18 Вересня 2020

Перші враження від iPhone SE 2020

Камера: топ за свою ціну, але зйомка вночі погана.

Камера – той момент смартфона, до якого прикута найбільше уваги. Apple обіцяє якісну в SE. Як мінімум, тут є оптична стабілізація та підтримка зйомки відео в 4К 60 FPS.
Для смартфона за 399 доларів камери просто чудові, і будь-які скарги і невдоволення повинні бути негайно відхилені з урахуванням цієї ціни.  Журналісти вважають, що між камерою SE і основним модулем iPhone 11 немає великої різниці. У будь-яких умовах при яскравого освітлення iPhone SE робить чудові фотографії. Вони чисті в деталях, точні в кольорі, на них вистачає різкості. Динамічний діапазон теж непоганий. Насправді, при денному освітленні важко зрозуміти різницю між цим смартфоном за 400 доларів і iPhone 11 Pro за 1000 доларів
А ось в плані відео відмінності є. Досить подивитися на максимально можливі параметри зйомки і доступні функції.
За відео iPhone SE і 11 схожі. Обидва можуть знімати відео в 4K 60fps, правда використовувати розширений динамічний діапазон при таких параметрах може тільки 11. SE знімає відео з розширеним динамічним діапазоном тільки з параметрами 4K 30 fps

A13 Bionic дозволив зробити камеру за можливостями максимально близькою до флагманським моделям. А ось фронтальна камера гірше, ніж у iPhone 11, 11 Pro і 11 Pro Max. Проте, у неї все одно є плюси. Наприклад, портретний режим, якого не було в iPhone 8 і 8 Plus.
Єдиний момент, де між смартфонами велика різниця – це селфі-камери. На iPhone 11 у неї ширше кут огляду, підтримуються запис відео в 4K і уповільнене відео slowfie. iPhone SE знімає відео на фронталки тільки з роздільною здатністю 1080p і не підтримує Slofie.

Дизайн і ергономіка: він дуже легкий

Якщо ви звикли до лопат, то здивуєтеся, наскільки легкими раніше були пристрої з рамками і фізичними кнопками на лицьовій панелі.

Взявши в руки новий iPhone SE, перше, що ви помітите, – це те, наскільки він легкий. Деякі користувачі можуть не помітити зміни, якщо вони оновляться зі смартфона Apple від 2016/17 року, але повірте нам: він міг бути набагато важчим, бо iPhone з безрамковим екраном важчий

 

Екран: як у iPhone 11, тільки менший

 

У плані дозволу і щільності пікселів екран iPhone SE такий же як в iPhone 11.

Екран на 4,7 дюйма не такий мініатюрний, як 4-дюймовий у оригінального SE. Проте, він менше, ніж у більшість актуальних смартфонів, і цього достатньо, щоб бути ергономічним і зручним. Екран на SE схожий на екран на iPhone 11, особливо в плані якості та дозволу. Текст виглядає чітким, кольору точними і яскравими в сонячну погоду.

 

Автономність і зарядка.

 

Тут дивлячись з чим порівнювати. На тлі iPhone 11, 11 Pro і 11 Pro Max ситуація гірша, але якщо порівняти з iPhone 8, то тут заряд тримається краще.

IPhone SE підтримує бездротову зарядку, це ще одна функція, яку складно знайти у недорогих смартфонів. Також підтримується швидка заряду, з нею акумулятор заряджається до 50% за 30 хвилин. Але до iPhone SE в комплекті йде на необхідне для цього 18-ватна зарядний пристрій, а більш повільне 5-ватна. Швидше за все, це зроблено, щоб знизити ціну.

Вердикт

Чи варті перераховані параметри і можливості грошей? Звичайно. Чи необхідно це? Крім зйомки при слабкому освітленні, я практично нічого не роблю на тих смартфонах за 1000, $ чого не міг би робити однаково добре на iPhone SE »

Покупка смартфона – це не тільки екрани і об’єктиви камер. Це залежить від того, в якій екосистемі ви перебуваєте. У вас є MacBook або iPad, і ви хочете, щоб все синхронізувати на ваших пристроях, ви користуєтеся Apple Watch, не можете жити без AirPlay будинку, користуєтеся AirPlay – з такими завданнями єдине рішення це iPhone. І якщо вам знадобиться новий, і ви не готові витратити 1000 доларів, вихід SE може стати для вас хорошою новиною

Поділитися: