Як зняти захисне скло з айфона?

Як зняти захисне скло з айфона?

Розбите скло на дисплеї означає, що воно виконало свою функцію. Ймовірно, ваш телефон упав, і замість того, щоб пошкодитися, вся енергія поглинулася захисним склом. Безпека вашого екрану забезпечить нове захисне скло для мобільного телефону. Однак перед тим, як його наклеїти, потрібно видалити старе. Рекомендуємо до вашої уваги кілька способів видалення розбитого загартованого скла на мобільному телефоні.

Партнерська програма від ICOOLA

Отримай до 50 000 грн пасивного доходу разом з нами!

Дізнатись більше

Підготовка смартфона

Перед зняттям радимо прогріти старе скло феном. Направте тепле повітря прямо на екран смартфона, увімкніть фен приблизно на 15 секунд. Таким чином, вивільняється клей, яким захисне скло кріпиться до мобільного телефону. Однак не перевищуйте вказаний час і не сушіть дисплей надто близько, щоб не пошкодити пристрій. Тільки після цього можна використовувати один із способів видалення розбитого скла.

Спосіб №1

  • Спочатку нігтем зніміть захисне скло в кутку дисплея. Кут, у тому числі закруглений, найкраще підходить для зняття скла. Ми не рекомендуємо використовувати нігті, якщо вони у вас слабкі та ламкі.
  • Як тільки вам вдасться просунути ніготь під скло, пройдіться по периметру. Візьміть на допомогу будь-яку стару карту. Підійдуть картки зі строком дії, картки лояльності або бонусів, старі картки для банкоматів і т.д.
  • Повільно та рівномірно зніміть скло, поки воно повністю не відклеїться.

 Як зняти захисне скло з дисплея? - icoola.ua - фото1

Спосіб №2

Для використання другого способу вам знадобиться зубочистка та карта.

  • Зубочисткою зламайте з'єднання між склом та дисплеєм у кутку пристрою. Будьте обережні, щоб не подряпати екран. Особливо небезпечний гострий кінець. Спрямовуйте його на пошкоджене скло, а не на дисплей. Цей метод зберігає ваші нігті, але за рахунок підвищеного ризику подряпати дисплей.
  • Як тільки з'єднання буде розірвано, підніміть скло по краях.
  • Вставте картку під скло та повільно переміщуйте її, доки поламане скло не відокремиться від дисплея.

Спосіб №3

Окрім цих способів, в інтернеті популярна ідея з клейкою стрічкою. Вона полягає в тому, щоб приклеїти до розбитого захисного скла скотч і зняти його разом з осколками захисного скла. Цей метод підійде, якщо захисне скло розбилося на дрібні уламки, які все ще тримаються на екрані через клей. Але цей метод не є повністю ефективним, тому що скотч своїми характеристиками поступається клеєм і не зможе зняти захисне скло повністю.

Якщо вас цікавлять подібні статті, межете переглянути також чи варто клеїти захисне скло на телефон