Ремонт після потрапляння води iPad 7

Ремонт після потрапляння води iPad 7
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 400 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Ваш Айпад 7 впав у ванну або ви потрапили разом з гаджетом під дощ? Це не критично. Наші фахівці грамотно проведуть діагностичні заходи й швидко відновлять працездатність вашого пристрою.

Що робити, якщо Айпад 2019 впав у воду?

Вода, що потрапила всередину Айпада 2019, може завдати серйозної шкоди різним деталям й вивести багато компонентів планшета з ладу. При контакті з рідиною відбувається наступне:

  • пошкоджуються дискретні елементи;
  • окислюються контакти;
  • порушується працездатність ланцюгів живлення, чіпів, струмопровідних доріжок.

Від того, наскільки довго Айпад 7 (2019) був у воді, та які дії після цього зробив власник гаджета, залежить, наскільки витратним й швидким буде відновлення пристрою.

Якщо був короткочасний контакт з водою, то після цього необхідно відразу ж вимкнути iPad 7 (2019), вийняти з нього акумулятор й принести до нас в сервісний центр. Досвідчені майстри нашої компанії повністю розберуть пристрій, видалять всю рідину й конденсат, а також проведуть діагностику материнської плати на спеціальному обладнанні та визначать, наскільки постраждали всі інші деталі.

Після цього можна буде говорити про регламент ремонтних робіт й терміни їх проведення. Після узгодження із замовником всіх деталей фахівці приступають до виправлення всіх поломок та повернення пристрою до повноцінної працездатності.

Незважаючи на те, що в нашому сервісному центрі працюють кращі майстри, та є в наявності все необхідне обладнання й інструмент, занадто тривале перебування Айпада 7 у воді робить його відновлення малоймовірним.

Ми не тільки збираємо важливу інженерну інформацію, але й пропонуємо кожному скористатися ремонтом після попадання води в Айпад 6 за найдоступнішою ціною!

Причини потрапляння вологи всередину Айпада 7, куди звернутися з такою проблемою у Львові?

Як би виробники не намагалися захистити гаджети від попадання всередину вологи, ідеальним захистом вони все ж не володіють. Як же так трапляється, що пристрій потрапляє в воду? У кожного випадку своя історія, але найпоширенішими причинами є: знаходження Айпад 2019 у ванній кімнаті, потрапляння його разом з речами в пральну машину або бажання отримати відмінні фото в море або річці.

Є міфи про те, що якщо покласти намоклий гаджет в сіль, цукор або рис, то це допоможе більш якісно видалити вологу. Не варто експериментувати, а краще, як можна швидше доставити «потопельника» фахівцям ICOOLA. Після цього вердикт майстрів можна дізнатися за телефоном 0 800 602 250.