Персональні комп'ютери

Відгуки про Персональні комп'ютери

Загальний рейтинг

5

1 оцінка

12.09.2023
Брав ноут для монтажу. Все ок, працює гарно, не нагрівається. Дали чек на гарантію.

Найкращі персональні комп'ютери в ICOOLA

Настільний комп'ютер сьогодні не обов'язково виглядає як якась велика коробка станом на сьогодні, настільні ПК пройшли досить значну модернізацію. Завдяки можливості вибору з кількох різних форм, за ці продукти знову отримали свою аудиторію та свій попит. Купити комп’ютер - це хороше рішення, адже ви значно заощаджуєте, якщо проводити паралель з тими ж моноблоками чи ноутбуками.

Переваги персональних комп'ютерів

Найбільшою перевагою класичних настільних комп'ютерів є те, що вони дозволяють вам постійно поліпшувати їх функціональні характеристики чи зовнішній вигляд. На ринку ви знайдете велику кількість високоякісних компонентів, які можна замінювати за потреби, тим самим підвищуючи продуктивність і якість існуючого корпусу ПК. Ви можете додати до конфігурації ПК потужну відеокарту, придбати додатковий жорсткий диск, додати оперативну пам'ять або замінити материнську плату.

Можливість постійного поліпшення оцінять вимогливі користувачі, до яких належать геймери, фотографи та графічні дизайнери. До корпусу ПК ви також зможете придбати якісний монітор будь-якого розміру. Настільний комп'ютер можна купити для дому, офісу, а також для шанувальників комп'ютерних ігор. Тому настільний комп'ютер варто вибирати з урахуванням того, для яких цілей ви збираєтесь використовувати Традиційний, або настільний комп'ютер, зазвичай являє собою велику коробку, розміщену поряд з робочим столом. Його великі габарити можуть здатися надмірними для звичайних користувачів, але ті, хто знається на техніці, зазвичай віддають перевагу саме цьому варіанту.

Цей тип комп'ютера дозволяє вам зібрати систему, яка ідеально підійде під ваші потреби. Ви можете оновлювати або доповнювати будь-які компоненти, що знаходяться в корпусі, коли вам заманеться. Так, наприклад, ви зможете перетворити традиційний комп'ютер в потужну ігрову машину, а наявність багатьох портів дозволить вам під'єднати до комп'ютера різноманітні пристрої.

В залежності від способу використання настільні ПК класифікуються на:

  1. Офісні - це менш потужні машини, що підходять для повсякденного використання. Вони ідеально підійдуть для навчання, роботи в офісі, перегляду фільмів, серфінгу в Інтернеті або гри в нескладні ігри.
  2. Ігрові - це високопродуктивні системи, що є протилежністю офісних комп'ютерів. Вони мають більшу продуктивність, ефективнішу систему охолодження, більше пам'яті тощо. Однак їх найбільшим недоліком є висока вартість.
  3. Професійні - ці системи ідеально підходять для графічних дизайнерів або тих, кому потрібна висока графічна продуктивність. Вони також є дорогими, оскільки включають в себе надзвичайно потужні компоненти, особливо відеокарту.
     

Моноблок

Це спеціалізований тип комп'ютера, у якому всі компоненти розміщені безпосередньо в корпусі монітора. Така компактність робить моноблоки дуже зручними, і багато з них оснащені сенсорними екранами. За своїми характеристиками цей тип ПК близький до традиційного ноутбука. Втім, ви не знайдете високопродуктивного моноблока, який би зміг задовольнити вимоги серйозних геймерів. Також, як і в ноутбуках, можливості оновлення або додавання окремих компонентів досить обмежені.

Міні-ПК

Термін "міні-ПК" відноситься до надзвичайно компактного комп'ютера, приблизно розміром з A5. Міні-ПК здатний задовольнити потреби пересічного користувача, часто використовуються в офісах і можуть бути корисними для студентів. Цей мініатюрний комп'ютер можна підключити до будь-якого монітора або телевізора. Придбати міні-ПК можна за вкрай привабливу ціну, при цьому він має низьке енергоспоживання та працює майже безшумно. Але для геймерів ця модель не підійде через її обмежену продуктивність.