Сервіс

Обслуговування

Гарантія

Унікальні товари з гарантією!

Сервіс

Швидке та якісне обслуговування для всіх!

Доставка

Доставка Новою Поштою по Україні

Співпраця

Ми співпрацюємо з найкращими

Компанія iCoola пропонує такий пакет послуг для своїх клієнтів:

1. Продаж вживаних айфонів.

На нашому сайті кожен покупець може придбати вживаний айфон в ідеальному стані без жодних дефектів в технічному плані та зовнішньому вигляді. Усі представлені iPhone є  100% оригіналами, neverlock, не refurbished. Нашим клієнтам ми пропонуємо найбільший вибір мобільних девайсів від Apple, тому кожен з вас зможе підібрати телефон саме для себе, відповідно до необхідних технічних характеристик та цінових можливостей.

2. Повне сервісне обслуговування вашого iPhone.

Наш сервісний центр є одним з найкращих на території не лише Львова та області, а й цілої Украіни. І це не лише гучні слова не підтвердженні фактами, адже за роки роботи в цій сфері наші майстри стали справжніми професіоналами своєї справи і можуть вирішити абсолютно будь-яку проблему з технічною стороною вашого девайсу.

Спектр послуг сервісного центру:

– Ремонт екрану: заміна підсвітки, ремонт 3D Touch, переклейка розбитого скла екрану зі збереженням вашого оригінального дисплею або повна заміна екрану залежно від рівня пошкоджень.

– Заміна батереї, заміна нижнього доку (проблема із зарядкою), заміна шлейфів кнопок, заміна шлейфу посилення WiFi, заміна камер (головної та фронтальної), заміна динаміків і тд.

– Надаємо послуги з більш важких технічних проблем на рівні плати телефону (пайка).

– Також в наш пакет послуг входить можливість заміни корпусу зі збереженням оригінальний серійних номерів вашого айфону.

3. Послуга Trade – In.

Пропонуємо послугу обміну вашого айфону на новішу модель з вашою доплатою. Кожен обмін проходить в індивідуальному порядку після оцінки вашого телефону нашим сервісним центром на предмет оригінальності та дефектів.

4. Аксесуари

На нашому сайті ви можете придбати усі види аксесуарів, які необхідні пересічному користувачеві iPhone: чохли, захисне скло (звичайне, 3D), наушники (earpods класичні та з конектором lightning або airpods, які є бездротовими), колонки, powerbanks та інше.

5. Комплект

У комплектацію кожного вживаного айфону, який ви можете придбати у нас на сайті, входить блок зарядки, usb кабель та гарантійний талон тривалістю 12 місяців.

Інтернет-магазин Про нас Cервіс
Забули пароль?
Повідомлення