icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
Магазин Apple / Як працює партнерська програма в Україні від ICOOLA?

Як працює партнерська програма в Україні від ICOOLA?

Друзі, щиро просимо Вас зачекати, позаяк реферальна програма ICOOLA знаходиться на стадії розробки/тестування, це дуже важка річ, яка потребує неймовірних навиків та дуже багато зусиль. Зовсім скоро заробляти разом з нами зможе кожен в потужній та зручній партнерській програмі.

Партнерська програма від компанії ICOOLA дозволяє усім бажаючим долучитися до співпраці з нашим інтернет-маркетом та заробляти разом. Зареєструвавшись в особистому кабінеті на нашому сайті, Ви отримаєте спеціальне посилання, з-за допомоги якого у вас з’явиться унікальний шанс стати нашим партнером.

Яким чином я буду заробляти у реферальній програмі ICOOLA?

Все дуже просто. Отримавши своє партнерське посилання, ви можете починати розміщувати його на форумах, блогах, соціальних мережах для залучення покупців та власних партнерів. Якщо по такому партнерському посиланні перейде покупець та оформить замовлення, Ви отримуєте бонусні бали. Якщо ж ви залучили нового партнера, то до кінця співпраці з ICOOLA отримуватимете % від його продаж. Відзначимо, що наша партнерська програма розроблена по 5-рівневій системі, тобто ви отримуватимете бонуси за продажі навіть від тих партнерів, котрих ви власноруч не привели.

Скільки рівнів реферальної програми України і які умови нарахування?

Як ми вже зазначили у нас 5-рівнева партнерська програма. Таким чином, навіть якщо партнер вашого партнера, приведе ще когось, то ви все одно отримуватимете бонуси за їхні продажі.

  • 1 рівень – 2.5%;
  • 2 рівень – 1.5%;
  • 3 рівень – 0.5%;
  • 4 рівень – 0.25%;
  • 5 рівень – 0.25%.

До прикладу, Ви привели Діму, який здійснив покупку на нашому сайті на суму 10000 гривень, в такому разі ви заробили 250 бонусних балів. Ви розповіли Дімі про партнерську програму і він також вирішив почати заробляти. Діма привів Юлю, котра здійснила покупку на таку ж саму суму. В такому разі Діма заробив 250 бонусних балів, а ви 150. Юля, зрозумівши наскільки вигідно співпрацювати з ICOOLA, зареєструвалась під партнерським посилання Діми і привела Ваню. За покупку Вані на суму 10 тисяч гривень, Юля заробила 250, Діма – 150, а Ви – 50. І це лише три рівні, уявіть, скільки ви будете отримувати з 5-рівневою партнерською програмою! Відзначимо, що один бонусний бал прирівнюється до однієї гривні, які пізніше ви можете використати, як знижку на покупку оригінальних iPhone в Україні.

На які товари поширюється найкраща партнерська програма України?

Не важливо, який продукт придбав покупець, якого Ви привели по власному партнерському посиланню, захисне скло, смартфон чи оплатив послуги ремонту, здійснив оплату через банківську картку, чи оплатив товар накладеним платежем на Новій Пошті, ви в будь-якому випадку отримуєте свій заробіток.

Унікальна програма дозволяє почати Вам заробляти прямо зараз. Зібравши необхідну кількість бонусних балів, ви можете придбати за них продукцію Apple або ж використати, як суттєву знижку для покупки чи ремонту Айфона. Тільки уявіть, що ви привели по власному посиланню більш ніж 100 людей, котрі своєю чергою також запросили ще стільки. В такому разі ви можете абсолютно нічого не робити і отримувати дивіденди від їхніх продаж. Відмітимо, що найактивніші наші учасники заробляють величезні кошти абсолютно нічого не роблячи.