18 Вересня 2020

Ремонт iPhone в сервісному центрі ICOOLA

ICOOLA – це одна з кращих компаній, яка займається ремонтом iPhone і їх відновленням. Ми сконцентрувалися виключно на iPhone тому, що саме Apple розробила свою техніку так, що дозволяє здійснювати повторну переробку продукту. Практично будь-які компоненти цих пристроїв можна замінити і дати їм нове життя. Відзначимо, що на всю нашу продукцію ми надаємо безкоштовну гарантію терміном на 1 рік.

Ремонт айфонів будь-якої складності

За час нашої роботи ми змогли стати одним з кращих сервісних центрів по ремонту айфонів в Україні. Ми здатні вирішити будь-які проблеми з вашим гаджетом в найкоротші терміни і при цьому запропонувати Вам доступну ціну. Відзначимо, що ми спеціалізуємося навіть на ремонті таких моделей як 11 або 11 Pro (Max) або iPhone SE 2. Ми проводимо постійне навчання нашого персоналу і використовуємо тільки професійне обладнання.

Які поломки в Айфонах трапляються найчастіше?

Існує цілий ряд поломок, які виникають в користувачів з тих чи інших причин. Давайте розберемося, яких з них трапляються в користувачів найчастіше і чому власне кажучи ці поломки виникають:

  • Погано тримає батарея – це одна з найчастіших проблем. Якщо Ви користуєтеся гаджетом досить-таки довгий час (від півроку і більше), то можете помітити, що ваш iPhone став тримати заряд батареї, куди менший час. Справа в тому, що з часом ємність акумулятора падає. Якщо ємність вашої батареї нижче ніж 87%, то швидкість її деградації істотно збільшується. Відзначимо, що заміна акумулятора в ICOOLA відбувається до 1 години часу.
  • Розбився екран – ще один вид поломки, який трапляється найчастіше. Звичайно ніхто не застрахований від падіння вашого смартфона, але, щоб такого не сталося радимо використовувати захисне скло і чохол.
  • Потрапила вода – звичайно нові моделі iPhone захищені від попадання води і пилу, але, якщо таке трапилося, без допомоги сервісного центру – вам точно не обійтися. Якісна чистка в ультразвуковій ванні знову оживить ваш пристрій.
  • Не працює динамік (верхній/нижній) – ця проблема ще одна, яка трапляється в користувачів найчастіше. Саме динаміки з часом можуть забруднитися і потребувати якісної чистки в сервісному центрі Apple ICOOLA.

Відзначимо, що ми також надаємо гарантію терміном на 1 місяць, після того, як виконаємо ремонт.

Які запчастини при ремонті айфонів використовує ICOOLA?

Ми б ніколи не стали кращим сервісним центром в Україні, якби не використовували тільки якісні та оригінальні запчастини при ремонті айфонів.

Як з нами зв’язатися?

Ви можете принести свій пристрій власноруч, звичайно, якщо живете у Львові. Наш офіс знаходиться по вулиці Коцюбинського 25. Так само ви можете відправити свій пристрій нам на ремонт по Новій Пошті, передчасно зателефонувавши за номером 063-626-11-94.

Які терміни на Ремонт iPhone?

Ми є одним з кращих саме тому, що маємо власний сервісний центр і ремонтуємо гаджети самі. Швидкість, якість і ціна – це три головні параметри того, чому ми змогли стати кращими. У більшості випадків будь-яка поломка вашого iPhone ремонтується до 1 години часу, але бувають поломки, які вимагають додаткової діагностики. Відзначимо, що, принісши свій гаджет нам на ремонт, ви отримаєте його справним вже на наступний день.

Переваги ремонту айфонів в сервісному центрі ICOOLA?

Відзначимо, що ми цінуємо кожного клієнта і готові виконати все, що від нас залежить, для того, щоб ви отримали якісний і швидкий ремонт. Наші майстри мають величезний досвід і є кваліфікованими фахівцями, які знають свою справу краще за всіх. Після ремонту кожен пристрій проходить 3-етапну перевірку на якість і лише тоді потрапляє до вас в руки, тому нам і вдалося мінімізувати ризик відправити «поганий» смартфон після ремонту вам.
Головні переваги, які ви отримаєте, вибравши ICOOLA:

  1. Якісний ремонт з використанням тільки оригінальних комплектуючих;
  2. Діагностика – ми зі 100% точністю визначаємо в чому трапилася поломка;
  3. Терміновий ремонт – майже 90% поломок ми здатні виправити за 1 годину часу;
  4. Гарантія – після будь-якого виконаного ремонту.

Ми надаємо гарантію на 1 місяць.Вибравши ремонт Apple iPhone в ICOOLA, ви отримаєте багаторічну якість, яку наша компанія придбала завдяки професійному навчанню і постійному розвитку в сфері ремонту і відновленні техніки.

Поділитися: