10 Серпня 2020

Наявність та відправлення.

Напевне, однією з найбільш болючих тем для будь-якої компанії є тема 100% наявності товарів. Особливо, коли ви лише на старті свого розвитку, а попит на вашу пропозицію росте в шаленому темпі! Саме з цим зіштовхнулись на даному етапі і ми.

Знаєте, для нас нема нічого більш приємного, ніж моменти, коли ми оформлюємо відправки ваших замовлень на Новій пошті і отримуємо від вас через декілька днів зворотній зв’язок зі словами подяки за круті iPhone. І так само існує зворотна сторона медалі – нема нічого гіршого за моменти, коли замовлення від вас, наші клієнти, приходять десятками протягом дня, коли наші менеджери з продаж без зупинку в телефонному режимі спілкуються з вами і тут приходить розуміння, що телефонів на всіх не вистачає, що ми не можемо забезпечити такий величезний ринок попиту нашою пропозицією.

Саме через це у нас вибудувався чіткий порядок оформлення відправок.

  1. Відправки відбуваються в межах 5 робочих днів з моменту оформлення вами заявки на купівлю телефону. Цей термін необхідний також для досконалого тестування кожного iPhone нашим сервісним центром перед відправкою його клієнту.
  2. На найбільш популярні моделі, а саме на: Apple iPhone SE, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone 6s 32 gb, Apple iPhone 6s Plus – період відправки може затягнутись до 10 робочих днів.
  3. Усі відправки відбуваються в порядку черги оформлення замовлень. Кожне ваше замовлення автоматично вноситься у нашу внутрішню базу та отримує свій власний порядковий номер. Процедура «черги» виглядає приблизно так: допустимо, в новій партії приїхало 10 iPhone 6s space gray 32 gb. У свою чергу, в базі більше 25 клієнтів, які оформили замовлення саме на цю модель. Відповідно, першочергово ми будемо оформлювати відправку тим, хто зробив замовлення першим. Ось саме тому, якщо ви плануєте здійснити покупку айфону, то ми завжди рекомендуємо оформлювати замовлення завчасно. Більше того, безпосередньо перед відправкою ми телефонуємо клієнту і остаточно підтверджуємо процес купівлі-продажу і якщо у вас змінились плани, то ви легко зможете анулювати замовлення.
  4. Відправки відбуваються лише Новою Поштою!. Комісійний збір за накладний платіж у розмірі 2% від суми сплачує отримувач. Після відправки ви зможете без зайвих зусиль самостійно відстежувати перебування вашого замовлення в додатку Нової пошти, який доступний на будь-якому смартфоні. Або, як тільки посилка прибуде на відділення – ви автоматично отримаєте смс-повідомлення від Нової пошти, яка сповістить вас про це. Для огляду/купівлі iPhone ви маєте 3 дні з моменту прибуття замовлення на відділення. Після цього терміну усі посилки автоматично повертаються до нас! Просимо зважати на цю інформацію і відноситись відповідально!

Не зважаючи на те, що в сфері продажу Apple техніки ми вже багато років – на ринку інтернет – продаж ми ще зовсім мало. І так, нам ще багато що потрібно виправити та покращити. Але ми щодня працюємо над удосконаленням свого сервісу на усіх рівнях, адже маємо вже два найголовніших та найкращих підгрунтя для цього – класний і максимально якісний продукт за мега низькими цінами, що підтверджує ваш шалено високий попит на нього і вас, найкращий клієнтів, які в більшості випадків з розумінням ставляться до усіх можливих форс-мажорів.

Далі лише більше!

Дякуємо, що обрали нас!

З повагою, компанія iCoola!

Поділитися: