18 Вересня 2020

Найкращі ігри на iOS (айфон) в 2020 році

В App Store кожного року виходить величезна кількість ігор на iOS. Проте більшу частину з них важко назвати хорошими, багато з них потребують значного доопрацювання. Що ж обрати для себе, щоб пограти на iPhone? Спеціально для вас, ICOOLA, складає список найкращих ігор на iOS 2020 року виходу на IOS, які дійсно вартують вашої уваги.

Call of Duty Mobile – найкращий шутер на iPhone

Після релізу, Call of Duty одразу була вподобана фанатами шутерів, адже гра об’єднує мотиви легендарної серії ігор та з більшістю популярних режимів гри на сьогоднішній день. Хочете зіграти у королівська битву на 100 гравців? Швидкий командний бій 5 на 5? Битву на виживання проти зомбі? Снайперську дуель? Усі ці режими присутні у даній грі і кожен з вас зможе обрати улюблений для себе.
Добре промальована графіка у поєднанні з великим вибором карт, екіпірування та зброї створює прекрасне загальне враження про гру та її розробників з Activision.

Граючи разом з друзями та покращуючи свій рейтинг ви будете отримувати спеціальні кланові призи. Боріться проти мільйонів союзників і супротивників в захоплюючому мережевому шутері.

Dr. Mario World – цікава аркада

Гра-головоломка на айфон, яку буде цікавим зіграти, як дорослим так і дітям. Суть її полягає у тому, що вам потрібно: збирати віруси у капсули та знищувати їх! Просто зберіть три об’єкти одного кольору вертикально або горизонтально, щоб очистити їх. На щастя, доктор Маріо та друзі володіють навичками боротьби з вірусами, і ви можете використовувати напівкапсули, що залишилися, для стратегічного занулення особливо вірусних вірусів. Не витрачайте час, тому що кожну спантеличену конфігурацію вірусів необхідно очистити за допомогою обмеженої кількості капсул. Будьте спокійні, щоб спланувати свій підхід, і ви позбудетесь вірусів доктора Маріо в найкоротші терміни!

Stranded Sails – скачати та грати в цю гру можна вічно

Наважтесь скачати Stranded Sails і ви точно застрягнете в ній надовго. Разом зі своїм екіпажом ви зазнали аварій на кораблі на загадковому архіпелазі. Як син / дочка тяжко пораненого капітана, ви приймаєте на себе відповідальність і створюєте табір для тих, хто вижив. Оскільки харчові ресурси обмежені, ви садите власні культури та засновуєте невелику ферму. Ваша мета – врешті-решт побудувати новий корабель. Так ви шукаєте на всіх островах корисні скарби все глибше і глибше в пустелю. На ваших екскурсіях вас чекає безліч захоплюючих квестів – а також численні небезпеки та загрози. Ви розгадаєте секрет проклятих островів? Це єдиний спосіб втекти. Пробудіть авантюриста глибоко всередині себе!

 

eFootball PES 2020 – ви станете футбольним менеджером

Ну який же рейтинг без футбольного менеджера ? У наш рейтинг потрапила гра, котра є продовженням культової PES 2019, котра здобула нагороду «Найкраща спортивна гра». Розробники зробили суттєві покращення у механіці гри, щоб ви при грі на мобільному пристрої відчували себе наче граєте на консолі. У грі eFootball PES 2020 зроблено багато оновлень та добавлено нових функцій.

Team Sonic Racing – відеогра з потужною графікою

Team Sonic Racing поєднує кращі елементи аркади і запаморочливої азартної гонки. Змагайтесь з друзями в напруженій багатокористувацької гонці, мчіть разом з неймовірними світами і допомагайте один одному, ділячись посиленнями і прискореннями. Самі визначайте свій гоночний стиль – вибирайте з 3 різних типів персонажів і відкривайте відповідні для вашого стилю настройки машин, які впливають на весь хід гри. Приготуватися. Вперед. – Командні гонки на швидкостях Соніка!

Поділитися: