Перепрошивка iPad 4

Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
440 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Всі гаджети Apple – це пристрої виготовлені з якісних матеріалів, з плавним інтерфейсом, відмінним реагуванням на жести та свайпи. Проте з часом операційна система починає займати все більше простору через накопичення особистих даних. Для стабільної роботи потрібно більше пам’яті, однак через її нестачу можуть виникати проблеми.

У такому випадку користувач може прийняти рішення перепрошити Айпад 4. Подібна процедура є досить важкою, тому краще звертатися за допомогою до сервісного центру.

Перепрошивка iPad 4: скільки часу займає та яка вартість послуги?

Сервісний центр ICOOLA готовий виконати перепрошивку Айпад в найкоротші терміни. У нас працюють професіонали які готові виконати будь-який ремонт за 30-60 хв. Крім цього, звертаючись до нас ви отримуєте найнижчу ціну перепрошивки у місті Львів. Це можливо завдяки тому, що ми:

  • працюємо без посередників;
  • отримуємо деталі від імпортерів;
  • постійно спостерігаємо за цінами конкурентів, завдяки чому коректуємо власну вартість послуг.

Звертаючись до нас ви отримаєте відремонтований Айпад у день звернення.

Як здійснюється перепрошивка Айпад 2012 у Львові

Перепрошивку виконують у випадку коли гаджет потрібно повернути до заводських налаштувань й встановлення на ньому останньої версії оновлення. Найчастіше подібну процедуру виконують якщо:

  • потрібно встановлення актуальної версії ОС;
  • виявлений збій в iOS-системі;
  • необхідно створити «чистий» планшет у випадку його перепродажу.

У сервісному центрі перепрошивка може бути виконана одним з двох способів:

  • за допомогою iTunes;
  • встановлення оновлень iOS за допомогою Wi-Fi.

Під час виконання перепрошивки важливо дотримуватися всіх правил та стандартів у іншому випадку можна нашкодити планшету. Тому варто не здійснювати процедуру самостійно, а звертатися за допомогою до професіоналів.

До речі, крім того, що ви можете скористатися послугами з перепрошивки Айпад 1, у нашому сервісі, у вас є можливість придбати якісний відновлений смартфон!

Чому Айкула найкраще місце для здійснення перепрошивки на iPad 2012

ICOOLA понад 8 років працює у даній сфері й здійснює не лише ремонт техніки Apple, але й дбає про екологію. Один відновлений пристрій у нас дорівнює одному посадженому дереву.

Ми готові здійснити будь-який ремонт. Тому при виникненні несправностей будемо раді бачити вас у нашому сервісному центрі.

Виникли додаткові запитання які потребують негайного вирішення? Завітайте до нашого сервісного центру у Львові, або зателефонуйте за номером телефону 0 800 602 250. Будемо раді вам допомогти.