18 Вересня 2020

Переваги IPhone 7. Детальний огляд та порівняння

IPhone 7 – потужний, топовий телефон за доступною ціною! Він зібрав в собі усі найнеобхідніші досягнення сучасності в плані потужності, зовнішнього вигляду та візуальних можливостей. І при цьому, ви можете стати його власником за цілком розумні та доступні гроші! Чи не ідеальна пропозиція для вас? Ми вважається, що проти повз ви не маєте жодного права чи бажання! Кому підійде саме ця модель айфону? Та будь-кому, в будь-якому віці, для будь-якої професії чи стилю життя! А ще це може бути чудовим подарунком до будь-якого свята для вашої дитини, дружини/чоловіка чи друга! Більше того, це не лише прекрасна пропозиція! Сам айфон 7 – приклад ідеального мобільного девайсу сьогодення! Чому ми так впевнено це кажемо? Дивіться самі!

  • Шість кольорів і два розміри!

IPhone 7 доступний не лише в трьох стандартний кольорах: gold, rose gold, silver, а й в найбільш популярних кольорах не лише серед хлопців, а й серед дівчат – чорному матовому (matte black) та чорному глянцевому (jet black). І на цьому можливість вибору кольору не завершується, адже в березні 2017 року, через пів року після офіційної презентації «сімки», розробники компанії Apple представили світу унікальну обмежену лінійку айфону в червоному кольорі і наділили її дуже благородною місією – частина коштів, вилучена від продажу цієї спеціальної версії, передається для боротьби зі СНІДом.

Більше того, ці всі кольори ви можете обрати в двох різних параметрах. Перший – стандартний з діагоналлю екрана 4.7 дюйма та версія iPhone 7 Plus з діагоналлю в 5.5 дюймів!

  • Абсолютно інший варіант камери!

Apple iPhone 7 i 7 Plus прокачані в плані камери та якості отримуваного зображення на повну відповідно до усіх сучасних вимог та стандартів. Оптичні стабілізатори зображення, високошвидкісний сенсор, оптика з 6 лінз, новий чіп обробки зображення, який робить кольори яскравішими – усе це ви отримаєте, купивши «сімку».

Ну, а якщо почати описувати особливості камери айфон 7 плюс, то тут слинки починають текти, як у кота на сметану! Подвійна камера по 12 мп кожна – напівпрофесійний фотоапарат завжди у вас в кишені! Це дозволило реалізувати 2х-кратний оптичний зум і 10 кратний цифровий зум з поліпшеною якістю. Завдяки функції Sneak Peak камера iPhone 7 Plus вміє аналізувати об’єкти і оточення, автоматично додаючи до них розмиття заднього плану або, так званий, ефект боке. Для цього розробники Apple вбудували в додаток камери систему машинного навчання, так що це дійсно інтелектуальна камера, де вам не потрібно буде здійснювати фокусування вручну!

А ще разом з цим всім ви в додачу отримуєте телефон з захистом від вологи та води відповідно до стандарту IP67, що дозволить вам більше не переживати, якщо ваш телефон випадково впав у море, коли ви хотіли зробити красивий кадр, або у ванну, коли ви релаксували та дивились відео/переписувались з друзями в цей момент! Наявність стереодинаміків у даній моделі дозволить насолоджуватись улюбленою музикою, адже звук стане гучнішим та чистішим! Ну і 4х ядерний чіп А10 забезпечує високу продуктивність вашого айфону, який «літатиме» під час роботи!

Тому, не варто більше сумніватись, а варто брати та купувати! І МИ гарантуємо, що ВИ не пошкодуєте та будете насолоджуватись якістю вашого iPhone 7/ 7 Plus.

 

Поділитися:

Схожі новини