icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
icoola > ICOOLA WORK - для тих, хто мріє працювати в Apple

ICOOLA WORK - для тих, хто мріє працювати в Apple

Друзі, щодня наша компанія працює над розвитком власного бренду та якості нашого магазину iPhone 11 бу та інших моделей. За весь час своєї роботи, ми змогли сформувати дружню та професійну команду, котра всіма силами намагається створити бренд, котрий би дбав про навколишнє середовище та зміг би запропонувати кожному громадянину України доступний ремонт гаджетів Apple.

Щоденно ми шукаємо спеціалістів, котрі мають такі ж погляди, як у нас і закохані у бренд Apple. Тому, якщо вам подобається те, що ми робимо, якщо ви хочете стати частиною великого колективу, ми запрошуємо Вас працювати разом з нами.

Кого ми шукаємо? Це талановитих менеджерів, маркетологів, майстрів по ремонту Apple та просто людей, які люблять цей бренд. Якщо ви вважаєте, що можете стати частиною нашого колективу і прагнете до щоденної важкої праці, хочете стрімко зростати у кар’єрі, то ми з радістю приймемо вас у велику та дружню сім’ю під назвою ICOOLA.

Цікавить? Тоді ми чекаємо твого мотиваційного листа на тему «Чому я хочу працювати в компанії ICOOLA?. Присилайте свій лист на пошту icoolaua@gmail.com і ми обов’язково його прочитаємо.

Наш головний офіс знаходиться у Львові, за адресою вул. Коцюбинського 25.