icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
icoola > remont

Ремонт iPhone 12 Pro Max

Ремонт iPhone 12 Pro Max у Львові з гарантією 1 рік

iPhone 12 Pro Max один з найнадійніших телефонів у світі. Щоб він зламався, має статися щось неординарне, адже це дуже надійний гаджет. Випадковий брак практично неможливий, адже в ICOOLA цей гаджет проходить трирівневу перевірку на якість. Якщо телефон зламався - найбільш ймовірна причина - падіння або потрапляння вологи всередину. Однією рукою ним незручно управляти, так що можливі падіння. Втім, від падіння телефон захищений міцним сапфіровим склом. У воді він може перебувати пів години на глибині до 20 метрів, принаймні такі випробування він витримав. Як бачите, розробники зробили все, щоб захистити Айфон, проте, якщо з вашим улюбленцем, щось і сталося, тоді звертайтесь до нас, в компанію ICOOLA.UA і ми легко виконаємо ремонт iPhone 12 Pro Max у Львові і до того ж надамо гарантію на 1 рік. Відзначимо, що, окрім того, що ми ремонтуємо, ми також продаємо якісні відновлені iPhone, то ж ви можете купити у нас будь-яку модель за дуже доступну ціну.

Які види поломок iPhone 12 Pro Max може зремонтувати сервіс ICOOLA?

Ми здатні відремонтувати будь-які види поломок Айфонів 12 Про Макс, починаючи від заміни акумулятора, екрану або ж пайки мікросхеми. Айкула - це високопрофесійний сервісний центр, що здатний виконувати високотехнологічні процеси, зв'язані з відновленням Apple iPhone.

Скільки часу тримає ремонт Айфона 12 Про Макс у Львові?

Від 15 до 30 хвилин. Звісно все залежить від складності поломок, проте в більшості випадків ми відновимо ваш iPhone 12 Pro Max до ідеалу дуже швидко. Наші майстри спеціалізуються на всіх моделях Apple iPhone бу.

А якщо гаджет буде працювати погано після ремонту?

Це не можливо. Кожен смартфон iPhone 12 Pro Max після ремонту проходить три рівні тестування і лише після цього віддається у руки клієнту, то ж будь-який дефект практично не можливий. Звісно, якщо виник якийсь негаразд з пристроєм, то у вас є річна гарантія на запчастину після ремонту.

А як звернутися за ремонтом, якщо я не зі Львова?

Дуже просто, ви можете відправити на ремонт свій гаджет через Нову Пошту. Доставка безкоштовна. Ми виконаємо ремонт в той же день і відправимо його Вас назад. 

Хто буде ремонтувати мій iPhone 12 Pro Max?

Друзі, наші інженери - це високоякісні професіонали, що здатні відремонтувати будь-яку поломку. Ми в жодному разі не довіримо ваш пристрій новачку, позаяк дбаємо про якість та нашу репутацію. Якщо ви звернулися до нас за ремонтом iPhone, ми доручимо його майстру з досвідом не менше 5 років.