцмережами.

Експерти впевнені, що пояснення популярності дуже просте. Додатком користуються відомі у всьому світі знаменитості, саме тому інтерес звичайного користувача буде лише зростати. Серед відомих людей, які першими почали користуватися новинкою можна виділити: Ілона Маска, Марка Цукерберга, Джареда Лето, Канье Уеста. Таким чином, можна стверджувати, що деяким користувачам вдасться побувати в одній кімнаті зі знаменитістю, якщо потрапити туди в необхідний час.

Причина чому Clubhouse такий популярний в Україні знаходиться на поверхні. Все полягає в тому, що власники Айфонів вірять, що зможуть взяти участь у прямій розмові з зіркою світового масштабу.

До цього моменту все відбувалося по-іншому. Дивлячись відеоролик не було розуміння того, що розмовляють саме до того чи іншого глядача, а от зараз таке відчуття може скластися. Слухач може бути присутнім у кімнаті, і у нього буде складатися враження що розмовляють саме з ним, однак це не зовсім буде правдою.  

Як отримати запрошення в Clubhouse?

Розробники обіцяють, що вже зовсім скоро мережею зможе користуватися кожен бажаючий, однак така можливість на сьогоднішній день все ще залишається обмеженою. Доступ в додаток КлубХаус можливий лише по запрошенню.

Зараз туди можна потрапити одним із наступних способів:

  • отримати запрошення від вже активного юзера;
  • пройти стандартний етап реєстрації і отримати підтвердження від інших користувачів.

Останній спосіб заклечається у тому, що лише активний користувач який є знайомим зможе підтвердити заявку на реєстрацію. І тут все зовсім не так просто. Оскільки кількість користувачів не така велика, то чекати запрошення можна дійсно довго. Крім цього вже зареєстрований юзер має лише 3 запрошення для своїх друзів.

Велика кількість власників Айфонів шукає як отримати інвайт в Clubhouse. У зв’язку з цим у інших соцмережах створені цілі групи які займаються обміном інвайтів.

Якщо все ж вдається отримати інвайт, необхідно пройти наступні кроки реєстрації. А саме придумати нік та вказати особисті дані. Далі додаток запропонує вибрати інтереси і підписатися лише на тих людей з якими все це збігається.

Пройшовши повний процес можна буде побачити кімнати в яких беруть участь підписники. Можна вибрати будь-яку і прослуховувати які саме розмови там відбуваються.

Що можна, а що ні робити в КлубХаус

Мережа досить молода, але вже є декілька правил і обмежень. Серед їх числа можна виділити:

  • КлабХаус доступний лише у вигляді додатку на Айфон. І тут є також обмеження, так мережа доступна лише на iOS 13. Андроїд-пристрої та смартфони Apple версій Айфон 6 і старше не підтримують новинку.
  • У бесіді можуть бути присутніми до 5 осіб-спікерів. Якщо користувач не встигає увійти у це число, автоматично не зможе прослуховувати розмову.
  • На даний момент реєстрація здійснюється лише по запрошенням. Кількість інвайтів строго обмежена, та розробники обіцяють виправити ситуацію.

Ключовими особливостями новинки є наявність лише живого спілкування яке здійснюється в:

  • Кімнатах. Це активна розмова в яку необхідно приєднатися якомога швидше.
  • Клубах. Це спільнота, яка включає лише тих користувачів, які мають спільні інтереси. В середині клубу є можливість створювати кімнати у яких будуть присутні лише учасники спільноти.

Створити нову кімнату може будь-який зареєстрований учасник. Після цього підписники відразу ж отримають запрошення приєднатися до розмови. Запис будь-яких аудіо записів в кімнатах заборонений.

Варто зазначити, учасники поділяються на спікерів і слухачів. Кожен слухач має можливість «підняти руку» і перетворитися в спікера. Наприклад, якщо це невелика лекція, то слухач таким чином зможе задавати запитання.

Також радимо прочитати про найкрутіші додатки iPhone для редагування фото!

А ось клуб може створити не кожен учасник. Для цього необхідно хоча б три рази бути організатором дискусії в окремих кімнатах. І тільки після цього буде можливість подавати заявку на створення клубу, яка має бути затвердженою модератором мережі.

Всі кімнати можуть мати різний статус і бути приватними, публічними, або доступними для членів окремого клубу.

Чому варто завантажити Clubhouse?

Аналізуючи відгуки учасників можна зробити висновок про те, що Clubhouse поєднує в собі живе спілкування та технологічну наповненість. Так присутні у бесіді можуть її зробити більш живою, але все ще залишається можливість бути пасивним слухачем.

Варто відмітити те що, спробувати додаток змогли лише деякі власники iPhone, і не дивлячись на це він продовжує тримати високу планку. Мільйони користувачів чекають підтвердження акаунту не знаючи що саме очікувати від соцмережі.

На цей час ще немає мемів, або інших нав’язливих репостів, що може говорити про захищеність та безпеку системи.

Механізму монетизації також немає, але це можуть найближчим часом виправити. Не варто забувати і про інші соцмережі, які продовжують слідкувати за ситуацією і впроваджувати дещо подібне. Лише через деякий час можна буде зробити висновок чи має КлабХаус велике майбутнє.

Ваша оцінка: