icoola
Купити iPhone
Ремонт iPhone
Ремонт iPad+
Продати iPhone
ICOOLA ECO
Топ пропозицій
Магазин Apple / Як працює партнерська програма в Україні від ICOOLA?

Як працює партнерська програма в Україні від ICOOLA?

Друзі, щиро просимо Вас зачекати, позаяк реферальна програма ICOOLA знаходиться на стадії розробки/тестування, це дуже важка річ, яка потребує неймовірних навиків та дуже багато зусиль. Зовсім скоро заробляти разом з нами зможе кожен в потужній та зручній партнерській програмі.

Партнерська програма від компанії ICOOLA дозволяє усім бажаючим долучитися до співпраці з нашим інтернет-маркетом та заробляти разом. Зареєструвавшись в особистому кабінеті на нашому сайті, Ви отримаєте спеціальне посилання, з-за допомоги якого у вас з’явиться унікальний шанс стати нашим партнером.

Яким чином я буду заробляти у реферальній програмі ICOOLA?

Все дуже просто. Отримавши своє партнерське посилання, ви можете починати розміщувати його на форумах, блогах, соціальних мережах для залучення покупців та власних партнерів. Якщо по такому партнерському посиланні перейде покупець та оформить замовлення, Ви отримуєте бонусні бали. Якщо ж ви залучили нового партнера, то до кінця співпраці з ICOOLA отримуватимете % від його продаж.

На які товари поширюється найкраща партнерська програма України?

Не важливо, який продукт придбав покупець, якого Ви привели по власному партнерському посиланню, захисне скло, смартфон чи оплатив послуги ремонту, здійснив оплату через банківську картку, чи оплатив товар накладеним платежем на Новій Пошті, ви в будь-якому випадку отримуєте свій заробіток.

Унікальна програма дозволяє почати Вам заробляти прямо зараз. Зібравши необхідну кількість бонусних балів, ви можете вивести їх на свою банківську карточку, придбати за них продукцію Apple або ж використати, як суттєву знижку для покупки чи ремонту Айфона.