10 Серпня 2020

Політика повернення телефонів

Політика повернення телефонів

Доброго дня, друзі!

Сьогодні хотіли б підняти досить таки цікаву та актуальну тему для будь-якої сфери продажу, а саме – політику повернення товару.
Наш сайт, як і вся наша компанія в цілому, спеціалізується на продажі та сервісному обслуговуванні вживаної техніки Apple. Відповідно до чинного законодавства України та політики Прав споживачів України – 14-денний термін повернення після здійснення процесу купівлі-продажу товару НЕ поширюється на вживану техніку (телефони в тому числі)!

Проте, зі своєї сторони, ми завжди намагаємось йти на зустріч усім нашим клієнтам та щодня працюємо над удосконаленням усіх сфер нашої компанії. Саме тому, на кожен телефон, придбаний у нас, ви отримуєте довготривалу гарантію (на всі моделі  12 місяці)). Якщо за цей період ваш айфон починає працювати некоректно і поломка, яка спричинила це підпадає під гарантійні умови (їх ви можете переглянути в статті «Гарантія») – наш сервісний центр легко виправить будь-яку несправність повністю безкоштовно!

Однак, це вживана техніка і навіть 3х-ступнева перевірка гаджету перед відправкою клієнту не гарантує ідеальну роботу в технічному плані у всіх 100%. На жаль, бувають поодинокі впадки, які не можливо передбачити в процесі тестування і можна лише виявити в процесі експлуатації. В таких ситуаціях, якщо наші майстри не можуть виправити несправність – відбувається автоматична заміна вашого айфону на інший такої самої моделі, але вже без жодних проблем в роботі без жодної вашої доплати.Єдиний, але дуже важливий нюанс – все вищеперераховане може бути здійснено лише за декількох умов:

  • Наявність гарантійного талону та чеку, який підтверджує процес купівлі-продажу. У нашому випадку в якості такого чеку виступає чек Нової пошти, де зазначені імена відправника/отримувача, сума до сплати і номер ТТН.
  • Смартфон не повинен мати жодних дефектів на корпусі та екрані, які є наслідками фізичного впливу на iPhone. Адже навіть найменший удар, наслідок якого буде відображений на корпусі, може слугувати підставою для поломки, яка вже не підпадає під гарантійний випадок.
  • Смартфон за жодних умов не повинен контактувати з вологою чи водою. Більше того, офіційний сервісний центр компанії Apple не поширює свою гарантію на випадки, коли айфон було «втоплено». Навіть, якщо ми говоримо про випадки з моделями айфону 7 і вище, які мають захист ІР67. Тому, будь ласка, будьте обережні і не влаштовуйте тест-драйви своїм айфонам.

Якщо виникають якість додаткові питання – пишіть або телефонуйте нам з понеділка по неділю з 10 ранку до 19:00 і ми з радістю дамо відповіді на всі ваші запитання!

З повагою, команда компанії iCoola!

Поділитися: