Електронні книги та аксесуари

Відгуки про Електронні книги та аксесуари

Загальний рейтинг

0

0 оцінок

Як купити електронну книгу та на що звертати свою увагу?

Електронні книжки надають змогу збільшити свою віртуальну колекцію літератури, не придбаваючи додаткових полиць. Якщо вас цікавить де купити електронну книгу за вигідною ціною, то в ICOOLA пропонуються найнижчі ціни на такі пристрої. Електронні книги сьогодні стали незамінним аксесуаром для багатьох книголюбів. Вони особливо зручні для учнів, які тепер можуть не турбуватися про перенесення важких підручників. На додаток, електронні версії зазвичай коштують на 30% менше в порівнянні з паперовими. Хоча рідер – це чудовий інструмент, електронне читання також доступне на смартфонах, лептопах та настільних комп'ютерах.

 • Які літературні твори вам ближчі - прості тексти без ілюстрацій або публікації з детальним оформленням?
 • Скільки часу ви плануєте відводити читанню - чи це буде кілька годин на тиждень, чи можливо, декілька годин щоденно?
 • Чи вам потрібне специфічне електронне обладнання чи можливо ви шукаєте більш універсальну електронну книгу – здатну не тільки до читання, але і для перегляду веб-сторінок або роботи в мережі?
   

Відповівши на ці питання, ви легко зможете визначитись з характеристиками електронної книги та звертатимете увагу саме на ті потужності, які необхідні саме вам!

Якщо коротко, то електронна книга в першу чергу зручна тим, що:

 1. Спеціалізується на читанні електронних книг;
 2. Велика місткість, може вмістити тисячі книг;
 3. Не втомлює очі.
   

В нашому магазині представлені електронні книги, що відмінно справляються з художньою літературою та об'ємними текстами, але можуть бути менш зручні для технічних матеріалів з діаграмами або графіками. Також пропонуються більш преміальні варіанти з технологією електронного чорнила (e-ink), що під час читання створює відчуття справжнього паперу і менше втомлює очі. Вирішуючи, яку електронну книгу купити, обов’язково звертайте увагу на місткість її пам’яті. 

Плюси електронних книг:

 1. Електронні чорнила не втомлюють очі;
 2. Підтримка ePUB;
 3. Тривалий час автономної роботи;
 4. Компактні розміри.
   

Мінуси електронних книг:

 1. Без додаткових функцій;
 2. Вони не завжди мають дисплей з підсвічуванням;
 3. Можуть не підтримувати всі формати.

   

Планшет замість електронної книги: чи зручний він для читання?

Планшети є найбільш універсальними пристроями для читання. На них можна комфортно читати як художню, так і наукову літературу. Але їх можливості тут не обмежуються. Завдяки кольоровому сенсорному екрану та вищому відносно читалок виконанню, на планшетах, крім читання, можна також серфити в інтернеті, дивитися фільми або грати в ігри. Однак це також може відволікати вас від читання, тому для деяких така універсальність може бути недоліком. Треба враховувати і те, що планшети (залежно від моделі) зазвичай важчі та мають коротший термін служби батареї - лише кілька годин. І ще один важливий аспект - їхній світловий дисплей може більше втомлювати очі. 

Плюси планшетів для використання, як електронну книгу:

 1. Кольоровий сенсорний екран дозволяє легко гортати книгу;
 2. Підсвічування дозволяє читати при будь-якому освітленні;
 3. Широкий вибір програм для читання.
   

Мінуси використання планшетів, як електронні книги:

 1. Розмір і вага;
 2. Нижчий термін служби батареї;
 3. Надто багато інших відволікань від читання.
   

Якщо ви вирішуєте, чи варто купувати електронну книгу, то однозначно так, але зауважте, що використовувати ви її зможете в більшості випадків тільки для читання.

Яку операційну систему обирати?

Операційна система: Якщо ви думаєте, що в планшетах важливо тільки місткість батареї або роздільна здатність дисплея, то пам'ятайте, що не менш важлива і операційна система. Від неї залежить майже все. На ринку наразі є три типи операційних систем – Android, iOS та Windows.

Система Android: Android - це система, з якою ми вже знайомі зі смартфонів. Для планшетів використовуються модифіковані версії, які є найбільш поширеними. Найбільша перевага Android - це велика кількість доступних додатків, які можна легко завантажити, і більшість з них безкоштовні. Ще однією перевагою Android є його відкритість: можна легко налаштувати все за власними потребами та завантажувати додатки з різних джерел. До відкритості також можна віднести можливість використання пам'ятних карт, щоб збільшити пам'ять планшета.

Однак, коли ви вирішуєте завантажувати додатки з альтернативних джерел, ви ризикуєте отримати шкідливий софт на вашому пристрої. Android доступний для пристроїв різних цінових категорій. Однак у нього є і недоліки, особливо коли він починає "відмовляти" спілкуватися з апаратним забезпеченням, що може сповільнити систему.

Чому варто купити планшет з Android:

 • Велика кількість налаштувань.
 • Інтеграція з сервісами Google.
 • Безліч додатків в магазині Google Play.
 • Доступний в дешевих і дорогих моделях.
   

Планшети на iOS

Система iOS: Операційна система iOS детально пророблена і встановлена на всіх пристроях Apple. Всі планшети на iOS називаються iPad. Його переваги включають в себе плавну роботу всіх додатків, інтуїтивний інтерфейс та високу надійність.

Система iOS ідеально підходить для тих користувачів, які не бажають постійно налаштовувати кожну дрібницю, але хочуть від свого пристрою максимальної продуктивності. Вона добре підходить для щоденного використання, незалежно від того, чи ви хочете грати, читати або працювати на своєму планшеті. Єдине, що може відлякувати деяких користувачів - це висока вартість планшетів з цією операційною системою. Але якщо ви вже володієте пристроями Apple, такими як iPhone, то легко можна їх синхронізувати з вашим новим планшетом.

Можна сказати, що ця операційна система призначена для найкращих пристроїв, тому ви не зіткнетеся з низької якості продукцією. Планшети на iOS працюють дуже швидко.

Враховуючи вищу ціну, iOS ідеально підходить для тих, хто дбає не про ціну планшета, а про його продуктивність і гармонійну роботу з апаратним забезпеченням. Попри те, що у планшетів на iOS менший вибір додатків порівняно з Android, якість цих додатків та комфорт їх використання це компенсують. Тому, якщо ви хочете купити планшет Apple, зверніть увагу на їх високу продуктивність.