Як заробити гроші у Тік Ток: на рекламі чи за допомогою партнерської програми?

Як заробити гроші у Тік Ток: на рекламі чи за допомогою партнерської програми? 

Зміст

Тік Ток посідає 6 місце серед соціальних мереж, які користуються популярністю у світі. Сьогодні на даній платформі зареєстровано понад 1 млрд користувачів. Тому не дивно, що вона розглядається як місце для заробітку. І якщо користувачі у яких до 100 тис. підписників можуть заробляти від 200 до 1000 доларів щомісяця, то ті які мають понад мільйон від 1000 до 5000 доларів. Але є й категорія блогерів, які здатні отримувати від 100 тис. доларів всього лиш за одну публікацію.

Як їм це вдається? Що ж, варто зазначити, що існує відразу декілька способів, кожен з яких ми розглянемо детальніше.

Як створити свій канал в Тік Ток?

Перш ніж створити Тік Ток необхідно звантажити та встановити додаток. І після цього можна переходити до створення облікового запису.

Звичайно, переглядати відеоролики ви можете й без реєстрації. Та якщо ви плануєте надсилати повідомлення іншим обліковим записам, писати коментарі та додавати власний контент, все ж необхідно буде виконати декілька простих дій.

 • Відкрийте додаток Тік Ток.
 • У нижньому правому куті натисніть «Я».
 • Оберіть зручний спосіб реєстрації.
 • Дотримуйтесь нескладних інструкцій.

Варто зазначити, що зовсім не обов’язково заповнювати дані, адже Тік Ток дозволяє здійснити реєстрацію за допомогою інших соціальних мереж. Тому ви можете самостійно вирішити, який спосіб вам обрати.

Як зробити успішний канал в Тік Ток?

Якщо ви вмієте знімати цікавий та креативний контент, то ймовірно він зможе знайти свою аудиторію у Тік Ток. Та якщо ви плануєте на цьому заробляти, то доведеться не просто створювати корисні відеоролики, але й проявити наполегливість та мати власну стратегію.

Для того, щоб зробити свій канал Тік Ток успішним необхідно буде добре попрацювати, а також взяти до уваги наступні поради:

 • Визначте власну цільову аудиторію. Ця порада стосується не лише каналу Тік Ток, але й будь-якої іншої соціальної мережі. Звичайно можна додати будь-яке відео й очікувати, що воно комусь сподобається. Однак, щоб ваш канал був успішним ви повинні розуміти з якою метою ви викладаєте контент. Розуміючи власну цільову аудиторію, ви знатимете і яке відео її зможе зацікавити. Це не означає, що потрібно буде знімати однакові відеоролики. Достатньо буде розуміти загальну тему.
 • Постійно працюйте над створенням нового контенту. Просто створити Тік Ток недостатньо. Відомі користувачі з Тік Ток постійно додають новий контент. І ви також повинні це робити, якщо плануєте досягнути у цьому напрямку хоча б якогось результату. Популярні канали додають відеоролики по декілька разів на день. В ідеалі ви повинні додавати хоча б одне відео. І чим частіше ви будете це робити, тим більше шансів, що одне з них потрапить до топу.
 • Додавайте лише якісний контент. Переконайтеся, що всі ваші відео – контент високої якості. Та це не означає, що ви повинні найняти професіонала. Достатньо буде, якщо ви триматимете камеру нерухомо, або ж використовуєте професійне обладнання, наприклад, штатив та подумаєте про використання зовнішнього мікрофона.
 • Взаємодійте з іншими користувачами. Не варто забувати, що Тік Ток також соціальна мережа. А це означає, що ви не просто телевізійна програма, а ваші глядачі не споживачі контенту. Потрібно також не забувати відвідувати канали інших користувачів, коментувати їх та ставити лайки. Чудовим способом взаємодії може стати також і співпраця з іншими блогерами.
 • Слідкуйте за актуальними тенденціями. Якщо торкнутися вкладки «Відкрити» в нижній частині екрана то можна буде побачити список популярних хештегів. І використовувати їх у своїх публікаціях є сенс, особливо якщо ви хочете, щоб ваші відеоролики також потрапили до топу.
 • Створюйте відеоінструкції. Досить часто подібні ролики потрапляють у топ. Особливо якщо розділити певну інструкцію на декілька коротких відео. Таким чином вам вдасться зацікавити випадкового користувача і він перейде на ваш канал, щоб додивитися це все. Можливо такий користувач навіть підпишеться на ваш профіль, особливо якщо ваш контент його зацікавить.
 • Залучайте до своїх відеороликів домашніх тварин та дітей. Можливо діти не завжди будуть цікавою темою для аудиторії Тік Ток, враховуючи те що більшість користувачів молодого віку. Та домашні тварини завжди залишалися й будь продовжувати залишатися цікавою темою для ваших відео.
 • Зробіть власну версію популярного відео. Нова версія популярного відео у вашому виконанні може потрапити до топів. Особливо якщо вам вдасться додати щось особливе. Адже тільки таким чином вдасться виділити його серед інших.

Звичайно, це далеко не всі способи, які допоможуть зробити ваш канал успішним. І нюансів дійсно багато. Тому не варто сподіватися, що за декілька місяців ви зможете стати блогером-мільйонником. Та плідна праця обов’язково принесе рано чи пізно свої плоди.

Чи можна заробляти в Тік Ток?

За переглядом відео у Тік Ток може проходити не одна година. Це можуть бути уроки макіяжу, відео про домашніх тварин, новини, або будь-що інше. Також дана платформа використовується й для заробітку. Наприклад, досить часто відомі бренди мають власні канали у Тік Ток, або ж замовляють рекламу у відомих блогерів. Але є і ряд інших методів, які дають можливість отримувати гроші у даній соціальній мережі. Зокрема заробляти в Тік Ток можна наступними способами:

 • Просування власного бізнесу та залучення нових клієнтів. Наприклад, ви маєте хобі на якому можна заробляти. Можливо ви щось продаєте, або надаєте консультації. Тік Ток при правильному підході допоможе залучити значно більше покупців.
 • Заробляйте на спонсорстві. Згідно з дослідженнями, які були проведені у 2022 році, 48% користувачів зацікавлені у покупках через TikTok. А це вказує на те, що люди готові витрачати кошти у даній соціальній мережі. І популярні бренди це розуміють. Якщо ви знімаєте відеоролики на певну тему, наприклад догляд за собаками можливо є бренди, які зацікавлені у вашій аудиторії. І ці компанії можуть звернутися до вас за допомогою. Бренд дасть вам безкоштовний продукт і попросить згадати його у себе на каналі. Або ж компанія купить у вас рекламу Tik Tok і не просто відправить безкоштовно товар, але ще й заплатить.
 • Долучіться до фонду «Творців TikTok». Цей варіант підходить лише тим користувачам, які вже прокачали свій канал і мають 10 тис. підписників і щонайменше 100 тис. переглядів за останні 30 днів. Якщо ваш профіль відповідає даним критеріям, то можна подати заявку до даного фонду. А от що стосується виплат, то тут не все так просто. Адже винагорода залежить від великої кількості факторів. І якщо не дуже старатися, то сума не буде великою й складатиме по декілька центів на день.
 • Створюйте та продайте профілі у TikTok. Якщо ви вмієте швидко збирати аудиторію, то на цьому також можна заробляти в Тік Ток. Адже є багато компаній, які хочуть розпочати свою діяльність в даній соціальній мережі та не знають з чого розпочати. Звичайно, якщо ви створите обліковий запис на тематику домашніх тварин, то знайти потенційного клієнта буде непросто. Але якщо це, до прикладу, будуть автомобілі то ваші шанси значно зростуть. Головне не пов’язуйте цей обліковий запис з власним. Натомість постарайтеся зосередити увагу аудиторії на предметному матеріалі
 • Рекламуйте музику. Заробляти гроші в Тік Ток можна й на рекламі пісень. Адже практично кожна публікація у даній соціальній мережі супроводжується фоновими мелодіями. І якщо у вас велика аудиторія, яка зацікавлена у подібному контенті то ви зможете використовувати даний метод. Музиканти розуміють, що якщо ваш відеоролик потрапить до топів, то це спричинить більше завантажень.

Наразі TikTok – соціальна мережа, за допомогою якої можна розвивати власний бренд значно швидше ніж будь-де. А це означає, що у кожного користувача є всі шанси отримувати гроші в Тік Ток використовуючи будь-який метод з вищезгаданих. Проте найефективнішим способом все ж є заробіток на рекламі Тік Ток.

Як заробляти на рекламі в Тік Ток

Хоча, на перший погляд, Тік Ток може здаватися звичайним додаток, проте це не так. При, тому що на платформі зареєстровано понад 1 млрд користувачів загальна ринкова капіталізація становить 7,2 млрд доларів. Тому зовсім не дивно, що велика кількість людей намагається заробляти саме тут. І в першу чергу Тік Ток використовують для реклами. Й відповідно заробляти можна наступним чином:

 • Станьте амбасадором бренду. Дані люди допомагають поширювати інформацію про компанію та продукцію і заробляють таким чином кошти. Як представник бренду ви зможете отримувати не лише винагороду, але й безплатну продукцію. Щоб стати амбасадором необхідно знайти бренд який вам подобається. Більшість компаній на своїх сайтах публікують інформацію, щодо умов подібної співпраці.
 • Станьте інфлюенсером. Даний спосіб допоможе привернути до вашого облікового запису якомога більше користувачів, що призведе до збільшення заробітку у довгостроковій перспективі.
 • Публікуйте спонсоровані відео. Для початку необхідно визначити власну цільову аудиторію. І коли ви будете розуміти хто є вашою аудиторією, можна розпочинати пошуки спонсорів. Як правило, це компанії, які рекламують свою продукцію через популярні онлайн-платформи.

Правильний підхід допоможе не тільки заробляти кошти, але й весело проводити час. І якщо ви все ще не знаєте який спосіб заробітку в Тік Ток підходить вам, рекомендуємо звернути увагу на партнерську програму.

Заробіток разом з партнерською програмою від ICOOLA

Компанія ICOOLA має власну реферальну систему за допомогою якої ви зможете заробляти гроші у Тік Ток. Для того, щоб скористатися нашою пропозицією вам необхідно:

 • увійти у свій особистий кабінет на сайті ICOOLA та отримати реферальне посилання;
 • розповсюдити лінк у Тік Ток у будь-який зручний для вас спосіб;
 • отримати 3% за кожного користувача який оформить на сайті компанії замовлення.

За допомогою нашої партнерської програми за кожного запрошеного клієнта ви зможете отримувати в середньому 500 грн. Виплата буде нарахована вже через 2 тижні після оплати замовлення, після чого ви зможете вивести кошти на банківську карту. Тому, якщо ви все ще не знаєте який спосіб заробітку обрати – долучайтеся до реферальної системи ICOOLA й отримуйте кошти вже сьогодні.

Ваша оцінка: