10 Серпня 2020

Популярність iPhone

Пам`ятаю, як ще років п`ять тому слова Apple і iPhone були такими далекими від нашого щоденного вжитку. Чудернацький мобільний пристрій з однією лише кнопкою викликав банальне здивування, але аж ніяк не фанатичне бажання купити його собі теж. Більше того, розуміли що це таке і з чим його їдять лише окремі групи населення. А для наших бабусь це було щось взагалі ніби з космосу.

Що ж бачимо зараз? Вікова категорія користувачів «яблука» починається від народження, коли діти з перших днів починають реагувати на яскраві картинки, звуки, згодом мультфільми, ігри і не обмежена навіть рамками 90 років. Зараз бабуся з айфоном ні в кого не викликає здивування. Ніхто навіть увагу не зверне не це. Та й стати свідком цих старих приколів про телефон, який носять в пакетику і в пластмасовому контейнері для їжі (згадали?), які колись були популярні в соціальних мережах, майже нереально. Світ рухається вперед навіть в плані бабусь!

Чому ж такий ажіотаж навколо техніки Apple останні 2 роки? Що такого особливого в тих телефонах, що про них знають всі, від малого до великого? Чому люди готові займати черги за дві доби до офіційного старту продажу нових моделей та ночувати на вулиці під дверима Apple Store по всьому світу? Я навіть впевнена, що ви неодноразово чули історії, коли в Україні купували айфон вдвічі дорожче лише для того, щоб бути першим власником новенького яблука! Прям відчула, як ви захотіли закотити очі або похитати головою!

Отже, iPhone, що ж такого особливого в тобі, що навколо тебе стільки шуму та уваги? Дівчата годинами сидять в салонах краси і роками пахають в залі, а не набирають такої популярності як ти – тебе просто презентували і все, тебе всі хочуть!

Перш за все – наявність айфону самого по собі – це вже показник певного статусу та значне додання тобі до карми. Згадайте самі, як особисто ви реагуєте на підсвідомому рівні на тих, хто проходить повз вас на вулиці або в торгових центрах та розмовляє по новенькому айфону, а поруч йде хтось з Lenovo пластмасовим в руках. Хто приверне вашу увагу першим?

Далі – це найпотужніша та найзахищеніша операційна система з усіх нині відомих для мобільних телефонів. iOS – це гарантія швидкості роботи, захисту ваших особистих данних та отримання оновлень на усіх додатках першими.

Камера айфонів – це ще один плюс, який завжди йде в переваги вибору саме цього телефону. Природність кольорів та максимальна чіткість усіх деталей на фото – чи можна бажати кращого? А на що здатна камера iPhone X!!! Знімки в портретному режимі іноді важко відрізнити від знімків на професійний фотоапарат! А якщо зверху ще перекрити все професійною обробкою, для якої створено сотні додатків на айфон, то навіть спеціаліст не помітить різниці.

Звісно ж, якість не може бути дешевою. Так було і буде завжди в усіх сферах життя. Проте, на даний момент, ринок Apple настільки величезний за пропозицією, що кожен може підібрати айфон відповідно до власної цінової політики.

Ну і наше улюблене – люди так люблять хейтити iPhone, кричати про купу недоліків, за що платити такі гроші і тд. Але як тільки ми ставимо банальне запитання: «Уявіть, вам запропонували безкоштовно айфон або будь-який телефон на андроїді – що оберете ви?». І як ви гадаєте, якою була відповідь у 95%? Тому, думаю інші слова зайві.

Гарного дня! З повагою, компанія iCoola!

Поділитися:

Схожі новини