Перепрошивка iPad 4

Перепрошивка iPad 4
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
460 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Всі гаджети Apple – це пристрої виготовлені з якісних матеріалів, з плавним інтерфейсом, відмінним реагуванням на жести та свайпи. Проте з часом операційна система починає займати все більше простору через накопичення особистих даних. Для стабільної роботи потрібно більше пам’яті, однак через її нестачу можуть виникати проблеми.

У такому випадку користувач може прийняти рішення перепрошити Айпад 4. Подібна процедура є досить важкою, тому краще звертатися за допомогою до сервісного центру.

Перепрошивка iPad 4: скільки часу займає та яка вартість послуги?

Сервісний центр ICOOLA готовий виконати перепрошивку Айпад в найкоротші терміни. У нас працюють професіонали які готові виконати будь-який ремонт за 30-60 хв. Крім цього, звертаючись до нас ви отримуєте найнижчу ціну перепрошивки у місті Львів. Це можливо завдяки тому, що ми:

  • працюємо без посередників;
  • отримуємо деталі від імпортерів;
  • постійно спостерігаємо за цінами конкурентів, завдяки чому коректуємо власну вартість послуг.

Звертаючись до нас ви отримаєте відремонтований Айпад у день звернення.

Як здійснюється перепрошивка Айпад 2012 у Львові

Перепрошивку виконують у випадку коли гаджет потрібно повернути до заводських налаштувань й встановлення на ньому останньої версії оновлення. Найчастіше подібну процедуру виконують якщо:

  • потрібно встановлення актуальної версії ОС;
  • виявлений збій в iOS-системі;
  • необхідно створити «чистий» планшет у випадку його перепродажу.

У сервісному центрі перепрошивка може бути виконана одним з двох способів:

  • за допомогою iTunes;
  • встановлення оновлень iOS за допомогою Wi-Fi.

Під час виконання перепрошивки важливо дотримуватися всіх правил та стандартів у іншому випадку можна нашкодити планшету. Тому варто не здійснювати процедуру самостійно, а звертатися за допомогою до професіоналів.

До речі, крім того, що ви можете скористатися послугами з перепрошивки Айпад 1, у нашому сервісі, у вас є можливість придбати якісний відновлений смартфон!

Чому Айкула найкраще місце для здійснення перепрошивки на iPad 2012

ICOOLA понад 8 років працює у даній сфері й здійснює не лише ремонт техніки Apple, але й дбає про екологію. Один відновлений пристрій у нас дорівнює одному посадженому дереву.

Ми готові здійснити будь-який ремонт. Тому при виникненні несправностей будемо раді бачити вас у нашому сервісному центрі.

Виникли додаткові запитання які потребують негайного вирішення? Завітайте до нашого сервісного центру у Львові, або зателефонуйте за номером телефону 0 800 602 250. Будемо раді вам допомогти.