Чохол на iPhone SE 2 (Лимонний) | Silicone Case iPhone SE 2 (Lemon)

Чохол на iPhone SE 2 (Лимонний) | Silicone Case iPhone SE 2 (Lemon)
270 грн

Чому варто купити чохол на iPhone SE 2 (Лимонний) | Silicone Case iPhone SE 2 (Lemon) в ICOOLA.UA?

Даний чохол зроблений з силікону, що відповідає найвищій якості та довго зберігатиме чудовий вигляд. Даний Silicone Case не збирає забруднень та легко чиститься.

Цей аксесуар є довговічним та практично не дряпається, а головне - оберігає ваш девайс від можливих пошкоджень. Мікроволокно, яким вкрита внутрішня сторона чохла, захищає ваш телефон зсередини.

Якісний силікон не дозволяє чохлу ковзати в руці, тому ви можете не переживати, що ваш смартфон раптом впаде на землю. Окрім надійності, дана захисна панель є дуже гладкою та приємною на дотик.

Silicone Case iPhone SE 2 (Lemon) одягається без зайвих зусиль, так як цей екземпляр був зроблений спеціально під iPhone SE 2. Нижня частина є відкритою та дозволяє підключити всі необхідні аксесуари. Сам чохол не є об'ємним, а тому не збільшує ваги вашого смартфона.

Також на чохлі були передбачені всі вирізи, які точно збігаються з клавішами регулювання звуку і ніяк не впливають на їхню чутливість. Тому їх так само легко натискати, а свої завдання вони виконують без зайвого уповільнення. Чохол точно повторює всі ті самі контури, що і iPhone SE 2, завдяки чому ви практично не відчуєте його габаритів.

Даний аксесуар добре захищає не тільки задню частину смартфона, а і екран, адже має виступаючий бортик, який не дозволяє вашому девайсу доторкатися екраном до поверхонь. Тому ви можете спокійно ставити свій смартфон фронтальною стороною донизу, не хвилюючись про те, що він може подряпатися. Також чохол на iPhone SE 2 має дуже широкий спектр кольорів, завдяки чому ви можете обрати саме той, який вам буде до вподоби.

Відзначимо, що при покупці аксесуарів на суму від 1000 грн, доставка від компанії ICOOLA.UA буде безкоштовною.