18 Вересня 2020

Доставка

Доставка в межах України!

Після підтвердження вашого замовлення нашим менеджером з продаж, ваш телефон переходить у відділ пакування та відправки. Усе це здійснюється у декілька етапів.

  • Замовлений телефон проходить фінальне тестування нашим відділом сервісу, який безпосередньо надає гарантію в 1 місяць на справність та якісну роботу девайсу.
  • Далі телефон переходить до рук людини, яка формує коробочку до відправлення в яку входять: телефон, блок та USB кабель зарядки, гарантійний талон з терміном в 12 місяців.
  • Щодня, о 16:30, наш кур’єр відносить усі ваші замовлення на відділення нової пошти та формує там експрес-накладні.
    Увесь цей процес відбувається  під контролем працівника Нової пошти та записується на камери, щоб, у разі чого, уберегти і вас, і нас від непорозумінь.
    Більше того, працівник нової пошти перед фінальним пакуванням вашої посилки перевіряє справність телефону, його imei номер та вбиває абсолютно всю інформацію про телефон до накладної: серійний номер, колір, об’єм пам’яті, модель.
  • Після цього кур’єр повертається в офіс з номерами відправлень та передає всю інформацію про відправки працівникам з відділу продаж, які, у свою чергу, надсилають усі дані про відправки кожному клієнту.
  • Після отримання смс з інформацією, яка вказує, що ваш телефон прибув на відділення, ви, лише при працівниках нової пошти та під камерами, можете здійснити власну перевірку девайсу і лише після того відбувається оплата на відділенні!

Вводити будь-які особисті дані (iCloud) при перевірці телефону на пошті – категорично заборонено!!!

Ми, компанія iCoola, зі своєї сторони намагаємось зробити процес оформлення та доставки максимально прозорим та чесним! Ми своїм іменем гарантуємо якість своїх товарів та максимально професійний, швидкий сервіс обслуговування!
Гарних покупок!

Будемо раді, якщо ви оберете саме нас!

 

Поділитися: