18 Вересня 2020

Переваги IPhone 6. Детальний огляд та порівняння

Apple iPhone 6 – лідер по кількості продаж по усьому світу!

Правда, дуже дивно читати таку фразу в 2018 році про телефон, який вийшов 4 роки тому, але важко сперечатись з фактами! Здавалося б, що такого особливого може отримати користувач від девайсу, який по технічним характеристикам дуже далекий від його сьогоденних побратимів з сім’ї Apple. Ні тобі сильного процесору, ні потужної камери, ні надзвичайно якісних екранів чи стерео динаміків! Загалом айфон 6 не може запропонувати своєму власнику нічого з того списку переваг, на які так яскраво звертають увагу розробники компанії Яблука на своїх сучасних презентаціях. Але, не зважаючи на це все, «шістка» залишається найпоширенішим телефоном серед користувачів. У чому ж секрет?

  • Як не дивно, але найпершим пунктом варто зазначити – якість! Саме якістю своїх девайсів і є компанія Apple всесвітньо відома! Саме цей показник ніхто і ніколи не міг поставити під сумнів, адже розробники гарантують ним свій авторитет на світовому ринку! 4 роки після випуску перших айфонів 6, а вони і далі прекрасно працюють та дають можливість усіх необхідних функцій для середньостатистичного користувача.
  • І звісно ж другим не менш важливим фактором є його надзвичайно низька ціна, що не може не привертати увагу потенційних клієнтів. А особливо тих, хто стане клієнтом компанії Apple вперше. Або, якщо ви, до прикладу, не інста блогер, не бізнесмен, не супермегапопулярна персоналіті, то вам для комфортного користування буде цілком достатньо усіх тих технічних характеристик, якими наповнений iPhone 6. Камера 8 мп навіть в умовах 2018 року дає досить якісне зображення і допоможе зберегти в пам’яті ваші найбільш емоційні спогади. Дисплей з діагоналю 4.7 дюйма дозволить насолоджуватись переглядом фільмів, відеокліпів чи грати в улюблені ігри на відпочинку, в дорозі чи просто вдома. Зображення екрану чітке, яскраве, кольори насичені та можливість широкого куту огляду. Двоядерний пррцесор Apple A8 з 64-бітною архітектурою робити айфон потужним в роботі навіть на сучасний день. Більше того, за показниками різноманітних тестувань він далеко обігнав усіх своїх «сучасників» серед Android-смартфонів, які в одній ціновій політиці.
  • Більше того, айфон 6 колись вийшов під ОС – iOS8. Час не стоїть на місці, з кожним роком оновлення стосуються не лише заліза, зовнішнього вигляду, а й начинки безпосередньо. Тому, переживати взагалі не варто, адже «шістка» працює бездоганно і на «десятій ОС», і, навіть, на «одинадцятій».
  • Акумулятора з його 1840 мАч цілком достатньо на повноцінний робочий день для середньостатистичного активного користувача!
  • У 2014 році iPhone 6 здійняв ційлий шквал емоцій, обговорень та підірвав усі топи продаж. Але чи варто звертати увагу на нього сьогодні? Однозначно варто! Він досі тримається на рівні з конкурентами та отримує тверду «п’ятірку» після різноманітних тестувань. І що, не менш важливо, сама компанія Apple досі бачить перспективу в цьому смартфоні. А це означає, що купуючи його сьогодні, ви не опинитесь через рік біля розбитого корита, а все так само будете мати змогу отримувати оновлення та йти в ногу з часом.
Поділитися:

Схожі новини