icoola
Купити iPhone
Ремонт iPhone
Ремонт iPad+
Продати iPhone
ICOOLA ECO
Топ пропозицій
Магазин Apple / ICOOLA WORK - для тих, хто мріє працювати в Apple

ICOOLA WORK - для тих, хто мріє працювати в Apple

Друзі, щодня наша компанія працює над розвитком власного бренду та якості нашого магазину Apple iPhone. За весь час своєї роботи, ми змогли сформувати дружню та професійну команду, котра всіма силами намагається створити сервіс, що зміг би запропонувати кожному громадянину України доступний ремонт гаджетів Apple та висококласні гаджети.

Компанія Айкула. Працювати разом з нами може кожен!

Щоденно ми шукаємо спеціалістів, котрі мають такі ж погляди, як у нас і закохані у бренд Apple. Тому, якщо вам подобається те, що ми робимо, якщо ви хочете стати частиною великого колективу, ми запрошуємо Вас працювати разом з нами.

Команда ренью компанії ICOOLA

Кого ми шукаємо? Це талановитих менеджерів, маркетологів, майстрів по ремонту Apple та просто людей, які люблять цей бренд. Якщо ви вважаєте, що можете стати частиною нашого колективу і прагнете до щоденної важкої праці, хочете стрімко зростати у кар’єрі, то ми з радістю приймемо вас у велику та дружню сім’ю під назвою ICOOLA.

Цікавить? Тоді ми чекаємо твого мотиваційного листа на тему «Чому я хочу працювати в компанії ICOOLA? Присилайте свій лист на пошту icoolaua@gmail.com і ми обов’язково його прочитаємо.

Наш головний офіс знаходиться у Львові, за адресою вул. Коцюбинського 25.