icoola
Купити iPhone
Ремонт iPhone
Ремонт iPad+
Продати iPhone
ICOOLA ECO
Топ пропозицій
Магазин Apple / ICOOLA BUSINESS - Почни свій бізнес, купивши iPhone оптом в ICOOLA

ICOOLA BUSINESS - Почни свій бізнес, купивши iPhone оптом в ICOOLA

Компанія ICOOLA пропонує співпрацю в напрямках ремонту або продажу бу iPhone 8 чи інших моделей. Ми завжди відкриті до пропозицій з іншими магазинами, торговими представниками чи сервісними центрами. До того ж ми пропонуємо кожному почати свій бізнес iPhone опт, купивши у нас найкращі оригінальні смартфони Apple.

Бажаєте купувати найкращий товар по найнижчій ціні в Україні у великих партіях? Так, це до нас. Саме ICOOLA – є одним з найбільших оптових постачальників iPhone. Якщо вас цікавить співпраця у сфері ремонту? Ми здатні ремонтувати тисячі одиниць Apple iPhone в місяць, на що не здатен жодний сервіс в Україні. Тому, якщо ви маєте власний магазин iPhone, проте відсутній сервіс, ми готові надати вам послуги з відновлення або ремонту. Друзі, ми продаємо будь-які смартфони, в тому числі iPhone 10 бу, то ж ви можете замовити у нас першу пробну партію вже зараз.

Запорука нашого успіху – це висока якість та передові технології, котрі допомогли нам розвинутись та стати одним з найкращих брендів України. Звертайтесь до нас з пропозиціями та працюймо разом: +380636261194 – Володимир (Telegram, Viber, WhatsApp) або ж пишіть лист на пошту icoolaua@gmail.com. Дізнайтесь все про покупку iPhone оптом за цим посиланням.