РЕМОНТ IPAD У СЕРВІСНОМУ ЦЕНТРІ ICOOLA

Друзі цей розділ працює як тестовий і знаходиться на доопрацюванні. Просимо вас дзвонити за телефоном 0800602250 і уточнювати всі питання з ремонту iPad.

Планшети від Apple використовуються для цілого ряду призначень - читання книг, процесу навчання, складання відео, набору текстів, відпочинку у вигляді перегляду фільмів, у дорозі або вдома. Айпади мають відмінну продуктивність, якісну кольоропередачу і хорошу автономність. Вразливим місцем залишається екран, тому часто клієнти звертаються за ремонтом iPad з цієї причини. Насамперед цей вид гаджетів підходить для ігроманів, блогерів, що монтують відео, дизайнерам для нотаток або малюнків, креслень від руки. Відзначимо, що ми займаємося також ремонтом iPhone і з радістю проконсультуємо Вас з будь-яких питань, пов'язаних з технікою Apple.
 

Ремонт Айпада: які поломки свідчать про необхідність відновлення роботи Айпада

Перелік явних поломок, які свідчать про необхідність ремонту iPad:
 

 • сліди пошкодження екрана, що заважають користуватися пристроєм. Порушується цілісність дисплея, може проникнути пил, бруд, волога;
 • не працює тачскрін, сліпі плями на дисплеї, смуги, відсутність зображення;
 • деформований корпус. Мова про погнуту задню, передню панель. Порушення геометрії може призвести до серйозних наслідків;
 • Мимовільне спрацювання сенсора – пристрій сам запускає програми, ігри тощо;
 • Не працюють механічні кнопки;
 • Айпад перестав включатись;
 • Айпад не заряджається. Це акумулятор, що вийшов з ладу, або розхитався роз'єм зарядки;
 • В девайс потрапила вода. Необхідне ретельне чищення з розбором корпусу, усунення оксидів, залишків рідини з внутрішніх частин;
 • Проблеми з доступом до Інтернету;
 • Неполадки із камерою;
 • Співрозмовник не чує вас під час спілкування через месенджери тощо.
   

Не варто витрачати час на самостійний ремонт, сушіння за допомогою рису або використовувати інші сумнівні методи. Слід одразу віднести гаджет до майстрів, розповісти про події, що призвели до поломки. Є низка несправностей, які можна усунути в домашніх умовах. Наприклад, підвисання планшета через запущену велику кількість програм. Звичайне перезавантаження допоможе у цій ситуації. В інших випадках потрібна діагностика від фахівця.
 

Чому краще звертатися до професіоналів за ремонтом Айпаду?

Якщо потрібний ремонт iPad, то сервісну компанію необхідно вибирати з особливою ретельністю. Не звертатися до приватників щодо оголошень на під'їздах, а нести техніку до серйозних організацій. Запорука успішно виконаних ремонтних робіт залежить від трьох факторів:
 

 1. наявність високоточного обладнання;
 2. застосування спеціалізованого інструментарію;
 3. висока кваліфікація майстрів.
   

В ICOOLA працюють понад 40 професійних інженерів із досвідом не менше 3 років. Ми беремося за складні завдання, виконуємо необхідні маніпуляції за 1 годину. Планшет від Apple – це складний, багатофункціональний пристрій. Виробник з кожною новою моделлю прагне зменшити товщину корпусу, внести корективи, що покращують функціональність девайсу. Як наслідок, внутрішні компоненти стають меншими, потрібна гранична акуратність при роботі з ними. Не маючи відповідних навичок, майстри-аматори можуть завдати ще більшої шкоди. Наша компанія дає гарантію на виконані процедури та замінені запчастини 1 місяць. Ми прагнемо створити сприятливі умови для замовника при прийомі техніки, цінуємо нашу репутацію.
 

Ціна на ремонт iPad у Львові та Україні

Ціна на ремонт iPad у Львові може сильно змінюватись в залежності від майстерності конкретного сервісного центру. Ми розуміємо, що клієнти бажають отримати відремонтований гаджет, не переплачуючи зайві гроші. Тому наша політика ціноутворення зводиться до трьох принципів:
 

 • оплата лише за фактичну роботу, жодних неврахованих комісій;
 • низькі ціни на запчастини, тому що співпрацюємо з постачальниками безпосередньо та у нас хороші знижки;
 • стандартний прайс, єдиний всім. Виняток становлять складні поломки, коли потрібний індивідуальний розрахунок.
   

Фактично підсумкова сума складається з таких параметрів:
 

 1. тип неполадки;
 2. вартість запчастини (якщо необхідна заміна);
 3. час інженера.
   

Є можливість замовити терміновий ремонт айпаду недорого. Умови обумовлюються менеджером на момент оформлення заявки. У роботі використовуються оригінальні деталі, які повністю сумісні з пристроєм. На складі завжди є достатньо комплектуючих, тому чекати поставки не доведеться. У результаті клієнт отримує повноцінно функціонуючий девайс із всіма робочими функціями.
 

РЕМОНТ IPAD 1 В ICOOLA: КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ КЛІЄНТІВ

Якщо у вас виникла потреба у замовленні ремонту iPad 1 (2010), то довірити відновлювальні роботи краще спеціалістам renew company ICOOLA. Ви отримаєте якісні послуги за прийнятною ціною, повернете техніці справний стан у стислий термін. А щоб розуміти, як все відбувається, як визначається вартість відновлення девайсу, пропонуємо розглянути уважніше тему.
 

Чому ремонт iPad 1 варто довіряти спеціалістам ICOOLA?

Замовляти ремонт iPad 1 у сервісному центрі ICOOLA слід з таких причин:
 

 • відновленням техніки займаються досвідчені спеціалісти. Мінімальний стаж кожного майстра – 3 роки. Це гарантує, що ваш девайс потрапить до рук професіонала, і його ремонт буде виконано на найвищому рівні якості;
 • у роботі ми використовуємо спеціальне обладнання та професійний інструмент. Це дозволяє легко справлятися з розв'язанням задач будь-якого рівня складності;
 • ми працюємо максимально швидко. На усунення більшості поломок витрачаємо близько години часу. Це дуже важливий момент, адже сучасній людині складно уявити вирішення безлічі побутових та професійних завдань без «розумної» електроніки;
 • ми надаємо гарантію на ремонт – 12 місяців. Це ще раз підтверджує професіоналізм майстрів;
 • при відновленні техніки використовуються комплектуючі високої якості, що відрізняються надійністю та довговічністю;
 • ціна послуг приємно дивує клієнтів, адже ми намагаємось робити їх максимально доступними.
   

Також хотілося б наголосити, що ICOOLA – перша renew компанія в Україні. Ми піклуємося про навколишнє середовище, тому переробляємо максимально можливий об'єм непридатної для подальшої експлуатації електроніки, щоб зменшити кількість електросміття, що викидається. Будьте певні - скориставшись послугами ICOOLA, ви не пошкодуєте про вибір.
 

РЕМОНТ IPAD 2 В ICOOLA - ПРАВИЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ТИХ, ХТО ДБАЄ ПРО СВОЮ ТЕХНІКУ

Якщо ви плануєте ремонт iPad 2, не знаєте, де його краще замовити, розгляньте уважніше пропозиції renew company ICOOLA. Довіривши свою техніку нашим фахівцям, ви не пошкодуєте про вибір, обов'язково залишитеся задоволеними результатом. А щоб краще розуміти, як і на яких умовах відбувається відновлення девайсів від популярної компанії Apple, пропонуємо приділити вивченню цієї теми більше уваги.
 

Чому може знадобитися ремонт iPad 2?

Почнемо з того, що ремонт iPad 2 може стати актуальним завданням будь-якого користувача американської техніки. Різниця тільки в тому, через який час після початку експлуатації девайса з'явиться необхідність відновлення його працездатності. Тут все залежить від того, наскільки акуратно та відповідально людина використовує планшет. Ризики появи несправностей зростають при:
 

 • частому механічному впливі на техніку, наприклад, падіннях, ударах;
 • зарядку планшета неякісними зарядними пристроями, недотримання елементарних її правил;
 • попаданні під корпус пилу, вологи;
 • сильному та частому нагріванні девайсу до високих температур, наприклад, під дією сонячних променів;
 • сильному охолодженні пристрою, зокрема, якщо власник бере його з собою у морозну погоду, носить у сумці на вулиці;
 • намокання внаслідок падіння у воду;
 • виконання неякісного ремонту в минулому, встановлення дешевих китайських аналогів замість надійних оригінальних запчастин.
   

Як бачимо, факторів ризику є досить багато. Але при акуратному поводженні з технікою можливість її поломки все-таки можна звести до мінімуму. А якщо все-таки несправність з'явилася, перед вами стоїть лише одне завдання – довірити її усунення досвідченим майстрам, які розуміються на американських девайсах, виконують свою роботу професійно та сумлінно. І тішить те, що знайти таких фахівців не складає труднощів. Потрібно просто звернутися до компанії ICOOLA. Ми гарантуємо, що вирішимо поставлені завдання швидко, якісно та недорого.
 

РЕМОНТ IPAD 3: КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ

Якщо вам терміново потрібний ремонт iPad 3, то правильним рішенням буде звернутися до сервісного центру ICOOLA. Наші інженери мають досвід роботи з пристроями «яблучного» виробництва понад 3 роки, тому впораються з поломками будь-якого рівня складності. Айпад 3 – універсальний за багатьма параметрами планшет, але не застрахований від помилок користувача. Понад 60% несправностей пов'язані з людським фактором. У процесі експлуатації виникають проблеми, які допоможуть усунути наші спеціалісти.
 

РЕМОНТ IPAD 4 ВІД СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ ICOOLA

Продукція Apple має великий попит, якщо пристрій виходить з ладу, необхідний терміновий ремонт iPad 4. Планшет нового покоління був випущений в 2012 році і був доробленим Айпадом 3. Був удосконалений процесор, графічне ядро, фронтальна камера. Зовні девайс не відрізнявся, окрім маркування. Найуразливішим місцем, як і раніше, залишається дисплей. По неакуратності чи чистої випадковості гаджет може впасти, тоді необхідно відновлювати його екран.
 

У яких випадках потрібний ремонт iPad 4?

Кожен девайс зазнає несправностей, які умовно можна поділити на такі категорії:
 

 • механічні пошкодження;
 • неполадки у внутрішніх компонентах системи;
 • збій ПЗ;
 • вірусна атака.
   

Поломки, спричинені ударами, сильними механічними навантаженнями, позначаються на стані корпусу, екрана. На дисплеї з'являються тріщини, задня панель, бічні грані можуть мати відколи, екран тріскається. Якщо гаджет працює справно, пошкодження мінімальні, то нести в сервісний центр пристрій нема потреби. Але трапляються випадки, коли не працює тачскрін, або від сильного удару, девайс не включається і т.д. У цій ситуації слід розібратися, які збитки завдано планшету.
 

ЯКІСНИЙ РЕМОНТ IPAD 5 ВІД ICOOLA

Епоха інтернет-планшетів почалася не так давно, але ці пристрої не застраховані від поломок. Ремонт iPad 5 – потрібна послуга в сервісному центрі ICOOLA. Це повноцінний робочий інструмент, іграшка для дитини, електронна книга, засіб для малювання, проектування та безлічі інших функцій. 2017 рік запам'ятався шанувальникам Apple випуском на ринок планшета 5-го покоління, який мав вагому перевагу – був дешевшим у ціні у порівнянні зі своїми попередниками.
 

РЕМОНТ IPAD 6 В ICOOLA: ВИРІШЕННЯ НАЙСКЛАДНІШИХ ЗАВДАНЬ

Попит на Айпади з кожним роком зростає, але користувачі не прагнуть повністю замінити стаціонарні комп'ютери та ноутбуки. Пристрій вигідно з точки зору мобільності, функціональності у порівнянні зі звичайним смартфоном. Надійність начинки та зовнішніх складових на гідному рівні, але ремонт iPad 6, як і раніше, залишається популярною послугою. Сервісний центр ICOOLA спеціалізується на відновленні продукції Apple, тому за необхідності звертайтесь до нас у Києві, Львові і Україні. Плануючи ремонт iPad 6, дізнайтеся трохи про характеристики пристрою.

Ми розповімо все про ремонт iPad 6 і навіть більше. Планшет 6-го покоління в деяких аспектах зазнав змін. Габарити та ціна залишилися колишніми, що особливо порадувало шанувальників «яблук». Ключові відмінності:
 

 • механічна кнопка Home;
 • датчик зчитування відбитка пальця, встановленого в гаджетах 1-го покоління;
 • додано стереодинаміки для покращення якості звучання аудіо;
 • підтримка Apple Pencil та Logitech Crayon.
   

Вироблена техніка відрізняється підвищеним рівнем надійності, відрізняється відмінними робочими параметрами серед аналогів. Статистика показує, що основні поломки пов'язані з недбалим використанням та порушенням правил експлуатації.
 

РЕМОНТ IPAD 7 ВІД ПРОФЕСІОНАЛІВ ICOOLA

Планшети від Apple входять до найпопулярніших продуктів «яблучного» виробника. Пристрій, як і раніше, не має конкурентів на ринку аналогічних гаджетів. Для багатьох користувачів не зрозумілий успіх девайсів, адже фактично це симбіоз смартфона та ноутбука без клавіатури. Тим не менш, планшети купують для роботи, інтерактивного навчання дітей, розваг. Техніка надійна, але в деяких випадках потрібний ремонт iPad 7 та обладнання інших поколінь. При появі будь-яких функціональних або системних несправностей варто звертатися в сервісні центри.
 

ЧОМУ ICOOLA.UA НАЙКРАЩЕ МІСЦЕ, ЩОБ ЗВЕРНУТИСЬ ЗА РЕМОНТОМ IPAD 8 2020?

Ми пропонуємо найкращі послуги по ремонту iPad 8, адже розуміємо наскільки важливо довірити свій планшет Apple професіоналам. Компанія Айкула працює на ринку сервісів понад 8 років і за цей час досконало оволоділа навичками зі швидкого ремонту будь-якої яблучної техніки.
 

Які ціни на ремонт Айпад 8 у нашому сервісі?

Ми пропонуємо лише найнижчі ціни на ремонт iPad 8 2020, адже розуміємо, що скористатись доступним ремонтом хоче кожен. В своїй роботі ми використовуємо лише оригінальні компоненти та співпрацюємо з найбільшими постачальниками запчастин напряму. Оберіть поломку, яка трапилась з вашим планшетом та оформіть замовлення на нашому сайті, дочекайтесь зворотного дзвінка менеджера, щоб підтвердити замовлення. Ми цінуємо час клієнтів і будь-який ремонт виконуємо поза чергою, то ж, відвідавши наш сервіс ви можете очікувати на справний девайс уже через декілька годин!
 

ДЕ ВИГІДНО ТА З ГАРАНТІЄЮ ВИКОНАТИ РЕМОНТ IPAD AIR?

Найшвидший, якісний та вигідний ремонт iPad Air здійснює компанія ICOOLA. Понад 8 років професіонали нашого сервісного центру успішно займаються ремонтом планшетів Apple, тому легко справляються із найскладнішими проблемами. У цьому ви легко переконаєтесь особисто.
 

Коли потрібен ремонт Айпад Аір?

Подумати про ремонт iPad Air слід у будь-яких ситуаціях, пов'язаних із порушенням справності функціонування девайсу. Не рекомендується відкладати звернення до майстрів, якщо планшет:
 

 • мимовільно вимикається або постійно перезавантажується;
 • не включається взагалі або приймає зарядку;
 • повільно заряджається і швидко розряджається;
 • показує зображення із дефектами;
 • не реагує на команди користувача;
 • показує незрозумілі сервісні повідомлення.
   

Щоб отримати після відновлення техніки якісний результат, потрібно довірити його тільки професіоналам.
 

ТЕРМІНОВИЙ РЕМОНТ IPAD AIR 2 (2014) ВІД АЙКУЛА

Вибираючи сервісний центр для ремонту iPad Air 2, зверніть увагу на ICOOLA. Тут працює штат справжніх фахівців, кожен має унікальний досвід (не менше трьох років), пов'язаний з ремонтом техніки Apple. Високий професіоналізм майстрів разом з інноваційним обладнанням, яким оснащений наш центр, дозволяють без жодних сумнівів заявити - ми впораємося з будь-якою несправністю вашого планшета, причому - в найкоротші терміни і за цілком доступною ціною.
 

Ремонт iPad Air 2 в ICOOLA

Пропонуючи ремонт iPad Air 2, ми із задоволенням візьмемося до роботи незалежно від того, в якому населеному пункті України ви проживаєте. Якщо не вдається принести планшет особисто, потрібно просто скористатися послугами Нової пошти. iPad Air 2 – легкий, тонкий, багатофункціональний планшет із продуктивністю як у комп'ютера. Елегантний вигляд, алюмінієвий корпус, бездоганна якість зображення, покриття антивідблиску, наявність двох камер – все це робить пристрій незамінним помічником, як у роботі, так і в організації дозвілля. І цілком природно, що будь-яка поломка змушує власника нервувати.
 

РЕМОНТ IPAD AIR 3 В ICOOLA – ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ КЛІЄНТІВ

Ремонт iPad Air 3 - досить складний процес, виконати який бездоганно можуть лише професіонали. У планшетах Apple цього покоління, на відміну від попередніх, тонший корпус (250,6х174х6,1 мм), менша вага, потужніший процесор (6-ядерний Apple A12 Bionic, 2,49 ГГц, Apple GPU), збільшена пам'ять (64/ 256 ГБ), покращено фронтальну камеру.
 

РЕМОНТ IPAD AIR 4 МАЙСТРАМИ ВИСОКОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ В ICOOLA

Якщо говорити про ремонт iPad Air 4, варто знати, що ми розглядаємо унікальний планшет із численними можливостями та покращеними технічними характеристиками, що обумовлено застосуванням новітніх технологій. Тому його відновлення можуть здійснювати виключно майстри із солідним досвідом роботи та спеціалізованими навичками.
 

РЕМОНТ IPAD MINI – НЕ ПРОБЛЕМА, ЯКЩО ЙОГО ВИКОНУЮТЬ МАЙСТРИ ICOOLA

Якщо ви підозрюєте, що незабаром або терміново доведеться замовляти ремонт iPad Mini, яким вже користуєтеся певний час, ми рекомендуємо зупинити увагу на нашій компанії - ICOOLA. Саме тут вам вдасться отримати професійну технічну допомогу, швидко та недорого відновити справний стан зменшеної версії інтернет-планшету, випущеної відомою американською корпорацією Apple. Наші майстри зроблять все для того, щоб ваша техніка знову могла радувати безпроблемною експлуатацією та широкою функціональністю, робила це протягом тривалого часу. Ми збираємо на одному сайті безліч інженерних матеріалів, які допомагають зрозуміти методики ремонту iPad Air 4 та зробити ціну на відновлення цієї моделі доступною для кожного.
 

ЗАМОВЛЯЙТЕ РЕМОНТ IPAD MINI 2 В ICOOLA НА ВИГІДНИХ УМОВАХ

Якщо вас цікавить, де можна виконати недорогий, але якісний ремонт iPad Mini 2, відповідь на це запитання – у компанії ICOOLA. Ми працюємо більше 8 років, і за такий тривалий термін встигли завоювати довіру клієнтів, здобути хорошу репутацію. При цьому ми не зупиняємось на досягнутому, намагаємося безперервно вдосконалюватись, розширювати спектр пропозицій. А щоб краще розуміти, як у нас відбувається ремонт техніки Apple, скільки він коштує, пропонуємо розібратися в темі більш ретельно.
 

РЕМОНТ IPAD MINI 3 В ICOOLA: ВСЕ, ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ПРОЦЕДУРУ ВІДНОВЛЕННЯ ТЕХНІКИ

Якщо вас цікавить, як відбувається ремонт iPad Mini 3 в компанії ICOOLA, скільки коштуватиме відновлення справного стану техніки, і як довго триває ця процедура, пропонуємо уважніше ознайомитися з цим матеріалом. Тут представлені найважливіші моменти щодо усунення поломок планшетів, випущених популярною американською компанією Apple. Якщо ж якісь нюанси залишаться нез'ясованими, ви завжди можете звернутися до менеджерів нашої компанії для отримання розгорнутої консультації, зв'язавшись з ними зручним способом.
 

ВИБИРАЙТЕ ICOOLA, ЗАМОВЛЯЙТЕ РЕМОНТ IPAD MINI 4 НА НАЙВИГІДНІШИХ УМОВАХ

Якщо стало актуальним питання організації ремонту iPad Mini 4, і ви на етапі підбору сервісного центру, ми рекомендуємо зупинити увагу на нашій компанії. Працюючи з ICOOLA, ви обов'язково залишитеся задоволені обслуговуванням та якістю результату, зможете замовити професійне відновлення техніки за лояльними цінами, а іноді навіть зі знижкою. Ми працюємо в даній області довгий час, цінуємо свою репутацію, піклуємося про клієнтів, тому гарантуємо гідний рівень сервісу. І переконатися в цьому особисто не важко.
 

РЕМОНТ IPAD MINI 5 В ICOOLA: ШВИДКО, ПРОФЕСІЙНО, НЕДОРОГО

Ремонт iPad Mini 5 – досить складне та відповідальне завдання, адже техніка від американської корпорації Apple, що надійшла у продаж у 2019 році, насамперед характеризується досить високою вартістю, зокрема, дорожнечею комплектуючих. До того ж відновлення планшета ускладнюється його компактністю, що вимагає від майстра особливої ​​копіткості. Але якщо ви надасте перевагу скористатися послугами центру ICOOLA, можете не сумніватися – ми вирішимо завдання будь-якої складності, зробимо це максимально швидко та професійно. Ви отримаєте справний девайс, який ще довгий час радуватиме своїм функціоналом та стабільною роботою. Пропонуємо детальніше розібратися в особливостях співпраці з нашою компанією, щоб розуміти, як відбувається замовлення послуг, як буде організовано ремонт та скільки він обійдеться.
 

ЧОМУ РЕМОНТ IPAD PRO 9,7 В ICOOLA – ПРАВИЛЬНЕ РІШЕННЯ?

Потрібен терміновий ремонт iPad Pro 9,7? - В ICOOLA у Львові ви зможете швидко відремонтувати за доступною ціною будь-який планшет від Apple. iPad Pro 9,7 – інноваційний пристрій, який зумів швидко залучити велику кількість шанувальників «яблучного» виробника. Однією з найважливіших його особливостей є відеокамера на 12 Мп. Хоча дана модель завдяки розробникам Apple отримала безліч переваг та нововведень, іноді вона потребує ремонту. Несправність може статися в результаті неправильного використання гаджета, неправильної зарядки, апаратної несправності або програмного збою. У кожному разі необхідні послуги досвідченого спеціаліста.

Інженери ICOOLA виконають будь-який вид ремонтних робіт для планшета iPad Pro 9,7, включаючи найскладніші випадки. Гарантуємо максимально відповідальне та серйозне ставлення наших працівників до виконання замовлень. Наш штат складається з більш ніж 35 кваліфікованих та професійних інженерів з досвідом роботи не менше 3-х років.
 

РЕМОНТ IPAD PRO 12,9: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ КЛІЄНТАМ?

Багато причин викликають необхідність у користувачів здати у ремонт iPad Pro 12,9. Як правило, несправності у роботі планшета виникають через необережне поводження з ним його власника, некомпетентне втручання або механічні пошкодження. Вкрай рідко проблемою поломки даної моделі Айпад є брак, допущений виробником. Висококваліфіковані інженери сервісу ICOOLA з більш ніж 3-річним стажем добре знають всю специфіку ремонту iPad Pro 12,9: розміщенням шлейфів, модулів, пристроїв, частими поломками та іншими особливостями гаджета. Діагностика планшетів від Apple у наших професіоналів займає мінімальний час та виконується безкоштовно!

Несправні комплектуючі айпадів замінюються на оригінальні, при цьому необхідні запчастини завжди є в наявності. Ремонт роблять кваліфіковані інженери, які мають великий досвід. Тому, якщо ви хочете швидко та якісно відремонтувати iPad Pro 12,9, то відвідайте сервіс ICOOLA у Львові та довірте, що вийшов з ладу планшет професіоналам!
 

РЕМОНТ IPAD PRO 2 10,5: ЩО ВАЖЛИВО ЗНАТИ КЛІЄНТАМ ICOOLA?

Шукаєте, де у Львові чи Україні зробити ремонт iPad Pro 2 10,5 якісно та недорого? Як і всі планшети від Apple, дана модель якісна, довго служить своєму власнику і рідко ламається. Але при неправильному використанні вийти з ладу може будь-який гаджет. Як показує статистика поломки Айпадов відбуваються переважно через людський фактор, тобто неакуратне поводження.

Модель iPad Pro 2 10,5 (2017) досить потужна, тому багато користувачів використовують її замість ноутбука. Такий планшетний комп'ютер стане відмінним помічником у навчанні, роботі та реалізації творчих проектів. Але, абсолютно неприйнятно, якщо дисплей не вмикатиметься або акумуляторна батарея розрядиться посередині дня. Інженери сервісу ICOOLA у Львові відремонтують ваш улюблений Айпад у встановлений термін. Більш ніж 3-х річний досвід роботи наших майстрів дозволяє їм проводити простий ремонт за мінімальний час – до 1-ї години. Якщо поломка складніша, то буде потрібна більша кількість часу, але в будь-якому випадку терміновість та якість надання послуги гарантуємо.
 

РЕМОНТ IPAD PRO 2 12,9: ЦІКАВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ КЛІЄНТІВ ICOOLA

Виникла необхідність зробити ремонт iPad Pro 2 12,9? Приходьте в майстерню ICOOLA, і ми вирішимо будь-які проблеми, пов'язані з виходом з ладу вашого Айпада. Дана модель планшетів від Apple цінується за високу якість складання та довговічність. Але багатьма користувачами відзначаються характерні для iPad Pro 2 12,9 (2018) неполадки: вихід з ладу тачскріну, швидка розрядка гаджета, поломка кнопок і т.д.

iPad Pro 2 12,9 позиціонується розробниками Apple як пристрій, який здатний повноцінно замінити ноутбук. Він є флагманом із представленої сьогодні лінійки планшетів цього бренду. Великою перевагою моделі вважається яскравість екрану, що дозволяє комфортно користуватися гаджетом навіть на сонці. За всіх своїх переваг навіть така практично досконала модель планшета від Apple, як iPad Pro 2 12,9 (2018) здатна періодично давати збої в роботі. Досвідчені інженери сервісу ICOOLA у Львові відремонтують даний Айпад з будь-якою складністю поломки за найвигіднішою ціною.
 

РЕМОНТ IPAD PRO 3 (11 ДЮЙМІВ) В ICOOLA: КЛЮЧОВІ МОМЕНТИ ТА ПЕРЕВАГИ

Потрібен терміновий ремонт iPad Pro 3 (11 дюймів) із гарантією якості? Сервіс ICOOLA у Львові допоможе у вирішенні будь-яких проблем, пов'язаних з відновленням працездатності планшетів від Apple різних модифікацій, включаючи і дану. Після випуску Айпад Про 3 багато користувачів встигли оцінити не лише його оригінальний дизайн, а й високу продуктивність. При цьому для тривалої роботи пристрою одного внутрішнього функціоналу гаджета недостатньо, йому потрібне також акуратне використання, догляд і періодичний ремонт. Причиною більшості неполадок, як правило, стають механічні пошкодження внаслідок падіння або удару.

Висококваліфіковані інженери ICOOLA у Львові відремонтують усі неполадки, що виникають у техніки Apple. Тому, якщо ваш Айпад не реагує на торкання, постійно висне або не вмикається, то приносите його в наш сервіс. Також, поламаний гаджет для ремонту можна відправити «Новою Поштою». У нашому штаті працює понад 35 професіоналів із досвідом практичної діяльності не менше 3-х років, які максимально відповідально ставляться до своєї справи. Вони виконають комп'ютерну діагностику iPad Pro 3, виявлять усі його проблеми та максимально оперативно усунуть їх.
 

ОСОБЛИВОСТІ РЕМОНТУ АЙПАДА ПРО 3 12,9 (2018 РОКУ ВИПУСКУ)

Розглядаючи особливості ремонту Айпада Про 3 2018 року випуску, потрібно зробити невеликий відступ і відзначити, що нещодавно за планшетами вишиковувалися черги. Але, як показує практика, інтерес до них поступово охолоне через експансію смартфонів, що постійно розширюють свій функціонал. Але це переважно стосується інших, більш популярних, але менш технологічних брендів. Техніка Apple хоч і оновлюється не так часто, як хотілося б, проте навіть девайси минулих років за своїми характеристиками випереджають деякі «свіженькі» моделі інших виробників і активно використовуються в навчанні, дозвілля і професійному середовищі.
 

ЯКІСНИЙ РЕМОНТ IPAD 4 11 (2020) ВІД КОМПАНІЇ ICOOLA

Продукція Apple на сьогоднішній день є однією з найпопулярніших. Пов'язано це насамперед з високою якістю девайсів та використанням сучасних технологій при їх виготовленні. Але навіть попри це, iPad – це техніка, а, як ми знаємо, будь-яка техніка рано чи пізно виходить з ладу з різних причин. У таких випадках варто одразу ж звертатися до відповідних компаній. Співробітники ICOOLA готові прийти вам на допомогу та здійснити високоякісний ремонт iPad 4 (2020) за найкоротший період.
 

РЕМОНТ IPAD PRO 4 12,9 (2020) В ICOOLA

Важко уявити сучасне життя без гаджетів. Вони є справжніми помічниками у різних сферах діяльності. Високотехнологічні планшети від Apple здатні виконувати безліч функцій та замінювати собою ноутбуки, смартфони тощо. Вони є портативними комп'ютерами, які чудово справляються з найскладнішими завданнями. Apple - це безперечний лідер на ринку гаджетів. Але планшети цієї марки, як і всіх інших, іноді схильні до поломки та різноманітних пошкоджень. Найчастіше вони викликаються ударом або попаданням усередину вологи. Якщо ви зіткнулися з такими проблемами або несправностями, зверніться до сервісного центру ICOOLA.
 

Ремонт iPad: особливості та процес роботи

При бажані замовника дізнатися трохи про ремонт iPad: особливості та процес роботи, ми з радістю надаємо будь-яку інформацію. Незалежно від типу поломки, єдиний правильний крок – принести техніку в сервіс. Спроби розв'язувати проблему самостійно, пошук майстрів в інтернеті, звернення до приватників лише погіршать ситуацію. Основні етапи опишемо нижче:
 

 • Прийом техніки, фіксування скарг клієнта на роботу гаджета.
 • Зовнішній огляд наявності механічних пошкоджень – тріщини на корпусі, розбитий екран, контакти з водою тощо.
 • Первинна діагностика пристрою (включення, тестування, при можливості).
 • Обережний демонтаж корпусу.
 • Візуальний огляд внутрішніх деталей, оцінка рівня ушкодження, у якому стані перебуває шлейф акумулятора, мембрана кнопки включення тощо.
 • Фінальна діагностика інших компонентів. Остаточне встановлення виду поломки.
 • Озвучування результату замовнику, узгодження вартості, строків виконання робіт.
 • Безпосередній ремонт.
 • Складання планшета.
 • Перевірка на функціональність.
   

Переконавшись у справності пристрою, техніка повертається власнику. Більшість проблем усувається протягом години. Якщо потрібен додатковий час, про це обов'язково повідомляють клієнта. Здійснюється розрахунок, виписуються платіжні документи.
 

Як запобігти ремонту iPad

Головне питання користувачів – чи можна запобігти ремонту iPad? Однозначної відповіді немає. Є засоби захисту, які допоможуть знизити ризик пошкодження пристрою. До таких відносяться:
 

 1. Захисні чохли. Чохли з екошкіри, пластикові накладки бампери, прості силіконові чохли. Вони не тільки захищають апарат, але й розширюють його функції – мають підставки для зручної роботи або перегляду фільму, тримачі стилусу. Представлений асортимент на ринку вартий уваги;
 2. Захисне скло. Забезпечить захист екрану під час щоденного використання. Корисний та затребуваний аксесуар, коштує недорого. Експерти сходяться на думці, що подібний захист ефективніший за плівки;
 3. Плівка клеїться на екран просто, але вбереже лише від подряпин та потертостей. Проведення тестів показують, що при падінні планшета екран постраждає, а плівка залишиться не зачепленою. Вона не амортизує силу удару, як захисне скло. Вибір залишається за користувачем.
   

Ноутбуки, планшети, айфони тендітна техніка, незважаючи на якісне складання. Використовуйте оригінальні зарядні пристрої, уникайте сильних перепадів температур. Інструктуйте дітей щодо відповідального ставлення до дорогої техніки. Дотримання правил експлуатації, акуратність, догляд за девайсом дозволять користуватися обладнанням без звернення до ремонтних служб.
 

Гарантії на ремонт iPad

Будь-якому клієнту важливо знати, які гарантії на ремонт Айпада надає наша компанія. Наш термін фіксований та становить 1 місяць. Наприклад, якщо в нашому центрі було замінено акумулятор і протягом цього терміну з ним виникнуть несправності, то буде встановлено новий безкоштовно. Однак при зверненні до сервісників з несправністю роз'єму зарядки – це вже інша проблема, а не гарантійний випадок. Ми не намагаємося нажитися на додаткових проблемах, лише чесно надаємо свої послуги. Намагаємося йти назустріч клієнту та прибрати дефект із мінімально можливими витратами. Рівень підготовки та набуті навички дозволяють нам справлятися із завданнями підвищеної складності. У штаті працюють справжні професіонали своєї справи, які забезпечені необхідним технологічним обладнанням та сучасною лабораторією. Ми дбаємо про навколишнє середовище, знижуючи кількість викинутого електросміття, утилізуємо батареї належним чином. Користуйтеся технікою Apple, а ми розберемося з технічними неполадками, що виникають. Ну і не забувайте читати наш цікавий блог, в якому багато корисної інформації.