18 Вересня 2020

Названо великі нововведення iOS 14

Сайт 9to5Mac отримав доступ до ранніх тестових збірок iOS 14 і iPadOS 14, уважно вивчив ці оновлення і розповів, що нового з’явиться в смартфонах і планшетах Apple після випуску цих оновлень.

Siri без інтернету

Функція перекладу з однієї мови на іншу тепер використовує ШІ-систему Neural Engine, яка працює на пристрої навіть без підключення до інтернету. Завдяки цьому Siri зможе перекладати текст в будь-якій ситуації, навіть коли мережа недоступна. Крім того, Siri зможе без інтернету виконувати деякі інші дії, коли не потрібно звертатися до онлайн-ресурсів за отриманням інформації.

Apple Pencil і Safari

Браузер Safari отримає підтримку стилуса Apple Pencil. Використовуючи стилус користувач зможе зробити навігацію по сторінках, робити нотатки і виконувати деякі інші дії.

Віджети і шпалери

Можливості віджетів і шпалер будуть розширені. З’являться шпалери, які динамічно змінюються, а віджети будуть працювати приблизно так само, як в Android, тобто зможуть відображати набагато більше різної інтерактивної інформації.

Інше

В iOS 14 також реалізована підтримка режиму «картинка-в-картинці» для відтворення відео в невеликому віконці, яке можна переміщати по екрану поверх запущеного додатку. Карти зможуть працювати в доповненій реальності, і такий же AR-режим з’явиться в додатку «Локатор», який призначений для пошуку втрачених ґаджетів. У чаті iMessage з’явиться можливість видаляти повідомлення після їх відправки у себе і у одержувача (як в WhatsApp, Telegram і багатьох інших месенджерах).

Поділитися: