Ремонт основної камери на iPad 2

Ремонт основної камери на iPad 2
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 100 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Не можете зробити фото або відео на своєму айпаді? Немає часу самостійно розбиратися з даною проблемою? Зателефонуйте до нашого офіційного ремонтного сервісу ICOOLA, і ми відповімо на всі ваші запитання.

Важливо уточнити, що ми не тільки збираємо важливі інженерні матеріали, але втілюємо ці знання в свою роботу, тому ремонт екрану iPhone 11 у нас доступний за найнижчою ціною!

Без сумніву, кожен власник Айпад 2 (2011) оцінив можливість робити чіткі та красиві фото. Іноді трапляється, що камера працює неправильно, як правило, це виникає в невідповідний момент, що сильно засмучує користувача. Отже, чим можуть бути викликані проблеми з камерою та як їх виправити?

Як зрозуміти, що потрібна заміна основної камери на iPad 2 (2011)?

Маючи під рукою Айпад 2  з камерою, хочеться мати впевненість, що в будь-який момент камера спрацює належним чином. З метою підвищення обізнаності ми привели перелік проблем з камерою на iPad 2, які часто трапляються, і можливі варіанти усунення проблеми:

  • після включення камери екран заповнений чорним кольором;
  • відсутній звук під час запису відео;
  • зображення поганої якості, контури розмиті, відсутній фокус;
  • не працює спалах;
  • фото перевернуте;
  • роздавлений дисплей, тріщини, сліди вологи.
  • проблеми з іконкою програми – пропадає з екрана, зависає або перемикається.

Низка проблем може бути усунена власними силами. Наприклад, допомогти в більшості випадків може просте перезавантаження пристрою або налаштування програми. Варто нагадати, що деякі функції пристрою не будуть працювати в разі перегріву системи. Якщо планшет перегрівся, то не буде працювати спалах. Крім того, низка проблем може бути викликана брудом на об'єктиві або металевими (що містять магніт) аксесуарами.

Коли звертатися в сервіс для заміни основної камери на iPad 2?

Однак все, що стосується фізичних неполадок: проблеми зі звуком під час відеозйомки, дефект дисплея, виявлені тріщини та відколи, вимагає кваліфікованого втручання. Чорний екран під час відкриття камери (за умови, що нічого не спотворює огляд) не є нормою. Для початку необхідно перемикнути головну камеру на фронтальну. Якщо це не допоможе, то стане зрозуміло, в якій з камер (або в обох) криється проблема. З чорним екраном також краще звернутися до майстра.

Якщо у вас зламалася камера на iPad 2, сміливо несіть планшет до нас в ICOOLA. Ви можете розраховувати на знижку, швидку діагностику та роботу професійного рівня. Зателефонуйте за вказаним на сайті номером для якісного ремонту у Львові.

Ми збираємо на одному сайті безліч інженерних матеріалів, які допомагають зрозуміти методики ремонту iPhone 6 і зробити ціну на відновлення цієї моделі доступною для кожного