icoola
Купити iPhone
Ремонт iPhone
Ремонт iPad+
Продати iPhone
ICOOLA ECO
Топ пропозицій
Магазин Apple / Захисти нашу планету від електронного сміття разом з ICOOLA ECO

Захисти нашу планету від електронного сміття разом з ICOOLA ECO

Наш обов'язок, як і всіх мешканців планети, полягає в тому, щоб підвищити думку людей про обізнаність того, що навколишнє середовище потребує захисту. З кожним роком популярність такої думки безсумнівно зростає і разом з цим зростає потреба в захисті природи. ICOOLA ECO – це програма від нашої компанії, за допомогою якої ви можете віддати свій неробочий айфон для відновлення і крім цього, отримати за це винагороду. Зазначимо, що у нас також є програма обміну (Trade IN) з-за допомоги якої ви можете обміняти свій старий гаджет, на новий.

Дуже важливо донести до вас інформацію, що, викинувши свій зламаний смартфон в смітник, ви навіть не уявляєте, скільки шкоди заподієте таким вчинком навколишньому середовищу. Наприклад, звичайна пальчикова батарейка, викинута на звалище, здатна забруднити понад 400 літрів води, або 20 квадратних метрів території. А тепер уявіть, скільки площі забруднює акумулятор від смартфона? Відзначимо, що всі компоненти, які шкідливі для навколишнього середовища і які вже не підлягають відновленню, наша компанія збирає і передає в спеціальні сертифіковані установи.

Ми посадимо дерево за кожен iPhone, який Ви у нас придбали!

В умовах тотального забруднення природи, представниками розумного виду істот, під назвою Homo Sapiens (Людина Розумна), вкрай важливо донести до таких розумних представників, що коли на землі буде зрубано останнє дерево, коли буде отруєна остання річка, коли буде спійманий останній птах, от тоді то, ми всі зрозуміємо, що гроші не можна їсти.

ICOOLA садить дерева в Україні

Саме тому ми, як компанія, яка безпосередньо займається відновленням та продажем техніки Apple та має відношення до екології нашої планети, робимо величезний внесок у зберігання та відновлення природнього середовища. Сотні тон електронних відходів, які повинні були би забруднити нашу землю та бути викинутими, відправляються до нас в руки, щоб отримати нове життя. Тепер за кожен проданий бу iPhone ми садимо дерево. Купивши у нас Apple iPhone, ви отримаєте чудову техніку і своєю покупкою зробите нашу планету ще зеленішою. Зберігаймо природу разом!

Відзначимо, що нещодавня висадка дерев відбулася 17 квітня 2021 року.

1. Висадка дерев у селі Зозулів (Золочівський район) - Посаджено 4185 дерев;

За кількістю проданих смартфонів, Ви можете особисто слідкувати у відповідному банері на головній сторінці нашого сайту.

Безпека даних

Питання безпеки клієнтських даних стоїть для нас понад усе. Якщо ви зважилися обміняти або продати нам свій старий iPhone для відновлення, то renew компанія ICOOLA володіє надійними можливостями для очищення всіх даних, які зберігаються або коли-небудь зберігалися на вашому пристрої. Як показують дослідження, більшість клієнтів, не наважуються здавати свій неробочий айфон тільки тому, що на ньому могли зберегтися особисті дані. Зазначимо, що з нашими можливостями знищення даних, ви можете бути впевнені, що вони будуть захищені від вилучення.

Безпека даних вашого телефону

Головні переваги роботи з програмою ICOOLA ECO:

  • Ваш вагомий внесок у захист навколишнього середовища;
  • Ваша інформація буде безпечно видалена;
  • Можливе видалення мікросхеми пам'яті при вашій особистій присутності.

Збережи природу – здай нам свій неробочий iPhone.

В чому наша ціль?

Головна наша місія – це скорочення електронних відходів та відновлення зламаних девайсів. Багато людей просто не знають куди здавати свої зіпсовані пристрої, які лише займають лишнє місце в їхній квартирі. Зосередивши увагу на відновленні та ремонті iPhone, ми робимо все можливе, щоб ця техніка отримала шанс на повторне використання, тим самим, продовживши її життєвий цикл. Наша головна місія полягає у збереженні навколишнього середовища. Ми значно зменшуємо кількість викинутої електроніки. Сумарно за рік - це тисячі одиниць акумуляторів, корпусів, дисплеїв та інших запчастин.

Наша ціль - це відновлення природи

Якщо ви зважилися здати або перепродати нам свій старий iPhone, то будьте впевнені в тому, що ви безсумнівно зробили правильний вибір і великий внесок у захист навколишнього середовища. Стань частиною ICOOLA ECO і зміни власне майбутнє. Відновлюй свій електронний пристрій безпечно і надійно, разом з нами. Нумо користуватися старими гаджетам і ремонтувати їх, а не купувати нове!