icoola
Купити iPhone
Ремонт iPhone
Ремонт iPad+
Продати iPhone
ICOOLA ECO
Топ пропозицій
Магазин Apple / lifestyle

Життя компанії ICOOLA.UA

Декілька слів про те, що ми робимо аби стати кращими!

Ми дуже багато працюємо для того, щоб кожен хто забажає відновити будь-яку електроніку знав, що завжди може звернутися в сервісний центр ICOOLA. Окрім того, ми серйозно піклуємось про екологію, то ж взяли на себе обов'язок садити дерево за кожен відновлений нами iPhone. Ми - це команда, яка націлена на сталий розвиток і кругову економіку, ми хочемо донести до людей думку, що відновлена електроніка нічим не гірша за нову. То ж, якщо ви хочете обрати продукцію, яка є екологічною, яка відмінно працює та є частиною кругової економіки - звертайтесь в нашу компанію, адже ми найкращий магазин Apple у Львові та Україні.

А ще ми хочемо відбудувати та відродити величезний потенціал інженерії в Україні і виховати групу молодого покоління, яке би цікавилось наноелектронікою та мікроінженерією, адже віримо, що українці мають величезний талант саме в цій сфері. Щодня ми шукаємо здібних людей, котрі хочуть розвиватися в такій галузі і запрошуємо їх у величезну команду ICOOLA! 

сховай мене
Як можна долучитися до подій, що організовує ICOOLA.UA?

Все дуже просто. Напишіть нам на пошту icoolaua@gmail.com та вкажіть у листі, що хочете долучитися до найближчої події, що організовує наша компанія і ми обов'язково Вас запросимо!

Декілька слів про нашу команду...

Ми команда з 36 людей, що працюють над багатьма процесами для покращення специфікації нашої команди: це досвідчені інженери, що відновлюють електроніку, маркетологи, програмісти, та просто люди, що хочуть зробити цей світ кращим. Саме тому ми відновлюємо електроніку, садимо дерева, та організовуємо постійні акції для популяризації нашої місії.

Хто ми і чим займаємось?

Ми - це перша Renew Company України, що взяла курс на відновлення гаджетів, задля зменшення електронного сміття! Вся Європа та весь цивілізований світ прагне сповідувати принципи сталого розвитку та кругової економіки. Саме тому ми вирішили також рухатися у цьому напрямку!

А чи можна попасти до нас на роботу і створювати Renew company ICOOLA.UA разом?

Ми завжди раді і відкриті для кожного, хто хоче працювати у цьому напрямку разом з нами. Якщо ви маєте будь-які побажання чи ідеї, то ми з радістю вислухаємо вас. Пишіть на пошту з поміткою "Робота" і ми обов'язково запросимо вас на співбесіду.

Чому ми садимо дерева?

Ми відновлюємо гаджети і маємо безпосереднє відношення до екології, тому і садимо дерева, щоб наш внесок у збереження екології був ще дієвішим. За кожен куплений у нас iPhone, ми садимо дерево!

А де ми фізично знаходимось?

Ми знаходимось у Львові по вулиці Коцюбинського 25-27. Ви можете зателефонувати нам за номером 0 800 602 250 або ж зв'язатися з нами у будь-якій соц. мережі...