Я шукаю...

Заміна камери iPhone 7 і iPhone 7 Plus

Камери iPhone 7 і iPhone 7 Plus

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Кілька слів про камеру Айфон 7 і iPhone 7 Plus

У Айфон 7 дві камери, тильна і фронтальна. Тильна камера на 12 МП. У 7-ї моделі діафрагма 1,5 і 5-кратний цифровий зум. У 7 Plus діафрагма першого модуля 1,8 і другого 2,8. Тут є 2-кратний оптичний зум і 10-кратний цифровий.

Айфон - передова техніка, інші компанії запозичують технології цієї фірми. Айфон 7 і 7 Plus хоч і не найостанніші моделі, але знімки роблять якісні. Кращі ніж багато інших моделей з більшим числом пікселів.

Камера iPhone 7 Plus

Камера 7 Plus має більш просунуті характеристики. Можливості 7-ки багато в чому схожі на 6-у модель. Тут є фото, відео, режим сповільненої зйомки, панорамне фото. Є цифровий зум. Хоча він тільки псує зображення. Ця технологія збільшує кожен піксель, в результаті чого падає якість зйомки. Оптичний зум наближає картинку за допомогою вбудованих лінз, не впливаючи на якість зображення.

У 7 Plus можливості ширше, тут є дворазовий оптичний зум, режим портретної зйомки.

Оцінюючи можливості камери телефонів, відзначимо, що в денний час знімки виходять хорошими, а ось при поганому освітленні недоліки добре помітні.

Одним словом, зараз є камери однозначно кращі, але за ті гроші, які коштує телефон, ви отримуєте гідну камеру. Різницю між знімками топові камер і Айфон 7 при хорошому освітленні помітити важко.

Чому може знадобитися заміна камери в Айфон 7 і iPhone 7 Plus

Причини заміни камери:

  • Пошкодження при падінні. Скло може тріснути, навіть розколотися.
  • У телефон потрапила вода.

Камера може перестати працювати й в результаті багів програмного забезпечення, потрапляння вірусів. В цьому випадку міняти камеру не доведеться. Від вірусів допоможе позбутися антивірусна програма, а від багів врятує перезавантаження. Якщо ця процедура не допоможе, можливо, доведеться зробити відкат до заводських налаштувань.

Причини ремонту камер iPhone 7 і iPhone 7 Plus

Про системні помилки може свідчити:

  • Чорний екран при ввімкненій камері.
  • Камера працює, але не працює спалах.
  • Дуже довгий завантаження програми.
  • З робочого столу зник значок камери.
  • Нечіткі знімки.

Перш ніж звертатися в сервісний центр, переконайтеся що роботі камер нічого не заважає. Перевірте, чи не зрушився чохол, протріть «вічко» від пилу.

Як відбувається заміна камери на iPhone 7 і iPhone 7 Plus

Будь-який ремонт починається з тестування. Знаходиться причина, чому не працює камера. Якщо майстер зрозумів, що необхідна заміна, він вас про це повідомить. Процедура заміни камери займає не дуже багато часу. Щоб дістатися до модуля, доведеться зняти дисплей. Наступний крок - зняти захист акумуляторної батареї. Камера не ремонтується, модуль змінюється повністю. Коли весь захист знятий, камера легко знімається. Коли модуль змінили, тестується його працездатність. Якщо нова камера працює без проблем, телефон збирається. Спеціаліст змінить камеру за 15 хвилин. Проводити заміну, самостійно не рекомендуємо. Ви можете пошкодити інші модулі, неправильно встановити блок і ін.

Скільки коштує заміна камери на iPhone 7 і iPhone 7 Plus

Вартість заміни камери iPhone 7

Заміна камери на нову - процедура недорога. Уточнити актуальні ціни ви можете на нашому сайті. Якщо у вас зламалася камера - не намагайтеся її змінити самостійно, в сервісному центрі швидко усунуть несправність.

Переваги звернення в сервісний центр Apple ICOOLA?

Якщо виникла потреба замінити камеру на iPhone 7 і iPhone 7 Plus, зверніться в сервісний центр ICOOLA. Ми надаємо гарантію на заміну камери та інших комплектуючих в 1 рік.

З вашим телефоном буде працювати досвідчений майстер, зі стажем не менше 5 років. На телефоні буде встановлена ​​оригінальна камера, яка за якістю не поступається нової.

Сервісний центр Apple

До нас звертаються не тільки мешканці Львова. З будь-якого міста можна переслати телефон в ремонт за допомогою «Нової Пошти». Процедура, враховуючи доставку, займе пару днів. Це вигідно, адже далеко не в кожному населеному пункті є сервісні центри, які спеціалізуються на техніці Apple.

Ремонт займає максимум годину, камеру поміняємо за 15 хвилин. Швидко і зручно. Виникли питання? Звертайтесь.

Ваша оцінка: